Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ukazatel paliva
PříspěvekNapsal: 26.01.2009 18:36 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

10.03.2008

217

Ostrava & Zarnovica

Ked sa tu bavite o tych dojazdoch...neviete o niekom na Severnej Morave,kto by bol schopny a ochotny mi tam ten dojazd spravit?Diky..

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 26.01.2009 20:54 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1385

Pilsen

Myslím, že Paskal.. :wink: Jinak okolí Uherského Hradiště MKTech a Praha chiptuner.. :wink:

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 24.10.2010 15:36 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.05.2010

1749

Praha

Mám tady takovej malej dotaz. Zhruba jednou za 3 měsíce se mi zničeho nic za jízdy rozsvítila, teda spíš problikla oranžová kontrolka rezervy, ozval se několikrát pípák a pak to zhaslo. To jsem měl vždy téměř plno. Včera se mi to stalo po natankování 50 litrů a při prudkym brždění. Poučen ze staré felicie, což mělo mini nádrž a totálně v hájí palivoměr (při jízdě na dálnici astronomicky rostlo množství paliva) jsem byl na to přelejvání zvyklej, ale u plný nádrže jsem to nečekal. Nezažil to někdo?
Jinak s tim palivoměrem to mám stejně. Prvně se to hne až po 100km a pak už to padá konstantně dolů. Palubák ale nemám. První "půlka" nádrže mi ale přijde větší. Třeba naposledy jsme ujel na půlku 400 km a na druhou (teda až do rezervi) najel 140.

ex: Škoda Felicia Combi 1.6

PříspěvekNapsal: 27.10.2010 21:48 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

20.10.2009

54

Plzeň

me vadi, kdyz natankuju plnou co to jde..... a pak kdyz zacne klesat. :lol:

PříspěvekNapsal: 23.02.2011 00:43 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.01.2011

370

Praha

zdravím, mám problém také s tím ukazatelem dnes se mi stalo to, že jedu a mám natankováno v půlce a najednou ručička slítla dolů až na dno rozsvítila se rezerva a pak se to hned zas vrátilo do původního stavu a pak znovu a pochvilce znovu.....dělalo mi to pak celý den....ale je divný, že když jsem otáčky držel nad 2uma tisícema tak to neudělalo :-? ....můžete mi poradit... :?: :?:

PříspěvekNapsal: 23.02.2011 09:16 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.01.2011

370

Praha

takže dnes ráno jsem jel do práce a je jedno jestli to držím v otáčkách nebo ne dělá to pořád...prosím poraďte....
PS: golfík 1.8 20v turbo

PříspěvekNapsal: 23.02.2011 14:04 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

4476

Prostějov

Shorty píše:
Mám tady takovej malej dotaz. Zhruba jednou za 3 měsíce se mi zničeho nic za jízdy rozsvítila, teda spíš problikla oranžová kontrolka rezervy, ozval se několikrát pípák a pak to zhaslo. To jsem měl vždy téměř plno. Včera se mi to stalo po natankování 50 litrů a při prudkym brždění. Poučen ze staré felicie, což mělo mini nádrž a totálně v hájí palivoměr (při jízdě na dálnici astronomicky rostlo množství paliva) jsem byl na to přelejvání zvyklej, ale u plný nádrže jsem to nečekal. Nezažil to někdo?
Jinak s tim palivoměrem to mám stejně. Prvně se to hne až po 100km a pak už to padá konstantně dolů. Palubák ale nemám. První "půlka" nádrže mi ale přijde větší. Třeba naposledy jsme ujel na půlku 400 km a na druhou (teda až do rezervi) najel 140.

Špatnej plovák v nádrži, nebo blbej kontakt v konektoru, nebo vadná kabeláž.

Danous píše:
takže dnes ráno jsem jel do práce a je jedno jestli to držím v otáčkách nebo ne dělá to pořád...prosím poraďte....
PS: golfík 1.8 20v turbo

Stejná odpověď.

PříspěvekNapsal: 30.06.2011 22:41 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.11.2010

13

PLZEŃ

No,já mám SEAT ALHAMBRA 1,9 TDI r.v.1999 a taky mám problém s ukazatelem paliva-plovákem.Do půlky to po ujetí cca 500 km lezlo pomalu a pak to skocilo skoro až k rezervě,to by nemělo,tak šel plovák ven.Docela jednoduchá práce,akorád je pakárna s tapecírunkem na podlaze samej šroub a příchytka.Po vyndání jsem zjistil,že je tam taková keramická destička s naneseným uhlíkovým žebrováním,která už byla v určitém místě vydřená,tak sem trochu přihnul ty kontakty co po ní jezdí a chvilku to fungovalo dobře.Teď cca po 3 měsících to dělá to samé.ZJISTIL SEM,ŽE BY STAČILO SEHNAT NĚKDE TU DESTIČKU,TA JE TAM JENOM NACVAKLÁ A JDE DOBŘE VEN,MOŽNÁ BY TAM ŠLA S OKTÁVKY 1,ale nevím.Prostě sháním tu destičku,nevíte někdo kdo by jí mohl mít,nebo přinejhorším celej plovák.Nabídky pište na e-mail m.kaspik@quick.cz díky

PříspěvekNapsal: 01.07.2011 09:21 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.08.2010

23

Samsina, Jicin

Ahoj
jde tam z OC1, je to jedna a ta samá nádrž. Jen je rozdím mezi benzínem a dieslem. Jinak nádrže vyrábějí v Kautexu v Kněžmostě. Ještě se dělají pro Roomstra.

PříspěvekNapsal: 08.11.2011 18:45 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.07.2011

187

Morava

Zdravím. Chci se zeptat roznuti kontrolky rezervy ma nastarost plovak v nadrzi? Resim totiz problem palivomer mi ukazuje predposledni carku pred cervenou (rezervou) a uz pri tehle poloze mivam nekdy problem nastartovat. (V lete bez problemu.) Dlouho tocim a pak to chytne jakoby to chytalo vzduch. Palivak sem menil ty gumove tesnici krouzky na nem sem take vymenil. Nevim si rady potreboval bych nejakou radu.

ICQ   Profil

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]