Elektrické otevírání kufru Golf 4

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Wíťa »

takze je nekdo schopny to plnohodnotne rozchodit na immo3 hatchback? na origo dálku? aby to nemuselo byt pripojeny pres lampicky a jestli by to treba neslo resit komfortkou z kombíka?
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Pipa95
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 18.08.2012 22:35
Bydliště: Morava

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Pipa95 »

Zdar, já řeším zavaření kliky, protože ji mám prasklou a nechce se mě dávat 1700,- za novou :/

Mám origo 2 tlačítko, takže bych asi musel předělat na 3 tlačítko a nebo dát dovnitř ten mikrospínač... poradí někdo jak by to bylo jednodušší ?
EX: GIV TDI Highline S764, 149ps, 315nm by TDIFUN ...
NOW: BMW E92 335i MT, M4 370mm brakes, KW V3 suspension, VRSF inlets, Wagner downpipes + IC ... 400+hp club

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od majrek001 »

jaký mikrospínač máš na mysli?

nejjednodušší je to třeba otvírat přes tlačítko, ale v zimě když to ztuhne nebo přimrzne tak asi nestihneš zároveň zvedat kufr a mačkat na tlačítko nebo když už budeš dveře stříkat tak narvat kliku z GV a odskok a třeba i to otvírat třítlačítkem to už je jedno.. druhá možnost o něco složitější je přes třítlačítko

Obrázek

jinak odskok tam budeš muset dodělat při jakékoliv volbě
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Pipa95
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 18.08.2012 22:35
Bydliště: Morava

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Pipa95 »

Toho odskoku se nebojim, spíš vůbec netušim jak vyměnit 2 tlačítko za 3 tlačítko... a šlo by to popřípadě udělat obojí, i ten spínač o kterým tu byla řeč a aji na klíči ?
EX: GIV TDI Highline S764, 149ps, 315nm by TDIFUN ...
NOW: BMW E92 335i MT, M4 370mm brakes, KW V3 suspension, VRSF inlets, Wagner downpipes + IC ... 400+hp club

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od majrek001 »

ano jde to udělat oboje a klidně k tomu ještě tu kliku z GV.. např na dvojtlačítko se dá dopájet třetí tlačítko a dát to do obalu pro trojtlačítko nebo sehnat stejný třítlačítko jak je dvojtlačítko aby pasovala frekvence
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Torrman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 22.06.2011 19:43
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Torrman »

jen kdyby někoho zajímalo, jak vypadá plošňák a mikrotlačítka...
Přílohy
WP_001092.jpg
WP_001093.jpg
s tlačítkem
s tlačítkem
IV 1.9 TDi PD 110 kW

Uživatelský avatar
Golfik 4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 05.04.2012 11:40

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Golfik 4 »

AHOJ PROSIMTE UDELAL SEM SI S DVERMI TO SAME CO TY ALE NEJAK NEMUZU HNOUT S ELEKTRIKOU. MAM 3KLIC ALE KDYZ ZMACKNU ODEMKNUTI AUTA NEBO JEN KUFRU TAK SE MI OTEVROU POKAZDY DVERE. JAK MAM UDELAT ABY MI SEL NA SPODEK ODEMKNOUT AUTAK A KUFR ZUSTAL ZAVRENY A KDYZ BYCH ZMACKNUL PROSTREDEK TAK BYCH ODEMKL KUFR A OTEVREL. MAM JAK LOGO Z PETKY TAK I SERVO ZAMEK. MOC DEKUJI

Uživatelský avatar
Torrman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 22.06.2011 19:43
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Torrman »

Musíš to přerušit přes přepínací relé, které se napojí na interiérové osvětlení, aby ti to při odemčení auta neodskočilo.
IV 1.9 TDi PD 110 kW

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Wíťa »

ale v tom pripade musi mit porad zapnuty vnitrni osvetleni kdyz neni klicek v zapalovani a je odemceno a treba o to kazdy nestoji ;-) jak to vysesit a tohle obejit?
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od majrek001 »

lampičky jako takový můžeš mít klidně vyplé to je úplně jedno
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Dusanbe »

Torrman píše:Musíš to přerušit přes přepínací relé, které se napojí na interiérové osvětlení, aby ti to při odemčení auta neodskočilo.
Tohle řešení je třeba i u bory nebo i varianta G4? Kámoš má boru, tak to chceme nějakej víkend prohlídnout to jeho zapojení. Přitom má tu samou komfortku a navíc se snad ani komfortky nerozdělují, jestli je to pro GIV nebo boru.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od majrek001 »

Dusanbe: u bory varoša, když jsme dvojtlačítko předělali na třítlačítko, tak už to přes DO zrovna odskočilo a při odemčení zůstalo zavřené (to asi bude platit jak pro boru sedan, tak i GIV varoš) a případně to musí jít i nějak přenastavit, ale to je tak práce pro tornada1 nebo někoho podobně zkušeného..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Dusanbe »

Jo to jo, bora varoš je prakticky to samé co GIV varoš, co si budem podívat. Jednou jsem si sednul do bory varoše rv. 2004 a říkám mu, že to měl asi bouraný, že tam má palubku z GIV (tu neperforovanou s výřezem na airbag a s klasickýma výdechama) a on na mě, že ne, že to takhle z výroby :lol: Že prej u bory varoše mění jen předek, jinak je to celej GIV kombi :)

Na víkend se zkusím domluvit s tím kámošem a kouknem na to, jak to má zapojený on.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od majrek001 »

to si nemyslím, sice ty auta jsou stejný, ale občas se v něčem liší např. bora varoš má v kufru kapsy kdežto GIV varoš to má rovný
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické otevírání kufru Golf 4

Příspěvek od Wíťa »

komfortka z combika je jina nez u hatchbacku jeji cislo je stejne ale combikova prave umi ovladat ten odskok takze jak jsem psal nahore prehrat komfortku na combikovou nebo koupit z combika a melo by to valit s toprnadem jsem to probiral a rikal ze by to tak melo byt, ja nevidim duvid proc by to nefungovalo ;-) kazdopadne uz jsem zavaril vrata a budu to takto resit :-)
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“