ALU kola - lakování

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

signalCZ
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 07.10.2009 13:21

Re: ALU kola - lakování

Příspěvek od signalCZ »

Zdar kluci,
ja mam takovouhle zkusenost. Mel jsem hnusny alu zimaky, tak jsem to zkusil asi nejlevnejsi cestou (rikal jsem si na zimakach nic nezkazim) kola jsem kde byl rez a oderky obrousil, nastrikal plnicem ve spreji, pak namichanou barvou ve spreji, lak a verte neverte jezdim 4-tou zimu a kola drzi :) mam chut takhle dat i letnaky do bila, jennevim co platove stredove poklicky zda by na tom barva drzela?

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: ALU kola - lakování

Příspěvek od skacel99 »

Touhle cestou se chystám udělat na příští zimu liťáky,co mám navíc.Buďto se to oloupe,nebo ne. kola jsou už tak dobitý,že je to jedno

bal8n
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 04.01.2014 16:27

Re: ALU kola - lakování

Příspěvek od bal8n »

Tak se taky pridám, asi moc užitečný to nebude :D ale tenkrát sem měl origo lak (komaxit) na BMXku chtel sem rám chromovat. Zkoušeli jsme vedle na stejným materialu a barvě pískovat tim nejjemnějším co bylo, z hlavy už nevim hrubost, ale bylo to hodně jemný a po nachromovaní tam byli vidět malý důlky, tak sem to měl nakonec v náký kyselině asi tejdem, dal se chrom a parádní. Jen sem chtěl říct, že je to pak vidět a že kyselinou to taky de.

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: ALU kola - lakování

Příspěvek od varok »

Právě proto je lepší dát na opískované disky nejdříve plnič nebo šprickit. Ten zaleje ty minidůlky.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“