Nefunguje zadní ostřikovač

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Nefunguje zadní ostřikovač

Příspěvek od 11mAjA11 »

Nejsem si uplne jisty jestli nahodou nevede pod strechou, vetsinou se to rozpoji vlevo vzadu nahore kdyz se otevre kufr tak v rohu strechy.
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Nefunguje zadní ostřikovač

Příspěvek od majrek001 »

tam by se to nemělo rozpojit jelikož tam jsou jelikož tam trubky přechází do hadice a je to stažené plechovýma sponama - mě to vždy vylítlo na motorku když byla vyrezla trubička a už to moc nestřikalo, ale to pak je cítit i je vidět jak to teče z tapecu

Na hatchbacku vede hadička dolu se zbytkem svazku je v tom držáku konektoru a jde prahem

záleží dost i co používáš za směs máme v práci super zkušenost se Sheronem do -30°C asi na třech fabiich zamrzl při -5°C a ucpal motorek byli tam krystalky, takže bych to zkontroloval u nádržky a případně sundat tapec a odpojit hadičku jestli stříka pokud ano, tak je vyrezlá trubička v motorku a ucpaná tryska



červeně je označená hadička (v kufru jde samozřejmě ve svazku - foto když jsem dělal nový svazek 5.dveří)
Přílohy
golf.jpg
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1535
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Nefunguje zadní ostřikovač

Příspěvek od varok »

Takže v 5. dveřích jde společně se svazkem kabelů, ale vchází přes ten husí krk do střechy, ale potom už jde levým sloupkem dolů a jde kolem levého prahu až dopředu opět společně se svazkem kabelů? Nebo jsem to špatně pochopil?
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Nefunguje zadní ostřikovač

Příspěvek od majrek001 »

ano jde to se svazkem levým husím krkem - od předu prahem a pak C sloupkem a levou průchodkou do 5.dveří
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1535
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Nefunguje zadní ostřikovač

Příspěvek od varok »

Aha, tak to je super. Myslel jsem že to je jako u Favorita a Felicie vedené střechou. Potřebuji vyměnit tu hadičku, stará mi v předu praskla, tak ani nemusím sundávat stropnici. :)
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“