zavírání oken - kde muže být problém?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
husmmi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov / Říčany
Kontaktovat uživatele:

zavírání oken - kde muže být problém?

Příspěvek od husmmi »

Kde muže být problém?
když se mi zavírá okno spolujezdce - po uplném otevření, tak se mi v polovině zasekne a sjede zpět dolu a potom už musím držet spínač a to se mi při tom 2x zasekne.

je to jako by tam někde byla pojiska proti přivření ? někde tam muže něco překážet? :?: :?

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Re: zavírání oken - kde muže být problém?

Příspěvek od vwberni »

husmmi píše:Kde muže být problém?
když se mi zavírá okno spolujezdce - po uplném otevření, tak se mi v polovině zasekne a sjede zpět dolu a potom už musím držet spínač a to se mi při tom 2x zasekne.

je to jako by tam někde byla pojiska proti přivření ? někde tam muže něco překážet? :?: :?
tak ti asi klasicky napraskla stahovacka ? hadam ?

Uživatelský avatar
kosei17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 225
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia

Re: zavírání oken - kde muže být problém?

Příspěvek od kosei17 »

treba pozriet na stahovanie a ked nie tak ti mozno krizuje okno

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: zavírání oken - kde muže být problém?

Příspěvek od Tomm »

Staci aby bylo neco v drazce a ono to vyhodnoti jako prekazku a stahne to okno dolu. Prvne procisti vodici drazky (gumy), az pak rozebirej dvere :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: zavírání oken - kde muže být problém?

Příspěvek od Type-17 »

nazdarek, mam takovy problem ze mi prestalo fungovat po zime zadni okno za spolujezdcem a kdyz jsem kupoval auti tak nejelo okno za ridicem, tak jsem ho rozebral a po zmacknuti knoflu jsem jen zkusi pootoci motorkem a rozjel se. ale kdyz chci zavrit okno za ridicem tak vyjede az nahoru cvakne motorek ale sklo sjede do puky a musim zavrit znovu a pak uz je to OK. :roll:

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: zavírání oken - kde muže být problém?

Příspěvek od KADEL »

Type-17 píše:nazdarek, mam takovy problem ze mi prestalo fungovat po zime zadni okno za spolujezdcem a kdyz jsem kupoval auti tak nejelo okno za ridicem, tak jsem ho rozebral a po zmacknuti knoflu jsem jen zkusi pootoci motorkem a rozjel se. ale kdyz chci zavrit okno za ridicem tak vyjede az nahoru cvakne motorek ale sklo sjede do puky a musim zavrit znovu a pak uz je to OK. :roll:
tohleto dělá okno když nechaš spuštene okno a odopjíš baterku tak se asi kalibruje ale u tebe nevím proč to dělá pořád....:-(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“