Jakou karosařinu?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1547
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Jakou karosařinu?

Příspěvek od varok »

Dobrý den, jelikož začlo jaro a všechno začíná kvést, tedy i můj Golf IV, tak se chcystám pomalu na karosářskou. Shnilé mám klasika přední části prahů, rožky dveří a spodní části předních blatníků. Potom jako každé městské auto plno škrábanců a důlků od bezohledných řidičů na parkovištích. :evil:
Prahy by možná stačily jen vyvařit ty přední konce, ale pravý už byl při koupi pomačkaný pod zadními dveřmi, tak to vyměním. Stejně už jsou načaté i ty lemy pod prahem.
Vím že spousta lidí řeší výměnu blatníků spíše koupí originálu po inzerátech nebo vrakovištích, ale jelikož už delší dobu sháním řidičovy dveře ve slušném stavu a za asi rok jsem nic slušného v mé barvě LW5Z poblíž nesehnal, tak asi koupím nějaké pěkné dveře v jiné barvě a stříknu. Blatníky koupím asi nové, i když čínu a nastříkám. Pár let to snad vydrží. Zajímá mě ale jakou značku koupit? Po obchodech nejčastěji vídám originál, jenže asi 2500,- kč za kus dávat nechci. Potom asi čínu zn. Van Wezel a nějaký Klokkerholm nebo tak nějak. Ten Van Vezel jsem kdysi někomu na auto dával nějaké drobnosti, ale zpracování fialový hnus. Nevím jestli se třeba už nepolepšili, nevím. Prahy to samé. Originál za asi 4000,- kč kupovat nebudu. Nedělá tady prosím někdo karosářskou a poradil by? Jedná se mi aby to trošku pasovalo. A kde koupit? Ač Auto kelly moc nemusím, kdysy jsem u nich kupoval přední blatníky na naši bývalou felícii a i když to byla čína, tak zpracování moc pěkné. Nebo koupit u ACI.cz? S těmi zkušenosti nemám.
Naposledy upravil(a) varok dne 04.06.2020 19:40, celkem upraveno 1 x.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1547
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Jakou karosařinu?

Příspěvek od varok »

Takže tady nikdo nedělá vysokou karosářskou? :)
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
Jehla23
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 15.05.2018 23:08

Jakou karosařinu?

Příspěvek od Jehla23 »

Na autokelly značka lqk nebo lqw jak se to píše nevim :D blatniky napriklad za 1200..pokud sezenes nekoho uvnitr, udela ti slevu..
VW Passat B5 Variant 1,9 TDI 81kw 4x4
VW Passat B6 Variant 2.0 TDI 103kw 4x4
VW Tiguan Mk1 FL 2.0 TDI 127kw

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1547
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Jakou karosařinu?

Příspěvek od varok »

V Kelly jsou hrozně drazí, ale zase můžu pochválit, že jsem u nich kupoval blatníky na naši bývalou felinu a seděly krásně. Přitom to byla nějaká levná asi čína.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Jakou karosařinu?

Příspěvek od 11mAjA11 »

Ja koupil blatnik origo naprosto zdravy netknuty za 1300,- je mi fuk co je to za barva nez lakovat pirata tak to radeji ten original teda..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1547
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Jakou karosařinu?

Příspěvek od varok »

To já bych nemohl jezdit třeba s modrým autem co má červený blatník.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Jakou karosařinu?

Příspěvek od VWMysak »

On to myslel tak, že si sehnal zdravý originální blatník v jiné barvě a ten si nechal nastříkat do barvy co má na autě. :wink:
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1547
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Jakou karosařinu?

Příspěvek od varok »

Aha, špatně jsem to pochopil. :oops: To je potom jiná. Takové řešení chápu a taky bych uvítal.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“