Cosi mě v polosportech klepe do zad.Jak odstranit?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
briza
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha,ale jinak jihočech jak poleno a Táborák jak prase
Kontaktovat uživatele:

Cosi mě v polosportech klepe do zad.Jak odstranit?

Příspěvek od briza »

Takže,věc se má takhle...protože jsem tlustej jak prase,koupil jsem si polosporty,abych furt někam neklouzal.Včera jsem je namontoval,ale zrovna v sedadle řidiče je zřejmě něco uvolněný a klepe mi to do zad,což je fakt dost otravný :roll: Zhruba je asi takový,jak kdybyste se zádama opřeli o petflašku,promáčkli jí a když byste se od ní lehce naklonili dopředu,někdo by do ní fouknul,promáčklina by se vyrovnala a vás to kleplo do zad.Návíc to vždycky ještě celkem nahlas loupne.Pro doplnění,sedačky mají bag,výhřev a bederní opěrku,takže je tam toho asi dost na uvolnění.Zjistil jsem,že se to dá trochu eliminovat úplným zatažením bederní opěrky,ale i tak to pořád dělá :? Čili závada možná bude tam.Máte s tím někdo zkušenost?Případně nevíte,jak je vevnitř ta sedačka dělaná?Je mi jasný,že se bude muset sundat čalounění,ale nikdy jsem nic takovýho nedělal,takže přivítám každou radu :wink: Předem díky všem :D

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Cosi mě v polosportech klepe do zad.Jak odstranit?

Příspěvek od Tomm »

Jak rozcalounit sedacku jsem tu uz nekolikrat psal...

Nejlepe ze zadniho sedadla, rozepnout "pasek" co drzi predni a zadni dil potahu, pak postupne sundavat vypinaci draty - pozor, je to velmi spatne (jsou hodne napnuty). Kdyz mas bederku tak jeste sundat kolecko na nastaveni.


Problem bych videl prave v te bederni operce.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Cosi mě v polosportech klepe do zad.Jak odstranit?

Příspěvek od Toxyz »

hoď si přes sedadlo ovčí kůži bačo a není co řešit :lol:

na recarech mám taky bederní opěrku a jde se jakoby rukou dostat za čalounění střední části opěradla...tak tam zkus nahmatat, jestli tam není seklej nějakej drát bo něco takového......a jestli máš zezadu sedačky taky ten "tuhej korzet" ten by měl jít taky nějak bezbolestně sundat a tím se dostat na "střeva" (zřejmě bude jen nacvaklej)

...víc ti neporadím je to jen moje teorie, rozdělaný jsem to neměl :oops:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Cosi mě v polosportech klepe do zad.Jak odstranit?

Příspěvek od Tomm »

Toxyz píše:hoď si přes sedadlo ovčí kůži bačo a není co řešit :lol:

na recarech mám taky bederní opěrku a jde se jakoby rukou dostat za čalounění střední části opěradla...tak tam zkus nahmatat, jestli tam není seklej nějakej drát bo něco takového......a jestli máš zezadu sedačky taky ten "tuhej korzet" ten by měl jít taky nějak bezbolestně sundat a tím se dostat na "střeva" (zřejmě bude jen nacvaklej)

...víc ti neporadím je to jen moje teorie, rozdělaný jsem to neměl :oops:
Recara a polosporty maji trochu odlisnou kontrukci...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Cosi mě v polosportech klepe do zad.Jak odstranit?

Příspěvek od Toxyz »

Tomm píše:
Toxyz píše:hoď si přes sedadlo ovčí kůži bačo a není co řešit :lol:

na recarech mám taky bederní opěrku a jde se jakoby rukou dostat za čalounění střední části opěradla...tak tam zkus nahmatat, jestli tam není seklej nějakej drát bo něco takového......a jestli máš zezadu sedačky taky ten "tuhej korzet" ten by měl jít taky nějak bezbolestně sundat a tím se dostat na "střeva" (zřejmě bude jen nacvaklej)

...víc ti neporadím je to jen moje teorie, rozdělaný jsem to neměl :oops:
Recara a polosporty maji trochu odlisnou kontrukci...

....tonoucí se stébla chytal no :oops: :oops:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

briza
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha,ale jinak jihočech jak poleno a Táborák jak prase
Kontaktovat uživatele:

Re: Cosi mě v polosportech klepe do zad.Jak odstranit?

Příspěvek od briza »

Pánové díky.O víkendu se na to zkusím mrknout.Teď jsem s tím jel,chvilkama to nedělalo nic,chvilkama jsem měl při brždění zase dojem,jak kdyby tam něco lítalo a naráželo mi to do zad :roll: Jsem zvědavej,co to bude a jestli se s tím bude dát něco dělat.
Jinak Tomme,rád bych tě poprosil,jestli bys sem nehodil nějaký link,kde jsi se rozepisoval o rozdělání čalounění.Hledal jsem to ještě před tím,než jsem založil topic a našel jsem jen jednu stručnou zmínku,čili jsem asi slepej,nebo blbej,ovšem u mě je taky dost možný,že je to kombinovaná porucha :D
Díky moc

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Cosi mě v polosportech klepe do zad.Jak odstranit?

Příspěvek od Tomm »

briza píše:Pánové díky.O víkendu se na to zkusím mrknout.Teď jsem s tím jel,chvilkama to nedělalo nic,chvilkama jsem měl při brždění zase dojem,jak kdyby tam něco lítalo a naráželo mi to do zad :roll: Jsem zvědavej,co to bude a jestli se s tím bude dát něco dělat.
Jinak Tomme,rád bych tě poprosil,jestli bys sem nehodil nějaký link,kde jsi se rozepisoval o rozdělání čalounění.Hledal jsem to ještě před tím,než jsem založil topic a našel jsem jen jednu stručnou zmínku,čili jsem asi slepej,nebo blbej,ovšem u mě je taky dost možný,že je to kombinovaná porucha :D
Díky moc
Mrkni sem - http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavo ... edacky.htm - sice to nejsou polosporty, ale obyc, melo by to byt stejne. Ty na obrazku nemaji bederku, takze tam toho budes mit vic...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

briza
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha,ale jinak jihočech jak poleno a Táborák jak prase
Kontaktovat uživatele:

Re: Cosi mě v polosportech klepe do zad.Jak odstranit?

Příspěvek od briza »

Tomm píše:Mrkni sem - http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavo ... edacky.htm - sice to nejsou polosporty, ale obyc, melo by to byt stejne. Ty na obrazku nemaji bederku, takze tam toho budes mit vic...
Super!!!Děkuju moc :wink:

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Cosi mě v polosportech klepe do zad.Jak odstranit?

Příspěvek od DworiBak »

Nebo jestli ti tam nezůstal pimponk(čínan) co je dával do hromady a zadělal se tam a ted chce ven :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“