Navigace TomTom

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Vllk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 17.01.2008 20:02

Navigace TomTom

Příspěvek od Vllk »

Co na ni(e) rikate? Sou to dobre navigace? A ktera je podle vas nejlepsi? PS: a v jsou v cestine komplet? Diky za odpovedi

eMeF
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.10.2007 00:57

Re: Navigace TomTom

Příspěvek od eMeF »

Vyzkoušel jsem TT, Garmin a Mio, a právě TT se mi zda nejlepší. Ovládání ani způsob navigace garminu mi vůbec nepřirostly k srdci. Mio je na tom lépe, má spoustu zajímavých funkcí, způsob navigace taky není nejhorší, ale TT se mi prostě zdá nejvyváženější. Jednoduché ovládání, jasná a srozumitelná navigace a dostačující funkce.

Uživatelský avatar
tazi
Profík
Profík
Příspěvky: 1075
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace TomTom

Příspěvek od tazi »

mel jsem TT 720, je to supr vecicka, perfektni ovladani, velikost ale ma to jednu vadu... ma to mapy rozdelene na zapad-vychod. Takze kdyz jsem s tim jel do reichu musel jsem zadat Rozvadov a pak znova kam dal. Nevim jak to maji ty rady 9xx. ale az na tuto vec je to supr.

Ja se ale rozhlizim po necem univerzalnejsim. Nejakem PDA, stoji to stejne, ale umi to mnohem vice nez jen GPS a MP3.
Stěrače BOSCH AEROTWIN - Sportovní filtry KN - Brzdové kotouče za nejlepší ceny
http://www.tuningstyle.cz E-shop s tuningovými díly a autodoplňky
TUNING a NÁHRADNÍ DÍLY na všechny vozy

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Navigace TomTom

Příspěvek od Tomm »

tazi píše:mel jsem TT 720, je to supr vecicka, perfektni ovladani, velikost ale ma to jednu vadu... ma to mapy rozdelene na zapad-vychod. Takze kdyz jsem s tim jel do reichu musel jsem zadat Rozvadov a pak znova kam dal. Nevim jak to maji ty rady 9xx. ale az na tuto vec je to supr.

Ja se ale rozhlizim po necem univerzalnejsim. Nejakem PDA, stoji to stejne, ale umi to mnohem vice nez jen GPS a MP3.
Presne tak, sam tuto kombinaci vlastnim (a nemuzu si ji vynachvalit :wink: ), ale spis nez tohle tak bych poridil mobil s OS a k tomu TT 8)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

eMeF
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.10.2007 00:57

Re: Navigace TomTom

Příspěvek od eMeF »

Tomm píše:
tazi píše:mel jsem TT 720, je to supr vecicka, perfektni ovladani, velikost ale ma to jednu vadu... ma to mapy rozdelene na zapad-vychod. Takze kdyz jsem s tim jel do reichu musel jsem zadat Rozvadov a pak znova kam dal. Nevim jak to maji ty rady 9xx. ale az na tuto vec je to supr.

Ja se ale rozhlizim po necem univerzalnejsim. Nejakem PDA, stoji to stejne, ale umi to mnohem vice nez jen GPS a MP3.
Presne tak, sam tuto kombinaci vlastnim (a nemuzu si ji vynachvalit :wink: ), ale spis nez tohle tak bych poridil mobil s OS a k tomu TT 8)
Mám východní Evropu s průjezdovými mapami západní Evropy, která řeší nutnost přepínat mapy na hranicích. Pokud, ale potřebuješ navigovat i ve městě za hranicemi tak přepnout stejně budeš muset.

Využití PDA jako navigace je super, sám jej používám, ale navigace v mobilu už se mi zdá jako náhradní řešení. Navíc co jsem viděl tak je to docela pomalé, ale asi záleží od telefonu. Co vůbec udělá mobil při příchozím hovoru během navigace? Je to nějak vyřešené?

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Navigace TomTom

Příspěvek od MaF »

od znameho budu brat TomTom One V3 za velice prijemnou cenu...cetl jsem recenzi a za ty penize vynikajici... navic si budu moct zmerit skutecnout maximalku :mrgreen: :mrgreen:
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace TomTom

Příspěvek od maweric »

MAX spokojenost :!: mám ji v mobilu. dá se říct že je 100%

Vllk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 17.01.2008 20:02

Re: Navigace TomTom

Příspěvek od Vllk »

A jeste jedna otazka. Mam tomtom one xl a kdyz dam ulici tak tu mi najde,ale kdyz chci zadat cislo treba nakeho domu ,panelaku atd. tak mi napise ze to nelze nebo tak neco.Co s tim mam delat? :roll:

kubisk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 21.01.2008 21:38
Bydliště: KarloVarsko

Re: Navigace TomTom

Příspěvek od kubisk »

zdar.Mam TT v mobilu i v PDA a nemuzu si stezovat.urcite TT je best of navi.Jo a PDA by bylo na prodej.

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace TomTom

Příspěvek od maweric »

Vllk píše:A jeste jedna otazka. Mam tomtom one xl a kdyz dam ulici tak tu mi najde,ale kdyz chci zadat cislo treba nakeho domu ,panelaku atd. tak mi napise ze to nelze nebo tak neco.Co s tim mam delat? :roll:
máš třeba starší mapy ... vím že u novějších už to začínají dopňovat, ale nepočítej s tím, že to bude jako na mapy.cz ... jsou tam spíš větší města a taky ne 100% očíslovaný ...

Vllk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 17.01.2008 20:02

Re: Navigace TomTom

Příspěvek od Vllk »

Aha a jde to nejak aktualizovat na ty novejsi mapy?

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace TomTom

Příspěvek od maweric »

Vllk píše:Aha a jde to nejak aktualizovat na ty novejsi mapy?
njn to jde ... jestli to máš legálně tak si myslím že je normálně stáhneš z netu, z jejich stránek, jinak se to musí krapet složitějším způsobem nelegálně :lol:

Uživatelský avatar
VW-DEANE
Závodník
Závodník
Příspěvky: 622
Registrován: 23.02.2008 22:46
Bydliště: Nové Mesto n/Váhom

Re: Navigace TomTom

Příspěvek od VW-DEANE »

A keď už je reč o PDA, máte niekto skúsenosti s MIO A501? Má to aj telefón, len škoda že nemá wifi, doma mám totiž wifi, nemusel by som pripájať kábel. Ako sa s tým telefonuje? Dá sa to prepojiť aj s autorádiom, aby sa pri hovore stíšilo?
Dík.
Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Múdrosť treba hľadať - hlúposť príde sama.

Uživatelský avatar
sammi.k
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 26.09.2007 10:01
Bydliště: Severní Morava, Mosty u Jabl.
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace TomTom

Příspěvek od sammi.k »

Zdravím...
přidám se taky do diskuze o navigacích...ja si myslim že momentálně je asi nejlepší garmin - vydává nejčastěji nové nebo upgrady map a hlavně jsou volně stažitelné z jejich stránek - momentálně vyšla nová mapa verze 7 kde jsou větší města i s číslem popisným což se u tomtomu nemůže stát..tomtom nějak zaspává a už dlouho nic nevydal (mapy)..ja sám mám v mobilu jak tomtoma i garmina..asi ještě před půl rokem jsem na tomtoma nemohl říct ani jedno křivé slovo ale momentálně používam garmina..s ovladatelností je to myslim skoro stejné a stejně si na to člověk zachvíli zvykne - chce to jen trošku osahat...

Uživatelský avatar
VW-DEANE
Závodník
Závodník
Příspěvky: 622
Registrován: 23.02.2008 22:46
Bydliště: Nové Mesto n/Váhom

Re: Navigace TomTom

Příspěvek od VW-DEANE »

Ja som pozeral Garmin, sú síce asi najlepší ale nemajú mapy juhovýchodnej Európy. konkrétne Srbsko, Čierna Hora, BiH, pre mňa sú tieto krajiny dôležité.
Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Múdrosť treba hľadať - hlúposť príde sama.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“