Zatažení oken

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Zatažení oken

Příspěvek od Paja_GIV »

Zdravim. Chci se zeptat. Nefunguje mi automatické zatažení oken, když zamku auto. Nevíte někdo co s tím? Teda jestli to vůbec IV má. Kámarád měl III a měl to, tak IV by to měla mít taky ne??? Díky za rady.
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Zatažení oken

Příspěvek od DworiBak »

Tak podrž díl tlačítko zamknout.Pokud to nepude dálkou tak to zkus klíčem.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Zatažení oken

Příspěvek od Tomm »

Paja_GIV píše:Zdravim. Chci se zeptat. Nefunguje mi automatické zatažení oken, když zamku auto. Nevíte někdo co s tím? Teda jestli to vůbec IV má. Kámarád měl III a měl to, tak IV by to měla mít taky ne??? Díky za rady.
Co myslis tim automaticke? Jako po zamceni? Pokud ano, tak to GIV nema. Pokud mas originalni DO, tak se da nastavit (dohrat) ovladani oken pomoci DO. Pokud mas dodelavane neorigo DO, tak se da dokoupit modul co prodlouzi zamykaci impulz takze se dovrou okna.

EDIT: Jinak jeste funguje podrzeni klice v poloze zamknout/odemknout, pokud nemas zaslepky :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: Zatažení oken

Příspěvek od Paja_GIV »

Tomm píše:
Paja_GIV píše:Zdravim. Chci se zeptat. Nefunguje mi automatické zatažení oken, když zamku auto. Nevíte někdo co s tím? Teda jestli to vůbec IV má. Kámarád měl III a měl to, tak IV by to měla mít taky ne??? Díky za rady.
Co myslis tim automaticke? Jako po zamceni? Pokud ano, tak to GIV nema. Pokud mas originalni DO, tak se da nastavit (dohrat) ovladani oken pomoci DO. Pokud mas dodelavane neorigo DO, tak se da dokoupit modul co prodlouzi zamykaci impulz takze se dovrou okna.

EDIT: Jinak jeste funguje podrzeni klice v poloze zamknout/odemknout, pokud nemas zaslepky :lol:
Přesně tak, když zamku na DO nic se neděje, klíčem sem to nezkoušel. Na III se to dávalo a IV ne?To je mi divný. A kolik stojí to dohrání, nevíš náhodou?
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatažení oken

Příspěvek od bear »

Paja_GIV píše:
Tomm píše: Co myslis tim automaticke? Jako po zamceni? Pokud ano, tak to GIV nema. Pokud mas originalni DO, tak se da nastavit (dohrat) ovladani oken pomoci DO. Pokud mas dodelavane neorigo DO, tak se da dokoupit modul co prodlouzi zamykaci impulz takze se dovrou okna.

EDIT: Jinak jeste funguje podrzeni klice v poloze zamknout/odemknout, pokud nemas zaslepky :lol:
Přesně tak, když zamku na DO nic se neděje, klíčem sem to nezkoušel. Na III se to dávalo a IV ne?To je mi divný. A kolik stojí to dohrání, nevíš náhodou?
od 300 nahoru :D

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Zatažení oken

Příspěvek od Tomm »

bear píše:od 300 nahoru :D
Pokud ma kabel a novou jednotku tak to jde i zadarmo. Pokud ma starsi a kabel na COM tak taky, ale je to mnohem slozitejsi. No a v ostatnich pripadech je to jak pises :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatažení oken

Příspěvek od bear »

Tomm píše:
bear píše:od 300 nahoru :D
Pokud ma kabel a novou jednotku tak to jde i zadarmo. Pokud ma starsi a kabel na COM tak taky, ale je to mnohem slozitejsi. No a v ostatnich pripadech je to jak pises :lol:
no pokud má :D

Uživatelský avatar
HAD2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 07.01.2008 10:50
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatažení oken

Příspěvek od HAD2 »

Mám kabel na COM a Boru r.v. 2003. Tato kombinace je na složitější, nebo jednodušší postup?
Včera mě vyhodili z práce, že prý jim nevyhovuje moje osobnost....................ale neřekli která

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatažení oken

Příspěvek od bear »

HAD2 píše:Mám kabel na COM a Boru r.v. 2003. Tato kombinace je na složitější, nebo jednodušší postup?
já o VAGu vím asi tolik co o výzkumu NASA :D Určo ti někdo porádí TOMM, PASKAL, MKTECH a další ,ale já doopravdy ne :(

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Zatažení oken

Příspěvek od Tomm »

HAD2 píše:Mám kabel na COM a Boru r.v. 2003. Tato kombinace je na složitější, nebo jednodušší postup?
Melo by to fungovat, ale nikdo ti to nezaruci. Na novejsich jednotkach se da pouzit primo program ktery to aktivuje. Najit si ho ale budes muset sam, nebo mozna nekdo poradi..
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
HAD2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 07.01.2008 10:50
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatažení oken

Příspěvek od HAD2 »

Program jsem našel, ale při pokusu o připojení mi spadne :-( Jmenuje se Motordiag Komfort Manager Lite a mám ho ve verzi 1.2. Sorry, že jsem se o něm nezmínil dřív, ale úplně jsem ho zazdil.
Proto mě právě zajímalo, jak to udělat bez onoho programu.
Včera mě vyhodili z práce, že prý jim nevyhovuje moje osobnost....................ale neřekli která

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Zatažení oken

Příspěvek od Tomm »

HAD2 píše:Program jsem našel, ale při pokusu o připojení mi spadne :-( Jmenuje se Motordiag Komfort Manager Lite a mám ho ve verzi 1.2. Sorry, že jsem se o něm nezmínil dřív, ale úplně jsem ho zazdil.
Proto mě právě zajímalo, jak to udělat bez onoho programu.
Bez toho programu to jeste jde udelat pomoci programu VDS-PRO, ale bezi jen v dosu a pouze s kabelem na COM port. Musi se rucne prepsat flash pamet komfortky (uprava hodnot). Neco malo bylo ve FAQ od Mr.Death, mrkni tam.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
HAD2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 07.01.2008 10:50
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatažení oken

Příspěvek od HAD2 »

Jinak tohle téma se řeší tady:

Kód: Vybrat vše

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=28&t=36143&p=647024#p647024
Včera mě vyhodili z práce, že prý jim nevyhovuje moje osobnost....................ale neřekli která

logok
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 09.01.2008 19:52

Re: Zatažení oken

Příspěvek od logok »

Program MKM lite 1.2 jede na komfortky 1CO 959 799 dnes som to skousel funguje to

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“