Zadní lampa US

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
-DaNNy-
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zadní lampa US

Příspěvek od -DaNNy- »

vtuni píše:know - how zkoumat nebudu... to je tvoje věc..ale když tu něco nabízíš, nebylo by od věci si aspoň v podpise doplnit odkud jsi... pochybuju, že to budeš montovat od Chebu až po Hodonín..
Montáž po domluvě přes SZ

Uživatelský avatar
Tom-220
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 28.06.2011 22:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní lampa US

Příspěvek od Tom-220 »

a když si koupim rovnou už tyhle US světla http://www.vwaudishop.cz/volkswagen/gol ... BgSlvl_tsA" onclick="window.open(this.href);return false; , který se dodávaj rovnou i s držákem žárovek, tak tam to US svícení už je? nebo to tak není? :)
Get Low (No matter how)

Dom996
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 26.01.2015 17:03
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Zadní lampa US

Příspěvek od Dom996 »

dneska jsem taky předělával světla na US ale řešil jsem to pomocí dvou kabelových odboček kouskem drátu a 2 LED a odporů pak jen jednosuše stačilo připojit led na potkávačky v liště a navrtat 5mm otvor a usadit do něj LEDku svítí to dostatečně a při brždění se rozsvítí klasická žárovka která je v parabole... a prakticky mě to celé vyšlo do 200kč + taky nějaký ten čas

Spajda-Cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 08.06.2015 08:53
Bydliště: Třebíč

Re: Zadní lampa US

Příspěvek od Spajda-Cz »

Nevím jestli to tak je ale ten odpor je těch 10w na koncová světla. Tak co kdyby se dala žárovka 5w a do brzd 5/21w odpor byl 10w na koncovém plus 5w na dvouvlaknu u brzdy dohromady 10w ne jen propojit dratkama :wink:

Dom996
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 26.01.2015 17:03
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Zadní lampa US

Příspěvek od Dom996 »

tak propojovat to jen tak drátkama taky není dobré, aby tam byl ten kontrast v rozdílu koncových a brzdových světel. pokud by tam někdo chtěl mít žárovky a řešit to přes rezistory tak to musí být výkonové rezistory klasické by to dlouho nevydržely.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“