Přední světla JOM?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Dobytek96
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 20.09.2011 17:32
Bydliště: Vysočina

Re: Přední světla JOM?

Příspěvek od Dobytek96 »

hele mam na aute uplne ty stejny, mam pocit ze jsem je dokonce objednaval ze stejny stranky. Jasne, kvalita asi nebude takova jako od Helly, ale ja jsem spokojenej, oblepil jsem je silikonem a pohoda, nemlzej se...
VW Golf IV 1.9 TDI PD ASZ 120 kW 374 Nm Highline EGR OFF, KAT OFF

Uživatelský avatar
TOMSA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4296
Registrován: 30.07.2009 18:23
Bydliště: Milovice(Kromeriz)

Re: Přední světla JOM?

Příspěvek od TOMSA »

GOLFÁK píše:Pro tomsa
Tak, když se budem bavit o originál hella, tak je asi těžko sežene za cenu normálních chromovejch. A určitě na vrakovišti chromový helly sežene.
no to jo... ale s dobrou žárovkou nepotřebuje HELLA,ale jsou i takový co si na značce potrpí... :wink:
22.-25.8.2018 -14.VW Golf meeting Podroužek 2019
S MK3,to je jak s ženskou,"Když ji miluješ,není co řešit"
FUCK NEW CARS,I AM RIDING OLD SCHOOL !!!

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Přední světla JOM?

Příspěvek od GOLFÁK »

Pokud to světlo je udělaný blbě už od výroby, tak sebelepší žárovka ti nepomůže. A dát 2500,- za světla a vidět prd v noci, než s origo, tak za mě ne e. Ale o těhle světlech vim prd jak svítěj, takže nemůžu soudit :D
Myslim, že ty JOMy má Bear

Uživatelský avatar
00Inferno00
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 265
Registrován: 28.08.2010 18:49
Bydliště: Dolní BenešoVW

Re: Přední světla JOM?

Příspěvek od 00Inferno00 »

tomsa1: a teď vyvstává další otázka: "co je dobrá žárovka?" Já mám Osram nightbreaker H1, H7 a jsem s tím spokojenej :wink:
VW Passat B8 Variant 2.0TDI 110kW DYNAUDIO Confidence, DiscoverPRO, R-Line sportovní paket

Uživatelský avatar
TOMSA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4296
Registrován: 30.07.2009 18:23
Bydliště: Milovice(Kromeriz)

Re: Přední světla JOM?

Příspěvek od TOMSA »

00Inferno00 píše:tomsa1: a teď vyvstává další otázka: "co je dobrá žárovka?" Já mám Osram nightbreaker H1, H7 a jsem s tím spokojenej :wink:
no však jo... já mám ONB PLUS H7 v potkávačce a jak spousta lidí odsuzuje SONAR a DEPO tak já su spokojenej až až... a to jsu hodně vybíravej na svícení.... měl sem hodně světel a vyzkoušel sem spoustu žárovek...ale vždy vyhráli čočky od sonaru a NB do teho...
22.-25.8.2018 -14.VW Golf meeting Podroužek 2019
S MK3,to je jak s ženskou,"Když ji miluješ,není co řešit"
FUCK NEW CARS,I AM RIDING OLD SCHOOL !!!

Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla JOM?

Příspěvek od hony... »

tomsa1 píše:
00Inferno00 píše:tomsa1: a teď vyvstává další otázka: "co je dobrá žárovka?" Já mám Osram nightbreaker H1, H7 a jsem s tím spokojenej :wink:
no však jo... já mám ONB PLUS H7 v potkávačce a jak spousta lidí odsuzuje SONAR a DEPO tak já su spokojenej až až... a to jsu hodně vybíravej na svícení.... měl sem hodně světel a vyzkoušel sem spoustu žárovek...ale vždy vyhráli čočky od sonaru a NB do teho...
hella je hella...myslim si že kdybych ti pučil moje celisky s čočkou a philips diamond vision tak bys uznal že ty tvoje svítěj naprd....
Čuňas b4 f kombajnu

Uživatelský avatar
TOMSA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4296
Registrován: 30.07.2009 18:23
Bydliště: Milovice(Kromeriz)

Re: Přední světla JOM?

Příspěvek od TOMSA »

hella je hella...myslim si že kdybych ti pučil moje celisky s čočkou a philips diamond vision tak bys uznal že ty tvoje svítěj naprd....[/quote]

neuznám... protože bych chtěl vidět co vidíš za mokra s těma modrýma žárovkama... :wink:
22.-25.8.2018 -14.VW Golf meeting Podroužek 2019
S MK3,to je jak s ženskou,"Když ji miluješ,není co řešit"
FUCK NEW CARS,I AM RIDING OLD SCHOOL !!!

Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla JOM?

Příspěvek od hony... »

5000k neni až zas tak moc modrý je to skoro jako xenony...uplně v pohodě jezdim s tim víc než rok a nemůžu si stěžovat.....
Čuňas b4 f kombajnu

Uživatelský avatar
TOMSA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4296
Registrován: 30.07.2009 18:23
Bydliště: Milovice(Kromeriz)

Re: Přední světla JOM?

Příspěvek od TOMSA »

hony... píše:5000k neni až zas tak moc modrý je to skoro jako xenony...uplně v pohodě jezdim s tim víc než rok a nemůžu si stěžovat.....
no....5000 je na žárovku už dost modrý...a se žlutou žárovkou uvidím za mokra víc jak s modrou...zkus si do těch celisek hodit NB který má o 90% větší svítivost a uvidíš ten rozdíl...nikdy sem temu nevěřil že ten rozdíl je takový až sem je zkusil,ten světelný kužel je opravdu mnohem delší a ta intenzita... :yahoo: ,ale nikomu nic nevyvracuji,každý máme svoje... :wink: hlavně že sme spokojeni...
22.-25.8.2018 -14.VW Golf meeting Podroužek 2019
S MK3,to je jak s ženskou,"Když ji miluješ,není co řešit"
FUCK NEW CARS,I AM RIDING OLD SCHOOL !!!

Čučan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 26.09.2011 05:22
Bydliště: Děčín

Re: Přední světla JOM?

Příspěvek od Čučan »

zdar chlapi , omlouvam se ze vstupuju do debaty ale nikde nemuzu najit nic jestli se daji opravit nejak vnitrky svetel abych je mohl dostelovat tak jak maji bejt. Nejaky ***** se do toho sral a ty plastovy krouzky na stelovani jsou docela uz jety a sestelujes s tim akorat tak velky ***** , tak se ptam jestli je nejaka opravna sada a nebo proste jak to udelat abych v noci videl. Zkousel sem s tim hnout ale proste mi nejde ty svetla sestelovat-..... :-( je mozny ze je neco uvnitr kaput ??? delal to nekdo ??? nejaky rady prosim :) piste prosim vse :) Dekuji
Golf IV

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Přední světla JOM?

Příspěvek od GOLFÁK »

Na tohle zadny opravny sady neexistujou. Jedine kouknout do bazaru, sem tam se nekdo objevi kdo rozprodava svetla na dily. Ale i tak to pro tebe bude znamenat rozlepit svetla aby ses na to dostal. Takze je otazka co je pro tebe lepsi, koupit cely svetla nebo ty stavajici rozdelat. Dalsi vec, muze bejt vic pricin proc ti nejdou sestelovat, jak si psal tak muze bejt hodne ojety to stelovaci kolecko a preskakuje, pak vevnitr muze bejt ta parabola vypadla z tech kloubku.

Uživatelský avatar
MartinZ22
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 702
Registrován: 06.01.2013 16:34
Bydliště: Morava

Re: Přední světla JOM?

Příspěvek od MartinZ22 »

Světla na díly bych měl tak kdyžtak SZ
VW Golf IV 2.8 Vr6

Čučan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 26.09.2011 05:22
Bydliště: Děčín

Re: Přední světla JOM?

Příspěvek od Čučan »

OK Ok diky za rady ;) a nema nekdo z Vás nejaky pekny svetla na prodej ??? Stacilo by mi jen jedno a to leve ( ridicovo ) :-) KOuknu i na prodej ale tak se ptam rovnou i vsech tady. Diky kdyztak SZ + cena . PROSIM aby byli co nejmene poskrabane. Dekuji
Golf IV

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“