pylový filtr

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
dorjin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 27.09.2013 09:09

pylový filtr

Příspěvek od dorjin »

Prosim o radu a pomoc. Chci vymenit pylovy filtr u golfa iv cabriolet 1.9 tdi 81kw. Typek v servisu kdyz mi delal neco na aute mi rekl ze pod tim plastem pod steracema neni. Tudiz jsem usoudil ze bude u spolujezdce za kaslikem tak sem to rozebral ale zda se mi ze tam je jen klima. Jsem laik. Mozna ze to tam bylo ono ale timto prosim o radu kde je u golfa iv cabriolet pylovy filtr. Googlil sem ale nic primo na iv cabro sem nenasel. Diky za info popr. foto abych zbytexne nerozebiral pulku auta. Diky moc

Uživatelský avatar
Kubos32
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 08.12.2009 20:07
Bydliště: KarVWina

Re: pylový filtr

Příspěvek od Kubos32 »

me se zda že je to pod tim plastem pod steračama na strane spolujezdece aspon Kabrio golf 3 to tak myslim ma a golf 3 a 4 cabrio je to stejne
Vw Golf 4 . 3dveř

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: pylový filtr

Příspěvek od vtuni »

:mrgreen: do kterýho servisu jezdíš, že mechoš neumí najít pylovej filtr..?? :mrgreen:

když se nad tím člověk logicky zamyslí, tak ten filtr filtruje vzduch než jde do topení.. tak kde asi pak může být..
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
TOMSA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4296
Registrován: 30.07.2009 18:23
Bydliště: Milovice(Kromeriz)

Re: pylový filtr

Příspěvek od TOMSA »

pod spolujezdcovou sedačkou...
22.-25.8.2018 -14.VW Golf meeting Podroužek 2019
S MK3,to je jak s ženskou,"Když ji miluješ,není co řešit"
FUCK NEW CARS,I AM RIDING OLD SCHOOL !!!

Uživatelský avatar
Woko_O
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 466
Registrován: 22.09.2011 22:50

Re: pylový filtr

Příspěvek od Woko_O »

Vzadu na vokně..

Slušnej mechoš..

Na straně spolujezdce tři šroubky na torpedu..vyndat dekl,vyndat filtr,nandat filtr a zas to smontovat.. Pokud ho tam jen nevidel,tak tam prostě neni..

Uživatelský avatar
sakytu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 10.11.2009 18:39
Bydliště: SVWK/ Zlate Moravce / Nitra

Re: pylový filtr

Příspěvek od sakytu »

vtuni píše::mrgreen: do kterýho servisu jezdíš, že mechoš neumí najít pylovej filtr..?? :mrgreen:

když se nad tím člověk logicky zamyslí, tak ten filtr filtruje vzduch než jde do topení.. tak kde asi pak může být..
na niektorych autach je pod kastlikom spolujazdca (napr G5)
VW Golf IV Variant 1,9TDI ALH -> EGR-off + TT puky+ Jednohmota+HDS57+VR6+ Dlhy 5Qalt + 312mm ATE v predu + ATE v zadu + FB Sprint 764 + Chip by TDIFun-> 106kW/145PS/351Nm

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“