problém dveře u 3dv

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
charlie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolín, Praha
Kontaktovat uživatele:

problém dveře u 3dv

Příspěvek od charlie »

mám problémek s dveřma na 3dv, jsou svěšený trošku dolů a tím pádem o pár milimetrů nesedí ta lišta zvenku auta, předpokládám že u tak těžkých dveří jako má 3dv je to celkem normální, vím že se to tu někde řešilo co s tím a jak to narovnat ale zaboha nemůžu to téma najít....poradíte?
http://www.KMautodoplnky.cz
autodoplňky, autopotahy, autokoberce, autokosmetika, couvací kamery, parkovací čidla, xenony, tuning, autohifi, střešní nosiče a boxy, vybavení autodílen

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: problém dveře u 3dv

Příspěvek od Madi »

Já pro jistotu koupil nový horní panty ale to se bude dělat až bude dole palubka jinak zatím pomohlo povolit šrouby na pantu a zavolat si na pomoc kladivo
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: problém dveře u 3dv

Příspěvek od Tomm »

Madi píše:Já pro jistotu koupil nový horní panty ale to se bude dělat až bude dole palubka jinak zatím pomohlo povolit šrouby na pantu a zavolat si na pomoc kladivo
I ten vnitrni? Jak ses k nemu dostal?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
charlie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: problém dveře u 3dv

Příspěvek od charlie »

to by mě taky zajímalo, že bych to odvezl na dílnu, povolili bychom vrchní pant a zkusili bysme to kladívkem zpacifikovat do správný polohy :lol:
http://www.KMautodoplnky.cz
autodoplňky, autopotahy, autokoberce, autokosmetika, couvací kamery, parkovací čidla, xenony, tuning, autohifi, střešní nosiče a boxy, vybavení autodílen

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: problém dveře u 3dv

Příspěvek od Madi »

No když povolíš ten šroub zvenku a vezmeš si kladivo a nějakou tyč a mlátíš na pant přez dřevo tak se posune i když je ten vnitřní šroub utaženej :D
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
charlie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: problém dveře u 3dv

Příspěvek od charlie »

Madi píše:No když povolíš ten šroub zvenku a vezmeš si kladivo a nějakou tyč a mlátíš na pant přez dřevo tak se posune i když je ten vnitřní šroub utaženej :D
jak moc silně do toho mám mlátit? nerad bych něco poničil :(
http://www.KMautodoplnky.cz
autodoplňky, autopotahy, autokoberce, autokosmetika, couvací kamery, parkovací čidla, xenony, tuning, autohifi, střešní nosiče a boxy, vybavení autodílen

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: problém dveře u 3dv

Příspěvek od Madi »

No docela silně ale nic neponičíš když na to jdeš šikovně
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
charlie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: problém dveře u 3dv

Příspěvek od charlie »

ok, kluky na dílně jsem už potěšil tou zprávou že mi můžou mydlit do auta, tak uvidíme :lol:
http://www.KMautodoplnky.cz
autodoplňky, autopotahy, autokoberce, autokosmetika, couvací kamery, parkovací čidla, xenony, tuning, autohifi, střešní nosiče a boxy, vybavení autodílen

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: problém dveře u 3dv

Příspěvek od baciluss »

Ked chvilu pockate tak sem hodim navod ako povolit vnutorny srob bez toho aby sa davala dole palubka. Dnes som to riesil ale nemal som spravne naradie na povolenie a ked som ho uz mal tak uz nebolo casu...inak priestor som uz mal spraveny...len to chce ten tisichran M10 ale nejaky dlhsi(cca 6-8cm). Napriklad takyto
Přílohy
M10.jpg
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“