blinkr - ciklovač

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

blinkr - ciklovač

Příspěvek od Pitrx »

dneska mi začalo skoro pořád cvakat v ciklovači na blinkry.Blinkry normálně fungují jen ten zvuk je hrozný.nevíte někdo co s tím :?: :?: popřípadě jak to rozebrat viz. fotos ...
díky všem :wink:
Přílohy
100(016).jpg
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: blinkr - ciklovač

Příspěvek od Goauld »

Rozebrat to můžeš tak, že vezmeš nůž nebo něco plochyho a nejlíp přez hadru ho normálně vypáčit ven, je za tím dlouhá kostka spojená s tím tlačítkem, takže se to cely s tím vysune. Máš dvě možnosti co se stane když to bude páčit ven, že ti odskočí krytka spínače (to na čem je ten červenej trojůhelník) nebo to rovnou povolí a vysuneš to cely.

Akorát s tím asi nic neuděláš, já sem to měl rozebrany, protože mi VAG hlásí chybu (neznámá poloha spínače) a zřejmě proto mi při zamykání dálkou nebliknou směrovky. Ale dál jak to vyndání sem se už nepropracoval, pokoušel sem se to rozkuchat, ale bál sem se že to zničím... je tam destička s SMDčkama, ale je schovaná takže sem ani neviděl co přesně tam všechno je za součástky a nahoře je maličky relé. Dole sou posuvny kontakty, ktery se spínají a rozpínají tím že najíždí na plastovy výstupky, ktery ani nejsou skoro vidět.
Víc nevím :(
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: blinkr - ciklovač

Příspěvek od Pitrx »

díky za radu skusím kouknout na kontakty a hlavně janít ciklovač a uvidíme..kdyžtak půjde nový...
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: blinkr - ciklovač

Příspěvek od Deivid »

Měl jsem to rozdělané,takovou pakárnu jsem ještě neviděl.Je to zaletovaný jeden plošňák proti druhému.Takže je musíš rozletovat a ještě přitom páčit ven,plastové zobáčky,takže je to dvouchlapové.Jinak problém je v tom,že se vyrobily nějaké vadné kusy,co měly na kontaktech málo příměsy...něčeho,už nevím čeho a následkem toho bylo to co popisuješ.Prostě se kontakty lepily k sobě.


Jinak vydělat z palubky to jde krásné,nebát se toho.

Takže kup nové.Origo ofiko cca 450,-
Naposledy upravil(a) Deivid dne 27.03.2008 05:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: blinkr - ciklovač

Příspěvek od Pitrx »

díky :D
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“