Napájení zesilovače

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

FikinD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 04.07.2008 20:28
Bydliště: Domanín

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od FikinD »

vtuni píše:
shaft.cz píše:Dle me je nejednodusi a nejrychlejsi a nejkrasti tahnou napajeni kolem origo el.svazku hned za deskou s relatkama ktera je nad naslapem, je tam takova gumova pruchodka v ni ten el.svazek a mista okolo habadej, min pro 2-3 50tky!!! Foto mam doma tak jestlisi vzpomenu dodam! :wink:
ten člověk má pravdu :old:
natáhl mi to tamtudy skoro sám za chviličku
No tam to ma taky v planu tahnout. Jen jeste musim zjistit jak sundat to oplastování prahů.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od vtuni »

FikinD píše:
No tam to ma taky v planu tahnout. Jen jeste musim zjistit jak sundat to oplastování prahů.
odzadu:
zadní plast nacvaknutej + pod sedačkou je takovej "hříbeček" našroubovanej...
"B" sloupek nacvaknutej a povytáhnout nahoru..stojí jakoby na takovejch 2 nožičkách
plast jak je v něm páka otvírání kapoty.. potáhnout páku jak když otvíráš kapotu na přední hroní stranu strčit šroubovák vycvaknout závlačku sundáš páku z osky a pak jen vycvaknout ten plast co tam zbyl..
nakonec práh..je po celé délce jen nacvaknutej... ale uprostřed u navíječe pásu drží dvouma šroubama..

postup je pro 5 dvířko....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Woko_O
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 466
Registrován: 22.09.2011 22:50

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Woko_O »

Omlouvám se že obnovuju tohle vlákno..ale..
Budu ted tahat kabely k zesiku a tak nějak sem na to koukal.Pod plastem nad pedálama je přivedenejch několik drátu o průřezu zhruba 10qmm..Všechny jsou přivedený rovnou od baterky a je tam ostrej proud (značenej jako 30) a drát je přichycenej matičkou.. Tim pádem tam neustale je 12V..To znamená že netřeba tahat kabel rovnou od baterky a cpát to přes průchodku když to jde napojit přímo u těhlech přivodů..12V tam poteče uplně stejně jako od baterky (protože to jsou dráty od baterky),tak by v tom neměl bejt problém že? Chápu to správně..12V bude pořád 12V.. :)

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od Goauld »

Je v tom jeden problém, ten hlavní přívod do pojistkovky je přes pojistku v krabičce co je na baterce. Takže když k tomu přidáš kabel od zesilovače a bude to dost výkonej zesik, tak by se ti mohlo stát, že ti hlavní pojistka prdne, protože přešvihneš proud, když bude puštěných víc věcí zaráz.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
martony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 09.11.2009 18:57
Bydliště: Jilemnice

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od martony »

Zdravím chci se optat, doma mám tyto dva repráky v boxu http://www.tvm-valmez.cz/index.php?id=8 ... l=2&catg=1 . Rozhodl jsem se že je hodím do kufru, ale nemám k nim žádný zesilovač a potřebuju poradit po jakém zesilovači se mám ohlídnout abych ty dva repráky rozehrál.Moc tomu nerozumím tak se radši optám něz abych něco pos... parametry zesiku nebo nějaký odkaz přivítám. Díky

fb_luky4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.07.2022 14:00

Re: Napájení zesilovače

Příspěvek od fb_luky4 »

Zdravim chtěl bych se zeptat kde najdu pro zesilovac 12v po otoceni klicku pry to ma byt modry s bilym ale na nej sem to zkousel pripojit a vybil mi baterku tak se to pak kontroloval zkouseckou ale 12v mam jen na zlutym díky

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“