mám elektronicky plynoví pedal ???

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomita_TDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 02.12.2007 18:20
Bydliště: Praha-Průhonice
Kontaktovat uživatele:

mám elektronicky plynoví pedal ???

Příspěvek od Tomita_TDI »

čus klubáci chtěl bych se zeptat mám Golf IV 1,9 TDI 74 KW rok výroby 2001 jestli má golfik elektronicky plynoví pedal protože si chci dodělat tempomat tak nevim jestli ho má. Protože všichni koho znám tak když máj EPC tak jím svítí než nastartujou a mě tam vubec ,ta kontrolka vubec nesvíti :-( tak já nevim :-( dík za radu

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: mám elektronicky plynoví pedal ???

Příspěvek od bear »

Tomita_TDI píše:čus klubáci chtěl bych se zeptat mám Golf IV 1,9 TDI 74 KW rok výroby 2001 jestli má golfik elektronicky plynoví pedal protože si chci dodělat tempomat tak nevim jestli ho má. Protože všichni koho znám tak když máj EPC tak jím svítí než nastartujou a mě tam vubec ,ta kontrolka vubec nesvíti :-( tak já nevim :-( dík za radu
není nic jednodušího než otevřít hauptnu a podívat se jestli ti tam vede lanko :D

Uživatelský avatar
vwbora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od Plzne

Re: mám elektronicky plynoví pedal ???

Příspěvek od vwbora »

Mas ho tam na 99 procent,takze muzes montovat o sto pero.
Ja ho tam dal nedavno :D
Preju hodne stesti

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Re: mám elektronicky plynoví pedal ???

Příspěvek od Lipi »

Tušim že lanko jsem viděl jenom na 1,6 SR - starší benzínovej motor, a od modelového roku 2001 je tam elektronicky plyn, ale jak psal kolega, otevri kapotu a mrkni jestli tam nahodou nevede lanko.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: mám elektronicky plynoví pedal ???

Příspěvek od Tomm »

Lipi píše:Tušim že lanko jsem viděl jenom na 1,6 SR - starší benzínovej motor, a od modelového roku 2001 je tam elektronicky plyn, ale jak psal kolega, otevri kapotu a mrkni jestli tam nahodou nevede lanko.
Jj, TDI mely vsechy el.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
sumko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnavwa, SR

Re: mám elektronicky plynoví pedal ???

Příspěvek od sumko »

Tomita_TDI píše:čus klubáci chtěl bych se zeptat mám Golf IV 1,9 TDI 74 KW rok výroby 2001 jestli má golfik elektronicky plynoví pedal protože si chci dodělat tempomat tak nevim jestli ho má. Protože všichni koho znám tak když máj EPC tak jím svítí než nastartujou a mě tam vubec ,ta kontrolka vubec nesvíti :-( tak já nevim :-( dík za radu
Tebe ani EPC nemoze svietit lebo tato kontrolka svieti iba na benzinoch.
A el. plyn mas urcite. Takze montuj montuj....

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“