komfortka 799 AH problem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
G12
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 09.12.2007 15:05
Bydliště: Most 434 01
Kontaktovat uživatele:

komfortka 799 AH problem

Příspěvek od G12 »

cagis, mam prosbu, vymenil jsem k. jednotku 799 g za 799 AH. Abych mel podporu dalky, mam golfa IV 99 roka nejdou nastavit dojezdy oken, blikani blinkru pro ovitani a zavirani klicem, jinka central na dalku bezi. hazi to chybu 46 viz. Obr. pri pokosu nastavit dojezdy. jeste mi navi neblika safe dioda. Mel jsem v aute neoriginal jednotku na dlaku a dojezdy makaly i blinkry..newim si rady, kazda rada prijde vhod, budu vdecen za vsechno. Diky

PS mechanik hlasi ze chybqa je v tom ze mam tri dver ajednotka nei chopna pobrat ,,prý ,, tento fakt, porad hleda 5 dver. auto :/
Přílohy
chyba.JPG
chyba_2.JPG

G12
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 09.12.2007 15:05
Bydliště: Most 434 01
Kontaktovat uživatele:

Re: komfortka 799 AH problem

Příspěvek od G12 »

G12 píše:cagis, mam prosbu, vymenil jsem k. jednotku 799 g za 799 AH. Abych mel podporu dalky, mam golfa IV 99 roka nejdou nastavit dojezdy oken, blikani blinkru pro ovitani a zavirani klicem, jinka central na dalku bezi. hazi to chybu 46 viz. Obr. pri pokosu nastavit dojezdy. jeste mi navi neblika safe dioda. Mel jsem v aute neoriginal jednotku na dlaku a dojezdy makaly i blinkry..newim si rady, kazda rada prijde vhod, budu vdecen za vsechno. Diky

PS mechanik hlasi ze chybqa je v tom ze mam tri dver ajednotka nei chopna pobrat ,,prý ,, tento fakt, porad hleda 5 dver. auto :/

jo a sorac za tu cestinu,nejsem tatar, jen to tak vypada, ale hodina uz pokrocila ja surfoval abych nasel kde je chyba :/bez vysledku

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: komfortka 799 AH problem

Příspěvek od Tomm »

Takze, blinkry musis dodelat - nejsou zapojeny (navod je ve FAQ, i presne ktery piny a nepoplet to s komfortkou "B", ta ma jiny :!:

A dojezdy jdou udelat, ale pres jiny program. Ten na obrazku je pouze na novejsi typy jednotek, ty potrebujes kabel s COM portem (opravdu zadny USB prevodnik nebude fungovat), DOS a pak to pujde, program se jmenuje VDS-PRO
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

G12
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 09.12.2007 15:05
Bydliště: Most 434 01
Kontaktovat uživatele:

Re: komfortka 799 AH problem

Příspěvek od G12 »

tomme diki moc..zkusim to predat dal

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: komfortka 799 AH problem

Příspěvek od Goauld »

Právě sem chtěl založit novy téma o tom, že mám nastaveny blikání blinkrů při zamknutí dálkou, dokonce už to tam nastaveny bylo, ale nebliká to, všechno je z výroby žádnej bastl tam není. Mělo by to blikat nebo ne ? Jak to poznám jestli je tam všechno k tomu potřebny ? Jo a hlásí mi to chybu v blinkrech prej neznámá poloha spínače. Ale blinkry fungujou uplně normálně, kde muže byt chyba ?
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: komfortka 799 AH problem

Příspěvek od bear »

Goauld píše:Právě sem chtěl založit novy téma o tom, že mám nastaveny blikání blinkrů při zamknutí dálkou, dokonce už to tam nastaveny bylo, ale nebliká to, všechno je z výroby žádnej bastl tam není. Mělo by to blikat nebo ne ? Jak to poznám jestli je tam všechno k tomu potřebny ? Jo a hlásí mi to chybu v blinkrech prej neznámá poloha spínače. Ale blinkry fungujou uplně normálně, kde muže byt chyba ?
a bliká ti kontrolka od safelocku ? řekl bych že u tebe je chyba v mikrospínači ve dveřích. Jen muj nazor :oops:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: komfortka 799 AH problem

Příspěvek od Goauld »

Bliká a blikala i když byly špatny spínače v zámcích, ktery už sem opravil a chyby vymazal. Ale blinkry neblikají :-(
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: komfortka 799 AH problem

Příspěvek od DworiBak »

Goauld píše:Bliká a blikala i když byly špatny spínače v zámcích, ktery už sem opravil a chyby vymazal. Ale blinkry neblikají :-(
Tak je zkus znova aktivovat VAGEM :D

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: komfortka 799 AH problem

Příspěvek od Goauld »

Zkoušel sem je deaktivovat, uložit nastavení, zamčít auto a odemčít auto, načíst jednotku znovu aktivovat, uložit, zamčít auto a nic :-(
Například když aktivuju aby to při zamčení, nebo odemčení troublo klaksonem tak to de, ale to bliknutí nejde. Nemůže to být zpusobeny tím že bluknry hlásí chybu (neznámá poloha tlačítka)? I když všechno funguje jak má... ale nevím jak to zpravit.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“