Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: HID kit problem
PříspěvekNapsal: 01.09.2008 09:55 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

3525

Chodsko

mikki píše:
já za ní dal před třemi lety 4 tis. a blbne

:mrgreen: protože v nákupu stála 2.000,- :lol:

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 01.09.2008 12:53 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

692

Severní Čechy - Mezák, Litvajz, Most

Dneska zkusím ještě ošetřit ukostření baterky a pojistky zvýším z 10A na 15A, ať se to nikde při tom startu světel nehřeje. Jinak HID sada svítí pěkně, další stejné 2 sady mají kolegové v Superbech a žádný problém. Jen já mám občas přístrojovku po rozsvícení xenonů bez displejů viz. foto... :wink:

Přílohy:
31082008521.jpg
31082008521.jpg (365.5 KiB) Zobrazeno 742 krát

PříspěvekNapsal: 04.09.2008 10:20 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

692

Klucí, tak kostra pod baterkou očištěná, pojistky upgadovaly z 10A na 15A, ale problémek se tu a tam stejnak dostaví. Baterie OK (Orig. bezúdržbová 640A 80Ah - zelené "oko")

Pro Xenon mistry zde přikládám fotečku těch mých traf....

Přílohy:
03092008525.jpg
03092008525.jpg (573.3 KiB) Zobrazeno 731 krát

PříspěvekNapsal: 04.09.2008 14:25 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

3525

Chodsko

prassat píše:
Klucí, tak kostra pod baterkou očištěná, pojistky upgadovaly z 10A na 15A, ale problémek se tu a tam stejnak dostaví. Baterie OK (Orig. bezúdržbová 640A 80Ah - zelené "oko")

sorry není to k tématu, ale mě se tam líbí ten - TUV a ISO :mrgreen:

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 05.09.2008 10:06 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

930

Praha

prassat píše:

Cau pane, tak asi te nepotesim :) Zkus s nekym prohodit ballasty, protoze dle meho nazoru mas velmi nekvalitni sadu, alespon dle mych dosavadnich zkusenosti :( Vyrobcem je Lantsun, coz je defakto asi to nejhorsi co jsem mel v ruce. Pred nejakym tim rokem jsem tyhle zkousel a jako dost spatny. V kazdy treti sade jeste pred prodejem byl 1 ballast, kterej po rozsviceni za 5s zhasnul. Druha vec co to delalo tak rusilo palubni pristroje. FM radia, co se mi ted vybavuje, taky u Fiat Marea to mazalo stav najetych km a nesvitila palubka. Je to uz fakt dlouho co jsem prodal posledni tuhle sadu a mam doma peknou hromadku spatnejch ballastu a to jsem jich uz vetsi cast vyhodil. A celkem nahoda, zrovna vcera mi prisel jeden na reklamaci. Fakt nekoncici story. Jinak u nas to tu prodava automedik. Ty maj hodne na svedomi snizovani cen na nasem trhu a to prave proto, ze nakoupi ty nejlevnejsi sady a pak to tu prodavaj jako supr kvalita. Nekdy si rikam, ze jsem jeden z mala poslednich prodejcu kterej nelze :D Mozna proto jeste nejezdim v GV GTI....

Vyrobce je:
http://www.lantsun.com/index.php?controller=lantsun&action=list&id=92

Primo na obrazku tam to svoje trafo uvidis.

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 05.09.2008 15:05 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

692

Díky za info, alespoň vím na čem jsem :?

PříspěvekNapsal: 05.09.2008 15:52 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

30.12.2007

2735

Opava

Mám stejný problém jako prassat - taky mi občas při zapnutí xenonů zmizí z budíků údaje.
Nedělá mi to,pokud zapnu zapalování,vypnu,vytáhnu klíček a znova strčím a nastartuju...zapnu xenony...a všechno ok. Zdá se mi to divné :?

Přílohy:
050920081156.jpg
050920081156.jpg (567.58 KiB) Zobrazeno 732 krát

050920081164.jpg
050920081164.jpg (573.65 KiB) Zobrazeno 732 krát

PříspěvekNapsal: 06.09.2008 07:53 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.12.2007

1663

Rumburk

Davwe píše:
Cau pane, tak asi te nepotesim :) Zkus s nekym prohodit ballasty, protoze dle meho nazoru mas velmi nekvalitni sadu, alespon dle mych dosavadnich zkusenosti :( Vyrobcem je Lantsun, coz je defakto asi to nejhorsi co jsem mel v ruce. Pred nejakym tim rokem jsem tyhle zkousel a jako dost spatny. V kazdy treti sade jeste pred prodejem byl 1 ballast, kterej po rozsviceni za 5s zhasnul. Druha vec co to delalo tak rusilo palubni pristroje. FM radia, co se mi ted vybavuje, taky u Fiat Marea to mazalo stav najetych km a nesvitila palubka. Je to uz fakt dlouho co jsem prodal posledni tuhle sadu a mam doma peknou hromadku spatnejch ballastu a to jsem jich uz vetsi cast vyhodil. A celkem nahoda, zrovna vcera mi prisel jeden na reklamaci. Fakt nekoncici story. Jinak u nas to tu prodava automedik. Ty maj hodne na svedomi snizovani cen na nasem trhu a to prave proto, ze nakoupi ty nejlevnejsi sady a pak to tu prodavaj jako supr kvalita. Nekdy si rikam, ze jsem jeden z mala poslednich prodejcu kterej nelze :D Mozna proto jeste nejezdim v GV GTI....

Vyrobce je:

jakou ty používáš sadu nebo jakou bys mi doporučil abych s tím neměl vůbec žádný problém?

PříspěvekNapsal: 06.09.2008 08:37 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

930

Praha

vwgangsta píše:
Davwe píše:

Vyrobce je:

jakou ty používáš sadu nebo jakou bys mi doporučil abych s tím neměl vůbec žádný problém?

Abys nemel vubec zadnej problem tak to jsou original xenony a ve finale ani to neni pravda :) Pouzivam sady u kterejch mam nejmensi poruchovost co sem dopodsud vyzkousel (cca 11 druhu sad) a taky jsou nejdrazsi. Kazdopadne i u nich se vyskytne cas od casu problem. Ale kdyz se ten problem vyresi tak uz je vetsinou pokoj, neni to tak ze by se vraceli pravidelne. Porad stoji lehce pres tri tisice, kdezto kdyz vemu jenom el. komponenty na origo xenony je to cca 15-20 tis a tam ten rozdil nekde musi bejt znat. Ale kdyz se ten problem vyresi tak uz je vetsinou pokoj, neni to tak ze by se vraceli pravidelne. Proste nic neni neporuchovy a ja si nedovolim tu napsat ze jsou nejlepsi a ze vylucuju nejakej problem v budoucnu :)

Jinak sady Conquer nejsou uplne nejhorsi, taky jsem jich par desitek zkusil a vsemes jakz takz, mel jsem o mnoho horsi, ale taky tu mam nejaky mrtvy trafa :lol: Kazdopadne nejaky interference tam asi budou. Chtelo by to na zkousku s nekym prohodit ballasty. Ono je to totiz s tema xenonama dost osemetny, nejednou se mi stalo ze jsem prohodil ballasty mezi dvema autama a u druhyho auta se zavada vubec neprojevovala. Kolikrat to ani nedokazu vysvetlit, ale jsou tam ruzny anomalie cas od casu :D

PříspěvekNapsal: 08.09.2008 22:57 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

22.10.2007

38

Malacky

Zdarec chlapi
Tak ja som sa tak isto pridal k tym xenonovo svietacim.kupil som sadu a po namontovani vobec nebolo pocut radio ako v aute tak v garazi...troska som to prekombinoval a zistil som ze to robila ta xenonova ziarovka.pri rozsvieteni svetiel mala troska tazkosti...vyzeralo to ako pri zvarani...vymenil som tu ziarovku a vsetko okej...bez mensieho problemu....

Inak nemate niekto skusenosti s rozoberanim toho spinacu na smerovky a dialkove svetla???Myslim ze sa tam stala nejaka chyba ktora sposobila to ze my nejdu zapnut dialkove svetla...troska tam asi chruplo a neviem co stym.........vymenit cele???

PříspěvekNapsal: 09.09.2008 09:09 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

930

Praha

jaro.n píše:
Zdarec chlapi
Tak ja som sa tak isto pridal k tym xenonovo svietacim.kupil som sadu a po namontovani vobec nebolo pocut radio ako v aute tak v garazi...troska som to prekombinoval a zistil som ze to robila ta xenonova ziarovka.pri rozsvieteni svetiel mala troska tazkosti...vyzeralo to ako pri zvarani...vymenil som tu ziarovku a vsetko okej...bez mensieho problemu....

Inak nemate niekto skusenosti s rozoberanim toho spinacu na smerovky a dialkove svetla???Myslim ze sa tam stala nejaka chyba ktora sposobila to ze my nejdu zapnut dialkove svetla...troska tam asi chruplo a neviem co stym.........vymenit cele???

A ty dalkovy nefungujou od doby co je tam HID sada?

PříspěvekNapsal: 09.09.2008 21:51 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

22.10.2007

38

Malacky

Ne ne ta HID sada s tym nema absolutne nic spolocne.Najprv my prestal fungovat svetelny klakson ci ako sa tomu hovori...(ked potiahnes packu k sebe) tak som blikal tak ze ked som mal zapnute stretavacie svetla prepinal som na dialkove (packa od seba)...no a teraz my tie dialkove nejdu zapnut vobec... sa my zda ze tam v tom spinaci bude asi nejaka zrada....teraz neviem ci sa da ten spinac rozobrat a dat nejako opravit alebo treba cely ten mechanizmus novy....

PříspěvekNapsal: 09.09.2008 23:51 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

4476

Prostějov

jaro.n píše:
Ne ne ta HID sada s tym nema absolutne nic spolocne.Najprv my prestal fungovat svetelny klakson ci ako sa tomu hovori...(ked potiahnes packu k sebe) tak som blikal tak ze ked som mal zapnute stretavacie svetla prepinal som na dialkove (packa od seba)...no a teraz my tie dialkove nejdu zapnut vobec... sa my zda ze tam v tom spinaci bude asi nejaka zrada....teraz neviem ci sa da ten spinac rozobrat a dat nejako opravit alebo treba cely ten mechanizmus novy....

Jestli máš problém s tou páčkou a nemáš tempomat, daruju ti moji starou co mi zbyla po montáži tempomatu, ale musíš si pro ni přijet, poštou se mi to posilat nechce a navic by mě to stálo penize :wink:

PříspěvekNapsal: 10.09.2008 18:51 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

22.10.2007

38

Malacky

Jestli máš problém s tou páčkou a nemáš tempomat, daruju ti moji starou co mi zbyla po montáži tempomatu, ale musíš si pro ni přijet, poštou se mi to posilat nechce a navic by mě to stálo penize :wink:[/quote]

No premna je Prostejov troska od ruky...Kolko to je od Brna???ale kebyze sa dohodneme a posles mi to tak ti to mile rad preplatim...Tempomat nemam jedna sa len o tu packu s mechanizmom...

PříspěvekNapsal: 25.10.2011 14:17 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

181

Olomouc

Mám problém z HID zase, jiný, zapnu světla a zhasnou mi čísla na budíkách u passata B5, baterku mám hodně starou, 4 roky to problém nedělalo, teď po každém startu, i když nechám chvíli nastartováno a až pak světla rožnu. Myslím si, že u mě to bude odcházením baterie do věčných lovišť.

ICQ   Profil

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]