Napájení zesilovače

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Majllo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 604
Registrován: 06.03.2008 09:15
Bydliště: SR

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Majllo »

no to ja mam 660W RMS takze :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Uživatelský avatar
Majllo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 604
Registrován: 06.03.2008 09:15
Bydliště: SR

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Majllo »

no to ja mam polovicku takze :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Deivid »

chudák Alternátor :idea: :lol:

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od shaft.cz »

chlapi nehonte se tady kilowatama z manualu k zesiku, muzete tam met napsany kolik chcete RMS ale stejne to z nich nikdy nevytlacite :lol: a kor pokud tam mate origo baterku a origo altik boze :roll:

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Deivid »

shaft.cz píše:chlapi nehonte se tady kilowatama z manualu k zesiku, muzete tam met napsany kolik chcete RMS ale stejne to z nich nikdy nevytlacite :lol: a kor pokud tam mate origo baterku a origo altik boze :roll:

Taky elektrikář.... :lol:

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od shaft.cz »

Deivid píše:
shaft.cz píše:chlapi nehonte se tady kilowatama z manualu k zesiku, muzete tam met napsany kolik chcete RMS ale stejne to z nich nikdy nevytlacite :lol: a kor pokud tam mate origo baterku a origo altik boze :roll:

Taky elektrikář.... :lol:
:o 8O

Uživatelský avatar
Majllo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 604
Registrován: 06.03.2008 09:15
Bydliště: SR

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Majllo »

tak to mi jejasne ze stoho tolko nedostanem to je len informativne...no moj alternator je chudak,ale teraz tam budem davat kapacitor

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od vtuni »

shaft.cz píše:chlapi nehonte se tady kilowatama z manualu k zesiku, muzete tam met napsany kolik chcete RMS ale stejne to z nich nikdy nevytlacite :lol: a kor pokud tam mate origo baterku a origo altik boze :roll:

njn. ..furt..na tebe jsme tu čekali :mrgreen:

ale podle čeho to chces aspon trošku porovnávat... :?: ..jen pro představu...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
kolin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 403
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kamenice nad Lipou

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od kolin »

Chlapy chtěl jsem se zeptat dneska jsem si natáhnul do kufru plus k zesíku tou vaší fikanou uličkou podél prahu a nevím kudy natáhnout ze zesíku k rádiu? Tou samou uličkou podél prahu nebo to jde taky nějak středovým tunelem?

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Deivid »

kolin píše:Chlapy chtěl jsem se zeptat dneska jsem si natáhnul do kufru plus k zesíku tou vaší fikanou uličkou podél prahu a nevím kudy natáhnout ze zesíku k rádiu? Tou samou uličkou podél prahu nebo to jde taky nějak středovým tunelem?
Já když to rozebíral a dával ven,tak to vedlo okolo spolujezdce dozadu a do kufru,prostě kolem prahů

Uživatelský avatar
kolin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 403
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kamenice nad Lipou

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od kolin »

Deivid píše:
kolin píše:Chlapy chtěl jsem se zeptat dneska jsem si natáhnul do kufru plus k zesíku tou vaší fikanou uličkou podél prahu a nevím kudy natáhnout ze zesíku k rádiu? Tou samou uličkou podél prahu nebo to jde taky nějak středovým tunelem?
Já když to rozebíral a dával ven,tak to vedlo okolo spolujezdce dozadu a do kufru,prostě kolem prahů
Tak zítra zase druhou stranou :D

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od shaft.cz »

kolin píše:
Deivid píše: Já když to rozebíral a dával ven,tak to vedlo okolo spolujezdce dozadu a do kufru,prostě kolem prahů
Tak zítra zase druhou stranou :D
jestli budes tahat signaly (RCA) tak stredem, staci oddelat tunel a skovat pod koberec, kutili sme to tak u vtuniho, repro kabliky pravym a levym prahem a pruchodkou do dveri mista je tam fakt hafo :wink:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od vtuni »

shaft.cz píše:
jestli budes tahat signaly (RCA) tak stredem, staci oddelat tunel a skovat pod koberec, kutili sme to tak u vtuniho, repro kabliky pravym a levym prahem a pruchodkou do dveri mista je tam fakt hafo :wink:
tak tak..je to asi nejjednodušší pokud nemáš auto odstrojený....
vyhodit zadní sedačky..sundat středový tunel... pod koberec do tunelu..a z tunelu rovnou do radia...

repro kabely ja osobně budu tahat stropnicí dopředu a sloupkem dolů do dveří....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
kolin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 403
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kamenice nad Lipou

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od kolin »

vtuni píše:
shaft.cz píše:
jestli budes tahat signaly (RCA) tak stredem, staci oddelat tunel a skovat pod koberec, kutili sme to tak u vtuniho, repro kabliky pravym a levym prahem a pruchodkou do dveri mista je tam fakt hafo :wink:
tak tak..je to asi nejjednodušší pokud nemáš auto odstrojený....
vyhodit zadní sedačky..sundat středový tunel... pod koberec do tunelu..a z tunelu rovnou do radia...

repro kabely ja osobně budu tahat stropnicí dopředu a sloupkem dolů do dveří....
Tak sem to natáhnul, tunelem a docela to šlo, díky za radu :wink:
Říkal sem si kabely jsou natažený stačí jen napojit do zesíku a prubnu to..
napojil sem a nic.. Přitom do zesíku štáva jde ( měřil jsem to zkoušečkou) a ani se nerozsvítili kontrolky, je důležitý mít zapojený ten slabý drátek, co je u cinchů mezi rádiem a zesíkem?

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Goauld »

Jo ten drátek je totiž remote od rádia, takže ho musíš napojit do rádia na výstup pro ovládaní zesilovače, nebo motorové antény a druhej konec do zesilovače na svorku REM, nebo REMOTE. Na otestování stačí spojit svorku remote s B+, prostě na remote přivyst 12 Voltů.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“