Střešní anténa - demontáž

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
lufre
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.02.2008 09:42

Střešní anténa - demontáž

Příspěvek od lufre »

Podařila se mi "parádní" věc, v automyčce jsem zapomněl sundat ze své Bory zadní strešní anténu a kartáč vylomil anténu i se závitem patky antény. Zkoušel jsem to nějak opravit, ale signál je špatný, takže se bude muset poškozená patka antény vyměnit. Má někdo návod na to, jak se přes čalounění střechy dostanu ke šroubu patky antény? Uvítám foto. Nebo ví někdo o nějakém servisu v okolí Prahy, kde to za rozumnou cenu a "čistě" vymění? Díky, Luboš.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Střešní anténa - demontáž

Příspěvek od vtuni »

přijde na to jak moc jsi šikovný... z 5 (3 dveří) vzadu sundáš tu zadní lištu )je jen zacvaknutá takže kolmo dolů.....vycvakneš tam jednu příchytku co drží stropnici a už se tam víceméně dostaneš... když ne... tak sundat horní uchycení zadních pásů,(otevřít tu krytku a vyšroubovat..je to tuším 17 klič..) sundaš ty dva černý plasty okolo víka kufru..drží každý jedním torxem vele víka kufru a pak stačí vytáhnou kolmo nahoru... boční horní tapec "C" sloupku drží dvěma šrouby tuším 7 nebo 8. dole a pak už je jen nacvaknutý na plastových stromečkách.....
jinak podrobný návod na rozebrání stropnice je ve FAQ a v tématu "taková malá předělávka"
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Střešní anténa - demontáž

Příspěvek od valec1 »

lufre píše:Podařila se mi "parádní" věc, v automyčce jsem zapomněl sundat ze své Bory zadní strešní anténu a kartáč vylomil anténu i se závitem patky antény. Zkoušel jsem to nějak opravit, ale signál je špatný, takže se bude muset poškozená patka antény vyměnit. Má někdo návod na to, jak se přes čalounění střechy dostanu ke šroubu patky antény? Uvítám foto. Nebo ví někdo o nějakém servisu v okolí Prahy, kde to za rozumnou cenu a "čistě" vymění? Díky, Luboš.
auti umyvat na myčce? :(

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Střešní anténa - demontáž

Příspěvek od Tomm »

valec1 píše:
lufre píše:Podařila se mi "parádní" věc, v automyčce jsem zapomněl sundat ze své Bory zadní strešní anténu a kartáč vylomil anténu i se závitem patky antény. Zkoušel jsem to nějak opravit, ale signál je špatný, takže se bude muset poškozená patka antény vyměnit. Má někdo návod na to, jak se přes čalounění střechy dostanu ke šroubu patky antény? Uvítám foto. Nebo ví někdo o nějakém servisu v okolí Prahy, kde to za rozumnou cenu a "čistě" vymění? Díky, Luboš.
auti umyvat na myčce? :(
Proc ne? Jsou i mycky ktery neposkrabou lak :idea:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“