Madla dveří

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
skell
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Madla dveří

Příspěvek od skell »

Zdravim, mám dotaz, jestli pasujou madla dveří z Golf IV na Boru. Vypadá to stejně ale nejsem si jistej. Díky za radu. Lukas

Uživatelský avatar
tazi
Profík
Profík
Příspěvky: 1075
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Madla dveří

Příspěvek od tazi »

jj madla dveri GIV a BORA jsou stejne.
Stěrače BOSCH AEROTWIN - Sportovní filtry KN - Brzdové kotouče za nejlepší ceny
http://www.tuningstyle.cz E-shop s tuningovými díly a autodoplňky
TUNING a NÁHRADNÍ DÍLY na všechny vozy

Uživatelský avatar
webside
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TečoVWice, Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Madla dveří

Příspěvek od webside »

jj, urco jsou stejne! a kdyz jsme u toho, shanim takove ty s karbonovym dekorem, nevite,kde se to da posefovat? ja sem prolezl snad vsecky obchody na netu a nemuzu nic vyhrabat :(

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Madla dveří

Příspěvek od Tomm »

webside píše:jj, urco jsou stejne! a kdyz jsme u toho, shanim takove ty s karbonovym dekorem, nevite,kde se to da posefovat? ja sem prolezl snad vsecky obchody na netu a nemuzu nic vyhrabat :(
Original netzoptik jedine vrakac/bazar.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Madla dveří

Příspěvek od vtuni »

nebo VW dealer :wink: ale to jsi asi nechtěl slyšet....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Madla dveří

Příspěvek od Mirinda »

Ja mam v bore interier z golfa...madla, stred... :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
tazi
Profík
Profík
Příspěvky: 1075
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Madla dveří

Příspěvek od tazi »

Kdyz uz jsme u tech madel, jsou madla z GIV stejne s passatem 3B a 3BG ? Nekde jsem videl ze prodavali madla ze pasuji i na tyhle passaty ale nekde meli madla jen ciste na GIV a BORA
Stěrače BOSCH AEROTWIN - Sportovní filtry KN - Brzdové kotouče za nejlepší ceny
http://www.tuningstyle.cz E-shop s tuningovými díly a autodoplňky
TUNING a NÁHRADNÍ DÍLY na všechny vozy

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Madla dveří

Příspěvek od Tomm »

tazi píše:Kdyz uz jsme u tech madel, jsou madla z GIV stejne s passatem 3B a 3BG ? Nekde jsem videl ze prodavali madla ze pasuji i na tyhle passaty ale nekde meli madla jen ciste na GIV a BORA
Madlo ridice je stejne, ostatni jsou jina.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
webside
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TečoVWice, Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Madla dveří

Příspěvek od webside »

Tomm píše:
webside píše:jj, urco jsou stejne! a kdyz jsme u toho, shanim takove ty s karbonovym dekorem, nevite,kde se to da posefovat? ja sem prolezl snad vsecky obchody na netu a nemuzu nic vyhrabat :(
Original netzoptik jedine vrakac/bazar.
že jsem tak smělý ale ten "netzoptik" je prosím co??? :roll: dal jsem to hledat na Seznamu.cz a nic mě to nenašlo :cry:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Madla dveří

Příspěvek od Tomm »

webside píše:
Tomm píše: Original netzoptik jedine vrakac/bazar.
že jsem tak smělý ale ten "netzoptik" je prosím co??? :roll: dal jsem to hledat na Seznamu.cz a nic mě to nenašlo :cry:
No bodejt :lol:

To cemu rikame "karbon" dekor se u vw oficialne jmenuje Netzoptik. Je to vlastne potisk na tenkym kovu. Jsou 3 barvy - cerna, hneda a modra. Pak je jeste "hlinikovej" dekor, to je vlastne jen ten plech bez potisku.
Přílohy
karbon3.jpg
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
webside
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TečoVWice, Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Madla dveří

Příspěvek od webside »

Tomm píše:
webside píše: že jsem tak smělý ale ten "netzoptik" je prosím co??? :roll: dal jsem to hledat na Seznamu.cz a nic mě to nenašlo :cry:
No bodejt :lol:

To cemu rikame "karbon" dekor se u vw oficialne jmenuje Netzoptik. Je to vlastne potisk na tenkym kovu. Jsou 3 barvy - cerna, hneda a modra. Pak je jeste "hlinikovej" dekor, to je vlastne jen ten plech bez potisku.
jo aha :lol: no a kde by se to dalo sehnat - ten netzoptik? kdysi moc davno jsem to videl na netu, ale ted uz vubec nikde... poradi nekdo?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Madla dveří

Příspěvek od Tomm »

webside píše: jo aha :lol: no a kde by se to dalo sehnat - ten netzoptik? kdysi moc davno jsem to videl na netu, ale ted uz vubec nikde... poradi nekdo?
Vzdyt to tu mas napsany - Ebay, vrakac, annonce, vw-dealer...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
webside
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TečoVWice, Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Madla dveří

Příspěvek od webside »

Tomm píše:
webside píše: jo aha :lol: no a kde by se to dalo sehnat - ten netzoptik? kdysi moc davno jsem to videl na netu, ale ted uz vubec nikde... poradi nekdo?
Vzdyt to tu mas napsany - Ebay, vrakac, annonce, vw-dealer...
no me totiz neleze do hlavy, ze to nikdo neprodava, je takovych ruznych kravinek mraky a zrovna takova zakladni vec neni k sehnani ....

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Madla dveří

Příspěvek od Tomm »

webside píše:
Tomm píše:Vzdyt to tu mas napsany - Ebay, vrakac, annonce, vw-dealer...
no me totiz neleze do hlavy, ze to nikdo neprodava, je takovych ruznych kravinek mraky a zrovna takova zakladni vec neni k sehnani ....
Protoze je kazdej chce, novy stoji nesmysl, takze se po tom v bazaru jen zaprasi :wink:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Madla dveří

Příspěvek od Toxyz »

Tomm píše:
webside píše: že jsem tak smělý ale ten "netzoptik" je prosím co??? :roll: dal jsem to hledat na Seznamu.cz a nic mě to nenašlo :cry:
No bodejt :lol:

To cemu rikame "karbon" dekor se u vw oficialne jmenuje Netzoptik. Je to vlastne potisk na tenkym kovu. Jsou 3 barvy - cerna, hneda a modra. Pak je jeste "hlinikovej" dekor, to je vlastne jen ten plech bez potisku.
jj to je ono, takhle sem si vyrobil hlíníkovej dekor na madle spolujezdce, stačí servat ten "carbon" polep
:wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“