jezdite s ESP ?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Haacker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bučovice

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od Haacker »

matiass píše:
sgames píše:pcokat,ted jsem si to precetl znova a nechapu :)

jako kdyz zmacknu cudl ESP na pristrojovce, rozsviti se na palubovce oranzovy trojuhelnicek s koleckem, to znamena ze jsem to tim ZMACKNUTIM cudliku vypl ? :-D


cili to je jinak celou dobu zaple jo ? :) aha
Přesně tak když svítí je vypnutý když ne je zapnutý... :wink:
ha, tak to jsem byl asi na omylu když jsem si myslel jak to začne blikat tak to mám zapnout, žíl jsem s tím že když to svítí je to zaplé :oops:

Uživatelský avatar
Beczi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od Beczi »

Haacker píše:ha, tak to jsem byl asi na omylu když jsem si myslel jak to začne blikat tak to mám zapnout, žíl jsem s tím že když to svítí je to zaplé :oops:
Z toho si nic nedelej, ja taky :-D ... vždycky když začalo pršet, tak jsem to "zapl" a cítil se tak bezpečně :-D ... ale auto neklouzalo v zatáčkách i tak. Až mě jeden známej automechanik pověděl, že je to naopak. Takže teď se cítím ještě bezpečněji :D . Je fakt že v zimě to pomáhá. To jsem poznal na vlastní kůži, když chcete vyjet po ledu zatáčku, která je do kopce.... tak to začne svítit, ale vyjede všechno. .. jen by mě zajímalo tohle: když se rozsvítí na palubovce ten trojůhelník a já šlápnu na brzdu, tak se mě zdá, jako by tam něco zavazelo a brzda šla zmáčknout jen napůl. To je taky smysl ESP?
BeetleClub.CZ - První Volkswagen New Beetle a Beetle klub v ČR a SR http://www.beetleclub.cz | http://www.newbeetleclub.cz PŘIDEJTE SE K NÁM.

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od Mirinda »

Jedine S.....uz nekolikrat mi to zachranilo krk 8)
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Buky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Č.Budějovice

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od Buky20 »

taky pořád zaplý od toho to tam je....jen mě štve když za to chci s někým zatáhnout tak to nikdy nevypnu a pak sem nasranej.... :D

*Buky* :mrgreen:

Uživatelský avatar
vandal666
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od vandal666 »

zo zásady jazdím "bokom" :D :D :D lebo nemám ESP a dá sa povedať, že okrem el. strešného okna (šíber či ako sa to volá) nemám v aute nič elektrické (okná, zrkadlá, klíma a tak podobne) :(

Uživatelský avatar
vandal666
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od vandal666 »

no dnes som sa už tretíkrát ocitol s autom v priekope za rok čo mám auto :evil: znovu sa autu nič nestalo, ale už nemám náladu na tie nečakané šmyky :( to ESP je drahá záležitosť? Dá sa to vôbec domontovať keď nemám v aute nič okrem ABS a 4x airbagov?

Uživatelský avatar
sgames
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od sgames »

cece musis asi jezdit opatrneji :)

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od Tomm »

vandal666 píše:no dnes som sa už tretíkrát ocitol s autom v priekope za rok čo mám auto :evil: znovu sa autu nič nestalo, ale už nemám náladu na tie nečakané šmyky :( to ESP je drahá záležitosť? Dá sa to vôbec domontovať keď nemám v aute nič okrem ABS a 4x airbagov?
No, byla by to dost narocna operace, dodelat se da, ale musi se vymenit komplet kostka ABS+elektrika k ni, mozna i trubky k brzdam... dodelat cidla - krouzek pod volant, pricny zrychleni, atd.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od valec1 »

vandal666 píše:no dnes som sa už tretíkrát ocitol s autom v priekope za rok čo mám auto :evil: znovu sa autu nič nestalo, ale už nemám náladu na tie nečakané šmyky :( to ESP je drahá záležitosť? Dá sa to vôbec domontovať keď nemám v aute nič okrem ABS a 4x airbagov?
jeste ze mame tak brutalni obsah :wink: hotova R32

Uživatelský avatar
vandal666
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od vandal666 »

hh to hej :D ale R32 má 4motion a nám to nejak zabudli dať :lol:

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od Deivid »

Takový dotaz:Má ESP u Golfa v sobě i systém ASR,EDS?V podstatě tu elektronickou uzávěrku diferáku přibržďováním kola které prokluzuje?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od Tomm »

Deivid píše:Takový dotaz:Má ESP u Golfa v sobě i systém ASR,EDS?V podstatě tu elektronickou uzávěrku diferáku přibržďováním kola které prokluzuje?
Ano, golf ktery ma ESP ma i ASR. EDS nevim...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od bear »

Deivid píše:Takový dotaz:Má ESP u Golfa v sobě i systém ASR,EDS?V podstatě tu elektronickou uzávěrku diferáku přibržďováním kola které prokluzuje?
Pokud máš ESP, tak ASR a EDS tam budou, tomm někde psal co se dělalo.
pokud si to dobře pamatuju tak to byly tyhle 3 varianty:
ABS
ABS+ASR
ABS+ASR+ESP

// upraveno by Tomm

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od bear »

Tomm píše:
Deivid píše:Takový dotaz:Má ESP u Golfa v sobě i systém ASR,EDS?V podstatě tu elektronickou uzávěrku diferáku přibržďováním kola které prokluzuje?
Ano, golf ktery ma ESP ma i ASR. EDS nevim...
:D

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: jezdite s ESP ?

Příspěvek od Deivid »

Díky kluci,já jenom,že MKTECH...Milan tvrdil něco jiného.Tak se ujišťuju,jak to teda je.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“