Obrysove žárovky, zadní Variant

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Obrysove žárovky

Příspěvek od Tomm »

Antonin píše:na kombikovi je to shodne, jen asi delsi.
Co je shodne nebo delsi?

Bavime se o tom kde je v Golfovi IV dvouvlaknova zarovka... a dle schematu uvedeneho vyse je jasne ze dvouvlaknove zarovky pouziva pouze Variant :idea: :arrow: Proto by me zajimalo kam Webside (pokud ma Hatchbacka) to dvouvlakno narval :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Rayx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jz

Re: Obrysove žárovky

Příspěvek od Rayx »

Přesně tak Tomme, na krátkém žádná dvouvláknová není. Myslel jsem si, že těm co to nebylo jasné ,měl obrázek říci vše, protože rozdíl světel krátké verze a varianta je na něm snad jasný, přestože verze nejsou na obrázku uvedeny. Ono se dá opravdu zkomplikovat úplně vše :D :D

Uživatelský avatar
Antonin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Obrysove žárovky

Příspěvek od Antonin »

jasne, tak ted rozumim Tvemu dotazu. Ale jsem toho nazoru, ze kombik ma vetsi (vyssi) svetla, alespon tak se mi to zda, kdy je porovnavam na ulici, ale mozna je to jen opticky klam, nikdy jsem to nemeril. Ja mam problem i vymenit zarovku, ne, ze bych byl netechnickej, ale chybi informace i zkusenosti. Umeni je to az u parkovacek, to by se clovek zblaznil. Proto taky tak malo sviti a meni se az pred technickou, nebo se pletu?

Uživatelský avatar
webside
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TečoVWice, Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Obrysove žárovky

Příspěvek od webside »

Tomm píše:
webside píše:já věděl,že to nebyl sen, že jsem měl pravdu s tím dvojvláknem :-)
Dle fotky a dle podpisu soudim ze mas hatchback, ne? :lol:
jj, to máš pravdu, ale můj omyl nebyl 100% ale 50% :D :D já sice dvojvlákno nemám ale Varoš ho má :D :D

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Obrysove žárovky

Příspěvek od molczik »

Vároš samozřejmě má dvojvláknovou žárovku (brzdový/obrysový), je to ta úplně nahoře. V pozici pod ní už je klasická jednovláknovka, která je pouze pro obrysové světlo a kterou má každej druhej vároš, kterýho potkam, prasklou. :)
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“