Budíky ukazují špatné hodnoty!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Bořič
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 16.08.2011 20:03

Budíky ukazují špatné hodnoty!

Příspěvek od Bořič »

Zdravím
Mám následující problém, takže pokud se někdo setkal, prosím o radu, díky:

Zkratovala mi loni palubní deska a nahlásila error.V servisu mi ji vyměnili a naprogramovali.
Bohužel při jízdě ze servisu jsem si všiml, že budíky ukazují nižší, než skutečné hodnoty.
Mám motor 1.6 SR 74Kw.Když jedu na trojku 50Km/h, ukazuje mi to otáčky něco málo přes 2000 a
zvuk motoru je jakoby pod otáčkama.Radarové ukazatele pak že jedu 40Km/h.
Srovnával jsem i s golfem IV a oktávií se stejným motorem.
Před tím zkratem palubovky, to bylo na 50Km/h jsem měl otáčky na 2400 a zvuk motoru příjemný a
ostrý v otáčkách.Nevím si s tím rady, v servisu mi říkají že je vše v pořádku a podle
diagnostiky taky

Uživatelský avatar
Kolmi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 350
Registrován: 05.12.2008 20:15
Bydliště: KrálovnaTDi
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíky ukazují špatné hodnoty!

Příspěvek od Kolmi »

Třebas ti vyměnily více než jen palubovku,kde komu by se hodily lepší náhradní díly za opotřebovanější.Koukni třebas na motor,o takových případech jsem už slyšel.Všimni si něčeho cos tam předtim neměl.
Kolmi Golf TDI

Bořič
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 16.08.2011 20:03

Re: Budíky ukazují špatné hodnoty!

Příspěvek od Bořič »

Je to známý, tak doufám, že tam zůstala většina mých dílů...pozor dávám, nevím co s tím...

Uživatelský avatar
nemitom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Telč / Batelov
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíky ukazují špatné hodnoty!

Příspěvek od nemitom »

Vyměna za stejný typ budíků?? Jinak zkus vžít oki auto projeď nějakou trasu a poznamenej km. Pak to projeď svím a porovnej... pokud bude rozdíl tak je špatně kodování... (pokud jsou to budíky stejného typu) jinak na otačkoměr nemá v podstatě nastavení budíků vliv takže pokud si předtím měl na 50km/h 2400ot. tak nyní jedeš opravdu 40km/h na 2000ot. jen to ukazuje 50 :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“