Ostrikovace

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
lubos_hqv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 17.10.2007 07:28
Kontaktovat uživatele:

Ostrikovace

Příspěvek od lubos_hqv »

pred tydnem mi dosla v Bore (1.9 TDI r.v.2001) voda v ostrikovacich a na benzine jsem ji bez vypnuti klicku dolil, signalizace na palubaku svitila dal a po chcipnuti a znovu nastartovani bylo vse ok, ale druhy den se znova rozsvitila a nadobka byla plna. O vikendu jsem vyndal cidlo z nadobky (vycistil, prosel konektor) a zkousel spojovat a rozpojovat ty dva koliky na cidle (stejne to urcite funguje s kapalinou (proste se zkratnou ze ?)) na maxidotu to ale svitilo furt dokud sem nevypnul klicek a znovu nezap ... pak to bylo ok .... dnes to je ale vsechno zpet .. na maxidotu sviti signalizace kapaliny a nadobka je plna ... je mi divny ze by to cidlo nejak odeslo - sou to jen dva koliky ....... diky za napady :cry:

zrovna mi taky ten tejden odesla stahovacka okna u ridice - taky pekna pakarna - byla praskla ta jedna plastova kostka co drzi okno ... zvlast se to prodava jen na zadni okna na predek sem musel celou sadu ale zase je vyhoda ze to delaj uz cely kovovy ... na vrakaci maj stahovacky na VW vyprodany (je to stejny jako v Oktave) ted uz mi okno funguje ... :lol:

Uživatelský avatar
lubos_hqv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 17.10.2007 07:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrikovace

Příspěvek od lubos_hqv »

nikdo nic :|

Uživatelský avatar
webside
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TečoVWice, Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrikovace

Příspěvek od webside »

lubos_hqv píše:pred tydnem mi dosla v Bore (1.9 TDI r.v.2001) voda v ostrikovacich a na benzine jsem ji bez vypnuti klicku dolil, signalizace na palubaku svitila dal a po chcipnuti a znovu nastartovani bylo vse ok, ale druhy den se znova rozsvitila a nadobka byla plna. O vikendu jsem vyndal cidlo z nadobky (vycistil, prosel konektor) a zkousel spojovat a rozpojovat ty dva koliky na cidle (stejne to urcite funguje s kapalinou (proste se zkratnou ze ?)) na maxidotu to ale svitilo furt dokud sem nevypnul klicek a znovu nezap ... pak to bylo ok .... dnes to je ale vsechno zpet .. na maxidotu sviti signalizace kapaliny a nadobka je plna ... je mi divny ze by to cidlo nejak odeslo - sou to jen dva koliky ....... diky za napady :cry:

zrovna mi taky ten tejden odesla stahovacka okna u ridice - taky pekna pakarna - byla praskla ta jedna plastova kostka co drzi okno ... zvlast se to prodava jen na zadni okna na predek sem musel celou sadu ale zase je vyhoda ze to delaj uz cely kovovy ... na vrakaci maj stahovacky na VW vyprodany (je to stejny jako v Oktave) ted uz mi okno funguje ... :lol:
No, já osobně bych kontakty znova zkusil vyčistit a zkontrolovat spávnost zapojení. Pokud by nepomohlo, zkusil bych si u známého nechat vymazat závady řídící jednotky (ale nevím, jestli to má spolu co dočinění). Pokud by ani tohle nepomohlo, tak bych asi uvažoval nad výměnou čidla.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Ostrikovace

Příspěvek od duduh »

Jeden kontakt jde na kostru a druhý tuším na 6 pin palubovky. Odpojit konektor u nádobky a změřit jestli mezi vývody v nádobce není nějaký svod. Co jsem pohopil, tak jsi to jenom čistil.Mohl být nějaký bordýlek ve vodě a je vystaráno.Jinak VAG.
:? Ta stahovačka do Koktáfky na přední okna NENÍ stejná.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“