CAN-BUS Converter

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
wildo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 08.02.2008 09:12

CAN-BUS Converter

Příspěvek od wildo »

tak po mensom hladani a cakany sa ne eaby predsa len nasiel Can bus converter podla popisky

Haben sie ein Tacho für Golf4 / Bora mit großem Fis Display und Can-bus? Aber es funktioniert nicht in ein Golf 4 / Bora ohne Can-bus?
Mit dem Can-bus converter fur Golf IV diesel habst du keinen problemen.
Der converter send eine signal für Vorglühanzeige, Drehzahl, Momentanverbrauch un Öltemp. Geber G266.

Preklad:
MAte Tacho pre Golf4/Bora s velkym FIS Dislplejom ``(neviem moc sa v slovenskych alebo ceskych oznaceniach nevyznam ale cital som ze mi im hovorime MAXIDOTA myslim nie som si isty ak som trebol hlupost prosim o odpustenie :mrgreen: )``
a Can-bus? Ale nefunguje v Golfe4/bore ohne Can bus?
S tymto Can-bus converterom pre GolfIV disel nemas ziadny problem.
Converter vysiela signal pre predne podsvietenie ukazovatela, otackomera, momentalnu spotrebu a teplotu oleja. Geber
G266 nemam ani motuchy co je :mrgreen:
daake screenshots

alebo to najdete :
http://cgi.ebay.de/Golf-IV-Can-bus-conv ... dZViewItem
Přílohy
can bus converter.jpg
can bus converter1.jpg

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: CAN-BUS Converter

Příspěvek od vtuni »

občas se tam tohle objeví... už se to tu probíralo..problém je v tom že to ještě tady nikdo nevyzkoušel...a nikdo neví jak to funguje.... :( jinak bych samozřejmě neváhal a už to měl v autě i s MAXIDOTEM ... (jinak FIS znamená fahrer information system.. řidičův informační system.. a ten může být bud malý POLODOT nebo velký MAXIDOT ..podle velikosti displeye... pokud se nemýlím tak to ukazuje téměř totožný věci až na to že maxidot ukazuje 3 honoty najednou a polodot jen dvě..., s komfortkou 3 generace umí maxidot navíc...nakresit celý auto s otevřenýma dvěma atd...)
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: CAN-BUS Converter

Příspěvek od GolfinoIV »

jj toto sa tu uz riesilo len to nik nema odskusane, aj mne by sa hodili Maxidoty ale bohuzial.
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: CAN-BUS Converter

Příspěvek od crossic »

Tak to pojďme zkusit... 2000,- není tak moc ne... já už maxidoty mám, takže to netřebuji, ale za zkoušku by to stálo si myslím...
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: CAN-BUS Converter

Příspěvek od GolfinoIV »

crossic píše:Tak to pojďme zkusit... 2000,- není tak moc ne... já už maxidoty mám, takže to netřebuji, ale za zkoušku by to stálo si myslím...
tj hlavne ak by to fungovalo cena by za chvilu bola ako pri polodot-och necanovych :roll:
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: CAN-BUS Converter

Příspěvek od Madi »

Určitě jde nějak ta komunikace zprovoznit mezi can a necan ale jestli to tohle umí :roll: No jistý je že by to vyřešilo hodně problémů. Kdybych uměl německy zkusil bych z něj dostat nějaký info a najít výrobce ale bohužel :(
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: CAN-BUS Converter

Příspěvek od vtuni »

co zvolit českou cestu.. :gey: složíme se na jeden kus popř.odzkoušíme.....seženem někoho šikovnýho v elektrice a začneme to vyrábět.. :mrgreen: ..takže kdo rád pájí..a piple se v elektrice????
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: CAN-BUS Converter

Příspěvek od GolfinoIV »

vtuni píše:co zvolit českou cestu.. :gey: složíme se na jeden kus popř.odzkoušíme.....seženem někoho šikovnýho v elektrice a začneme to vyrábět.. :mrgreen: ..takže kdo rád pájí..a piple se v elektrice????
keby ze som uz niekde na nete nasiel schemy tak by som vyrabal
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: CAN-BUS Converter

Příspěvek od DworiBak »

Pokud by to fungovalo tak to by bylo super.
Takže všichni co maj VW pošlou 5Kč na čilo účto 189 xxx xxxx/5411 já to vyzkouším a pak podám informace :mrgreen:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: CAN-BUS Converter

Příspěvek od vtuni »

klině bych na tohle poslal i kilo když to pak zkopčíš i pro mě... :D
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: CAN-BUS Converter

Příspěvek od Madi »

Tak to dám klidně i víc ale pochybuju že to někdo tak lehce dokáže skopnout a pak vyrobit. Jinak by to šlo někomu přidat na koupy a kdyby to náhodou nefungovalo tak aby na tom nebyl úplně škodnej a pak kdyby to šlapalo tak by se buď penízky vrátili nebo kdyby to ten dotyčný dokázal vyrobit tak by si je nechal a zasozřejmě by se pro ty co se na tom podíleli udělala výrazná sleva a myslím že ve výsledku by na tom šlo vydělat. Jenže pochybuju že ve vnitř aby to šlapalo bude jen odpor a nejaká ta dioda s tranzistorem :?
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
Sias
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 410
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: CAN-BUS Converter

Příspěvek od Sias »

Taky myslim, ze to je dobrej napad! Ta cena neni tak hrozna, ja bych urco nejaky penize rad obetoval, jsem si ted za 500 Kc koupil volant jen proto, ze chci prozkoumat jak funguje vyhrivani a do auta mi vubec nejde. :)

Myslim, ze tam bude nejaka programovatelna eprom a taky myslim, ze neni problem sehnat nekoho kdo by to zkopiroval a pak udelat spesl nabudku pro cleny, jako ze by to tady chtel uplne kazdej, kdo by nechtel do Golfika MAXIdot za par korun.

Na kolik by vysla instalace maxidotu, kdyz by byl simulator CAnu? Jen cena budiku s CAN a montaz?

smicik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 06.11.2007 10:57

Re: CAN-BUS Converter

Příspěvek od smicik »


Uživatelský avatar
Sias
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 410
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: CAN-BUS Converter

Příspěvek od Sias »

Tak si myslim, ze na budiky to je k nicemu ne? Tohle je z canu na necan....

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: CAN-BUS Converter

Příspěvek od Nalim »

Myslim,ze zkopirovat to tak dobre nepujde....vetsinou integraky jsou vybrousene,takze nebudes vedet typ...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“