Přepínač světel - mlhovky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
HAD2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 07.01.2008 10:50
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Přepínač světel - mlhovky

Příspěvek od HAD2 »

Ahoj, mám dotaz na funkci přepínače. Můj funguje následovně.
První povytažení: Rozsvítí se přední mlhovky a zvýrazní se symbol na přepínači (původně zeleně, já jsem si to přebastlil na žlutou)
Druhé povytažení: Rozsvítí se zadní mlhovky a symbol na přístrojovce. Symbol na přepínači nic neudělá.

Neměl by se při rozsvícení zadních mlhovek rozsvítit i symbol na přepínači? Vím, že je to prkotina, ale to se člověk vždycky na něco upne...

Když jsem to měl při výměně tý diody rozdělaný, vypadalo to, že je to ještě na jednu v těch správných místeh připravený, ale nic jsem tam nenaměřil. Je tam ještě jedno místo, kde to skoro vypadá, že tam přijde klema, ale nechci si to lajznout jen tak, abych něco neposlal do :gey:
Byl by někdo tak ochotnej a blesknul mi, jak vypadá jeho přepínač zevnitř? (teda za předpokladu, že mu funguje jinak než mně) Můj vypadá takhle.
Prepinac_svetel_top.JPG
Prepinac_svetel_bottom.JPG
Včera mě vyhodili z práce, že prý jim nevyhovuje moje osobnost....................ale neřekli která

Uživatelský avatar
webside
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TečoVWice, Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínač světel - mlhovky

Příspěvek od webside »

taky mi to po druhém vytažení (zapnutí zadních mlhovek) na kolecku nic nerozsvítí

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Přepínač světel - mlhovky

Příspěvek od GolfinoIV »

nerozsvieti sa vyrazne preto je na budikoch :wink:
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
HAD2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 07.01.2008 10:50
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínač světel - mlhovky

Příspěvek od HAD2 »

No myslel jsem si to, ale doufal jsem, že si trochu zabastlím :-) Každopádně díky
Včera mě vyhodili z práce, že prý jim nevyhovuje moje osobnost....................ale neřekli která

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Přepínač světel - mlhovky

Příspěvek od Tomm »

Je to tak spravne, mel jsem rozebrany 2 spinace a obe to mely presne takhle jak mas na obrazku 8)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Romanos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 01.02.2008 18:58

Re: Přepínač světel - mlhovky

Příspěvek od Romanos »

Taky mě to tak chodí, je to trochu nelogický, ale už to tak udělali, mělo by to být obojí znázorněné včetně potkávacích světel na přístrojovce.
Romanos GIV 74kW variant

Uživatelský avatar
HAD2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 07.01.2008 10:50
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínač světel - mlhovky

Příspěvek od HAD2 »

Ano ano, taky mi to tak přijde. Díky za reakce a za snahu.... Že by někdo rozdělal 2 přepínače, jen kvůli tomu, že si nějakej blázen vzpomene, to by mě fakt nenapadlo :-)
Včera mě vyhodili z práce, že prý jim nevyhovuje moje osobnost....................ale neřekli která

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Přepínač světel - mlhovky

Příspěvek od duduh »

Na Boře je to také tak. Až na druhé cvaknutí po zatažení se rozsvítí oranžová kontrolka na palubovce.Na samotném knoflíku se to prosvětlí zeleně na první poloze. Jinak tlumená světla se dají i vypnout pootočením knoflíku doleva o jednu polohu.Svítí pak jenom mlhovky.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“