Budíky do G4

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Budíky do G4

Příspěvek od Skrat-G4 »

vtuni píše:
Skrat-G4 píše: asi vám to bude blbě znít, ale když mi zjistíte VINKO auta s polodotem a nebo maxidotem tak je seženu
mm... tak to je asi špatný..protože nikoho kdo má orgo maxidot v neCAN autě neznám... takže VIN asi těžko zjistím... :cry: nestačilo by číslo těch budíků...???
1J0 919 991A (maxidot benzin do 260km)
Skusím se ho zeptat :wink:

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíky do G4

Příspěvek od Madi »

Madi píše:Taky by bodli necan s polodotem a když se dívám na necan bez mfa a bez dotu zajímelo by mě že to vypadá jako by tam byla příprava na polodot ale zdá se mi že je to tak o půlku menší okno :?: Neměl by někdo foto jak ty rozebraný budíky s polodotem vypadají ? Jestli by tam třeba ten polodot nešel vrazit :)
Tak když jsem tak hledal tak ta příprava bude asi na něco k automatu tak se omlovám že jsem to sem hodil ale nechtěl jsem vytvářet nové téma.
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíky do G4

Příspěvek od baciluss »

Skrat-G4 píše:Zdarec lidi, rád bych si koupil budíky do G4 s polodotel, je možné ho dát do G4 1.4 16V r.v 98??

Děkuji za Vaše odpovědi
AKy mas prosim ta kod motora a kW??? Pokial by si mal RJ ktora ma can zbernicu tak vpohode das aj CAN-ovy polodot. Ale nevypisoval by vsekto ako popisal ALEX o MAXIdot budikoch vo FAQ(prispevok od SakoVerife) Mam schemu na motory AHW a AKQ a tieto CAN zbernicu nemaju. Neviem ako je to u motorov APE, AXP a BCA. Ak by si mal CAN tak ostatne sa da nakodovat. Pozri si zeleny konektor co ide do budikov ci donho idu kable oranzovo/hnedy a oranzovo/cierny.
Nejake tie pokusy mam za sebou. A kedze nemam PIN od budikov tak musim niekomu nechat nakodovat kluce. Zatial jazdim na stare 919 budiky. Preto som aj nove neprisposoboval na RJ mortora. Ale nakodovat sa mi ich podarilo aby nesvietila kontrolka Airbagu. ABS mam uz s CAN takze to som kodovat nemusel.
Nechcem sa robit mudry a mozno nie vsetky budiky su rovnake. Rad sa necham poucit. Testoval som VDO a da sa odkodovat ABS aj AIRBAG aby nevyzadovali komunikaciu cez CAN. Tym padom sa kontrolky chovaju normalne. Rozsvietia sa a zhasnu...klasika.

p.s. Nemam este vsetko odskusane na 100% tak to zatial berte ako predbeznu a nepotvrdenu informaciu. Ale zatial to vyzera slubne.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíky do G4

Příspěvek od valec1 »

MaF píše:a to auto jsi kupoval z druhy ruky? Ja jen ze do 1.4 se nedavaj budle vmax260 :mrgreen: neptej se proc proste to tak ve fabrice maj, stejne to tolik vzivote nepojede... takze jestli druha ruka tak budiky jsou minimalne z 1.6ky
na netu . kdyz sem hledal auta co jsou na prodej ma kazda 1.4 ( posledni modely2004) ty budiky co mam ja do 260km. myslis ze to kazdy prehazuje?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“