Dodělání ASR

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...
Uživatelský avatar
JayZee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 10.03.2008 15:18
Bydliště: Ostrava & Zarnovica
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání ASR

Příspěvek od JayZee »

bear píše:
JayZee píše:Chlapi a je to ASR vobec k niecomu? Mne to zatial iba v zime robilo neplechu,lebo mi to nedovolilo vyliezt tam kam som chcel....ale mam tlacitko,takze lahka pomoc :-) Inac mam tlacitko a Bora je povodom z CR....hmm?
to je divný právě že s tím ASR by si to měl vyjet vpoho ale asi to trošku dostává na prd*l ale když musíš tak musíš !

Doteraz som jazdil na 105L,tak su to pre mna nove veci,ale myslim,ze ASR je protiprokluz...no a prave posledne som sa snazil vyjet z kamosova dvorku na silnici a na 2x s ASR ani nahodou,ked som to vypol,tak som sa tam vyskriabal :-) Ale na mokrej ceste pri pohynani to uz ma iny efekt :-)
JaY

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dodělání ASR

Příspěvek od Deivid »

JayZee píše:
bear píše: to je divný právě že s tím ASR by si to měl vyjet vpoho ale asi to trošku dostává na prd*l ale když musíš tak musíš !

Doteraz som jazdil na 105L,tak su to pre mna nove veci,ale myslim,ze ASR je protiprokluz...no a prave posledne som sa snazil vyjet z kamosova dvorku na silnici a na 2x s ASR ani nahodou,ked som to vypol,tak som sa tam vyskriabal :-) Ale na mokrej ceste pri pohynani to uz ma iny efekt :-)
Mno jo,ale když vypneš ASR,tak tím vypneš omezení tahu motoru.Tzn. snižování otáček.Ale EDS,ta elektronická "uzávěrka" by měla fungovat dál bez omezování tahu motoru.Jestli se pletu,tak mě opravte.

Uživatelský avatar
mikki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dodělání ASR

Příspěvek od mikki »

tlačítko mám původ Belgie

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dodělání ASR

Příspěvek od Deivid »

Deivid píše:a ta kontrolka na budíkách tam je,i když to ASR nemá?Jsou budíky univerzální?
Nikdo neví? :idea:

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: Dodělání ASR

Příspěvek od Paja_GIV »

rombo píše:tak ASR se da snad poznat i na sprintu ne?? kdyz tomu radne pokouris tak ti na budikach bude blikat kontrolka prokluzu a auto sebou bude jako kdyby skubat (nevim jak to popsat) :).. na snehu je to extra poznat ale ten ted neni :D

kazdopadne ja mam jen ABS + ASR a mam tlacitko na palubce.. puvod Italie, 2001 :wink:
Tak tak na sprintu to pozná i blbec :) Jinak vždycky co sem viděl Golfa Iv tak tlačítko měl, jestě sem neviděl nějakýho bez talčítka ASR nebo ESP.
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Dodělání ASR

Příspěvek od Goauld »

Já tloačítko ASR ani ESP nemám, ale ještě sem nezkoušel jestli náhodou to ASR nemám, ale řekl bych že nemám, když není tlačítko není systém si myslím já osobně.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“