Maxton Design zkušenosti

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
wrabesek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 12.06.2014 21:05

Maxton Design zkušenosti

Příspěvek od wrabesek »

Nemáte někdo zkušenosti s Maxton Design?
http://www.maxtondesign.eu/produkt/golf ... -look.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mám zájem o todle, ale nikde jsem nenašel přesnou fotku.. Je levnější než CSR, který je prý stejně pouze lepený..

Uživatelský avatar
statix12
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4303
Registrován: 07.09.2008 22:41
Bydliště: bilina u teplic

Re: Maxton Design zkušenosti

Příspěvek od statix12 »

maxton ma kamos rikal ze to je celkem ok ... hlavne plast .... asi bych se toho moc nebal .... ale samo nejlepsi je koupit origo :)

Uživatelský avatar
skacel55
Závodník
Závodník
Příspěvky: 625
Registrován: 14.10.2012 15:40
Bydliště: Jevíčko

Re: Maxton Design zkušenosti

Příspěvek od skacel55 »

No i ta cena je celkem dobrá na to, že je to plast. Asi tam časem koupím prahy. Co chcou za poštovný?
Golf Mk3 TD 1997 55kw
Golf Mk4 2001 TDi ASV 180Hp by TDIfun Indigoblau perleffekt http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=319415" onclick="window.open(this.href);return false;

TRILObeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 09.10.2016 11:28
Bydliště: Praha 9 - Újezd nad Lesy

Re: Maxton Design zkušenosti

Příspěvek od TRILObeat »

Měl jsem prahy Jubi od Maxtonu a nic moc, spíš nic. Nekupuj to. Poslal jsem je dál a koupil origo. Připlatil jsem si 2000,- a je to samozřejmě nepopsatelný rozdíl. Ty Maxton nedopasuješ pořádně ani kdyby ses zbláznil. Po délce jsou křivé a celé je to neforemné. Jinak poštovné vycházelo tuším do 500,-

Uživatelský avatar
skacel55
Závodník
Závodník
Příspěvky: 625
Registrován: 14.10.2012 15:40
Bydliště: Jevíčko

Re: Maxton Design zkušenosti

Příspěvek od skacel55 »

Mám zadní stříšku a lízátko polskej laminát, tak vím jaký to je když to vůbec nesedí :D Origo prahy jsou ale celkem problem. Tak to možná padne na SRS-tec když Maxton je taky špatnej
Golf Mk3 TD 1997 55kw
Golf Mk4 2001 TDi ASV 180Hp by TDIfun Indigoblau perleffekt http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=319415" onclick="window.open(this.href);return false;

TRILObeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 09.10.2016 11:28
Bydliště: Praha 9 - Újezd nad Lesy

Re: Maxton Design zkušenosti

Příspěvek od TRILObeat »

Já po těch prazích koukal asi rok a pak se objevily na Allegru a super obchod s polákem. Bál jsem se toho, co přijde, ale prahy nebyly nikdy použité, nalepené, ještě s původníma papírovýma štítkama. Prostě v top stavu. Třeba srs-tec bude v pohodě, ale laminát se mi taky příčí, i když od tohodle výrobce to bude asi dobrá kvalita. Občas se něco objevuje i na Ebay-kleinanzeigen.

Uživatelský avatar
statix12
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4303
Registrován: 07.09.2008 22:41
Bydliště: bilina u teplic

Re: Maxton Design zkušenosti

Příspěvek od statix12 »

origo je origo tak to je no :) ale jsou teda kurna drahy ... i kdyz me se podarilo je koupit za 500

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“