Zadni dvere nejdou otevrit

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shamey
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 15.11.2012 19:37
Bydliště: Vyškov

Zadni dvere nejdou otevrit

Příspěvek od Shamey »

Ahojte, vcera jsem se znamym co pracuje u hyundai (domaci auto ma O2) opravoval zadni stahovacku ve dverich za spolujezdcem, vytahly jsme i zamek protoze z tama bylo vypadly to tahlo co vede ke kolicku, po smontovani slo vse ok, tak jsem od nej odjel a kdz jsem prijel k domu a chtel ty dvere otevrit, nejdou ani z venku ani zevnitr, myslel jsem si ze je to tim lankem, cetl jsem tu ze to dela kdz je moc napnuty, avsak dnes jsem to zkousel otevrit a zjistil jsem ze dvere jsou asi o 1mm povytahnuty ven, kdz je zatlacim a zaroven zatahnu ua kliku, dvere se otevrou, jinak ne, nevite cim by to mohlo byt? Napadlo me ze je treba spatne prisroubovanej ten zamek, pripadne malo dotahlej...jinak jsem zkoumal a ve dverich nic neprekazi co by zavazelo k dovreni dveri uplne...sere me to pac takova tchyne tezko zamackne dvere a zatahne za kliku ve stejnej okamzik :D :) dekuji za rady na co bych se mel zamerit :)
Golf IV 2.3 V5 4M. 150PS

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zadni dvere nejdou otevrit

Příspěvek od xerxes »

mysliš tim to lanko mezi zamkem a klikou jo?

Uživatelský avatar
Shamey
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 15.11.2012 19:37
Bydliště: Vyškov

Re: Zadni dvere nejdou otevrit

Příspěvek od Shamey »

Jo o tom jsem mluvil ale nemyslím si že je to tím, dveře jdou otevřít kdž je mírně zatlačím do auta a zatahnu zaroven za kliku, jinak nejdou ani zevnitr ani zvenku bez tohoto "gripu", jeste me napadlo, kdz jsme tam nasazovali okynko, napred jsme tam dali ten kolicek a pak to tlacily za okynko opatrne ale silou do toho drzaku stahovaky, jestli se dvere nepovolily mirne dolu, to by melo za nasledek ze nedolehaji k autu ale jsou asi 1 mm povytahnuty kdz jsou zavreny, avsak myslim ze by byla potreba hodne velka sila na to aby se ohly panty bo tak neco... uz me to sere protoze tchyne to neotevre ani kdz ji to vysvetlim :D
Golf IV 2.3 V5 4M. 150PS

Enclava
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 25.02.2012 12:24

Re: Zadni dvere nejdou otevrit

Příspěvek od Enclava »

Taky se mi to stalo, máš moc utáhlé lanko, i možná další komponenty...

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“