Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
VWLuke
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 02.10.2008 19:30
Bydliště: Olomoucko

Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od VWLuke »

Jaké je nejlepší original VW rádio s DVD pro G4? Nasel sem jedno co by melo pasovat do G4, ale nikdy sem ho v golfu nevidel, ani nevim presne oznaceni a vyrobce ktery jej pro VW dela pokud je to vubec original, mam jen foto. Setkal se s nim nekdo?
Přílohy
1000_images_2_DIN_gps_dvd_tv_sd_bluetooth_vw_skoda_seat_audi.jpg

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od falko1983 »

Zdar pane nechci ti kazit iluze ale tipnul bych že tohle origo neni jen je tam tapeta VW spíš je dělané jen jako náhrada za nějaké origo nebo navigaci :?
VW GIV 1.6 16V

Uživatelský avatar
VWLuke
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 02.10.2008 19:30
Bydliště: Olomoucko

Re: Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od VWLuke »

Po umornem hledani se mi uz taky zda ze to bude nejaka cinska napodobenina. Jake tedy nejlepsi origo radio do G4? RCD200 s Mp3 pokud bych nechtel navigaci a nebo varianta DX pokud bych chtel s navigaci? Tohle jsou dve nej s navigaci a bez ktere se davaly do IV?

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od falko1983 »

Proč chceš za každou cenu origo nekde to tu bylo kluci dávali 2DIN rádia od Panasinoka a vypadalo to pěkně navíc origo mají uhlopříčku tuším 6,5 palce a Panasonic atd. mají 7 palců já mám vyklápěčku od Kenwooda a perfektní navíc to neláká čorkaře.Ale počítám že chceš zaplnit obě pozice je pravda že to vypadá divně ten kastlík. :wink:
VW GIV 1.6 16V

Uživatelský avatar
VWLuke
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 02.10.2008 19:30
Bydliště: Olomoucko

Re: Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od VWLuke »

Shanim nejake origo pro otce do G4 ktere bude umet mp3, a pritom hledani me zacalo zajimat jake se tam davaly nej typy a u toho sem nasel tu napodobeninu uvedenou nahore. Jinak ja tam mam Alpinu 2DIN takze u sebe to neresim, ale otec ma jine pozadavky, chce neco originalniho s MP3, takze kdyz pominu DX navigaci tak mi na vyber zustava pouze model RCD200, vic sem nenasel.

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od zdenda.88 »

jj já mám právě toho panasonica o kterém mluví falko1983.. myslím že jsem ti ho ukazoval, když jsi byl u mě.. každopádně to rádio co jsi zde uvedl originál opravdu není a je to nějaká čína, viděl jsem to někde na ebay za pár kaček.

Uživatelský avatar
prito
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od prito »

VWLuke píše:Shanim nejake origo pro otce do G4 ktere bude umet mp3, a pritom hledani me zacalo zajimat jake se tam davaly nej typy a u toho sem nasel tu napodobeninu uvedenou nahore. Jinak ja tam mam Alpinu 2DIN takze u sebe to neresim, ale otec ma jine pozadavky, chce neco originalniho s MP3, takze kdyz pominu DX navigaci tak mi na vyber zustava pouze model RCD200, vic sem nenasel.
Tohle by myslim mohlo byt pro tebe idealni ;-)

https://www.volkswagen-zubehoer-shop.de ... gory=29734" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od falko1983 »

To teda moc originálně v autě vypadat nebude :lol: .A co píše VWLUKE tak chce origo rádio tohle si může pořídit všude na netu...
VW GIV 1.6 16V

Uživatelský avatar
prito
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od prito »

Tak je to origo od vw a to chce, ne ;-) bude tam stejne podsviceni, bude fungovat ztmavovani podsviceni spolu s budikama, bude to fungovat s multifunkcnim volantem,.. nevim jestli radia z netu tohle umi :?:

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od falko1983 »

Řekl bych že až na ten multifunkční volant to kvalitní rádia zvládnou ale řekl bych že mu jde spíš o vzhled a pokud sežene origo tak kompatibilita je už jasná ale to by nám musel VW Luke upřesnit co chce! 8)
VW GIV 1.6 16V

Uživatelský avatar
VWLuke
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 02.10.2008 19:30
Bydliště: Olomoucko

Re: Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od VWLuke »

preferoval bych spise neco co se davalo do G4 a co tam svym vzhledem patri, tohle se mi moc nelibi vypada jak nejaky Clarion prevleceny do VW. Pravdepodobne uz mam vybrano a to RCD200, na MP3 je a davalo se pry do poslednich G4 Variantu v roce 2004. Vsem dekuji za reakce a postrehy..

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od falko1983 »

Tak co už jsi něco pořídil?Mám zato ale že ta Delta nemá ISO konektory a musí se na ní pořídit přechodka aby správně fachali všechny funkce(regulace podsvitu)atd.,jestli se pletu tak mě kluci opraví ale někde to tu už rozebírali,zkus pohledat abys pak neměl starosti se zapojováním... :wink:
VW GIV 1.6 16V

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od Alinek »

vwgangsta píše:jj já mám právě toho panasonica o kterém mluví falko1983.. myslím že jsem ti ho ukazoval, když jsi byl u mě.. každopádně to rádio co jsi zde uvedl originál opravdu není a je to nějaká čína, viděl jsem to někde na ebay za pár kaček.

Je to určitě Čína. Nic takovýho se, pokud vim, do G4 nikdy nedávalo
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od Tomm »

Je to presne jak pises, jedine origo radio na mp3 bylo RCD200 a davalo se jen do poslednich par kousku GIV.

Co poridit Deltu nebo malou navi a k ni krabicku na prehravani MP3 misto changeru? Uz se to tu resilo nekolikrat...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
VWLuke
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 02.10.2008 19:30
Bydliště: Olomoucko

Re: Nejlepe vybavene orig radio do G4?

Příspěvek od VWLuke »

S tou Deltou by to bylo taky řešení, uvidím na které narazím, je tam nejaky problem se zapojenim jak psal falko? Jine konektory, je potreba nejaka redukce?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“