Ovladac zrcatek a vyhrevu- ZAPOJENI

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
smicik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 06.11.2007 10:57

Ovladac zrcatek a vyhrevu- ZAPOJENI

Příspěvek od smicik »

Potreboval bych poradit, ktere piny v ovladaci na zrcatka sou na sepnuti vyhrevu zrcatek- mam ovladac (v GIV) i s moznosti vyhrevu. Chci si dodelat vhrivani a nejak to napojit.

Dekuji
Naposledy upravil(a) smicik dne 06.02.2008 23:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Ovladac zrcatek a vyhrevu

Příspěvek od Tomm »

smicik píše:Potreboval bych poradit, ktere piny v ovladaci na zrcatka sou na sepnuti vyhrevu zrcatek- mam ovladac (v GIV) i s moznosti vyhrevu. Chci si dodelat vhrivani a nejak to napojit.

Dekuji
Kontrolni otazka - mas el.okna? Original je totiz napojeny na el.okna a spina se pres komfort system - tlacitko vyhrivani zadniho okna zapne z.okno a vysle signal komfortce, ta pak po komfortsystemu posle signal dvernim jednotkam aby spustily vyhrivani zrcatek.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

smicik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 06.11.2007 10:57

Re: Ovladac zrcatek a vyhrevu

Příspěvek od smicik »

Mam vsechny el. okna, mam GIV edition. Jak a od kud bych to mohl napojit , protoze ja mam jen dratky vyhrevu vystupujici ze zrcatka .

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Ovladac zrcatek a vyhrevu

Příspěvek od Tomm »

smicik píše:Mam vsechny el. okna, mam GIV edition. Jak a od kud bych to mohl napojit , protoze ja mam jen dratky vyhrevu vystupujici ze zrcatka .
Pokud ma el.okna a el.zrcatka tak mas i vyhrivany zrcatka, jeste jsem nevidel kombinaci bez.vyhrivanych zrcatek. Napojeny je to origo primo do dverni jednotky (na motorku stahovacky).
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

smicik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 06.11.2007 10:57

Re: Ovladac zrcatek a vyhrevu -ZAPOJENI

Příspěvek od smicik »

Ja jsem si dokupoval ovaldac na vyhrivani, ja jsem mel jen ovladac kde byla ve strede mezi L a P jen carka a ted mam ovladac kde je uprostred okenko. Ty mas jaky ovladac?
Tak proto to chci napojit na ten ovladac aby mi to sepinalo. Kdyby to napojim na orginal obvod na komfortku tak to nemusim aktivivat nejak vo VAG? Po pripade kde tedy mam napichnout ty kabely na origo obvod.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“