Zadni vyklopne dvere u VW Golf IV Variant

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
beavis42
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.05.2008 11:53

Zadni vyklopne dvere u VW Golf IV Variant

Příspěvek od beavis42 »

Panove, umite nekdo poradit, na co se podivat, kdyz mi nefunguje tlacitko, ktere spousti motorek pro otevreni kufru? Prekontroloval jsem spinace i samotny motorek, ale pote, co jsem to bez uspechu zapojil zpet, uz nefunguje ani central zavreni dveri kabiny zamkem kufru. :-( Je potreba nejak "zasaltovat" s centralni ridici jednotkou centralu?

fakrop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 28.04.2008 11:38
Bydliště: Prajzsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni vyklopne dvere u VW Golf IV Variant

Příspěvek od fakrop »

Řeším obdobný problém, taky mi nefungovalo otevírání zadních dveří na GIV Variantu přes kliku (tlačítko v madle), ale pouze klíčem v zámku, což není moc pohodlné. Dneska jsem to rozebral a zjistil jsem, že servo, které ovládá právě otevírání zámku, má vevnitř vyšlehané ozubené kolečko a motorek pravděpodobně taky nefunguje...
Nevíte někdo, z čeho všeho by tam mohl to servo pasovat? Z jiného VW, z Octávky? Nemáte prosím někdo jeden navíc???? Poraďte prosím, kde na sev. Moravě sehnat???? :?: :cry:
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
sumko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnavwa, SR

Re: Zadni vyklopne dvere u VW Golf IV Variant

Příspěvek od sumko »

[quote="fakrop"]Řeším obdobný problém, taky mi nefungovalo otevírání zadních dveří na GIV Variantu přes kliku (tlačítko v madle), ale pouze klíčem v zámku, což není moc pohodlné. Dneska jsem to rozebral a zjistil jsem, že servo, které ovládá právě otevírání zámku, má vevnitř vyšlehané ozubené kolečko a motorek pravděpodobně taky nefunguje...
Nevíte někdo, z čeho všeho by tam mohl to servo pasovat? Z jiného VW, z Octávky? Nemáte prosím někdo jeden navíc???? Poraďte prosím, kde na sev. Moravě sehnat???? :?: :cry:

Original cislo je 3B0 959 781 C a pouziva sa snad vo vsetkych VW,SK,SE a AU.
Ale od 1.1.2008 je vybehly vyroby a pouziva sa nahrada ktoru mas na fotke...
Cena poda ETKY cca 17 euro...

fakrop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 28.04.2008 11:38
Bydliště: Prajzsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni vyklopne dvere u VW Golf IV Variant

Příspěvek od fakrop »

Tak jsem to už sehnal a vyměnil za nový kousek (díky Zbyňourovi :wink: ).

Všecko funguje jak má, akorát se mi párkrát stalo, že se to servo nevrátilo zpátky. Když sem ho měl samotné venku, tak makalo jak má pokaždé, ale jak je namontované na víko a připojené, tak mi to tak 1 z 50 nevrátí zpátky a kufr pak samozřejmě nejde zavřít. Musím zamknout centrál a pak se servo vrátí zpátky a tím i zámek...
Může to být ten snímač polohy zámku? Že by mu začali nějak blbnout kontakty??? Zkusím to prostříknout a uvidím, co to udělá....

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“