Kliky AUDI A6 návod

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cormi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 832
Registrován: 24.02.2006 21:02

Kliky AUDI A6 návod

Příspěvek od Cormi »

Ahoj chlapi, realizuju úpravu na kliky z Audi A6. Mám šikovného klempíře, takže neřeším navaření místo původních klik. Jde hlavně o to, jak upravit mechanismus, aby šly zámky otevřít přes Audi kliku, která dělá vertikální pohyb, místo původní s horizontálním pohybem. Potom se musí samotná klika upravit, aby se vešla ke sklu - to se řeší odstraněním držáku (plíšku) co je vzadu. Prohledal jsem kompletně web - německá fóra, americká, anglická ale až tak moc jsem se toho nedozvěděl. Hlavně detailní návod, podle kterého to kdysi asi většina lidí dělala už je dávno offline, protože tyhle věci se řešily tak 10 let zpátky :) teoreticky vím jak na to ale moc by mi pomohl nějaký návod, jak to napasovat přímo na Golfa 4. Ptal jsem se Beara a ten už taky neví přesně, jinak lidi ze zahraničních fór nejsou moc sdílný... takže spíš jde o to, jestli se tady náhodou najde někdo, kdo by ve svym archivu našel nějaký fotky, plánky co by mi pomohly. Za případnou pomoc moc děkuju

Obrázek

Uživatelský avatar
Cormi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 832
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kliky AUDI A6 návod - prosím pomoc

Příspěvek od Cormi »

dozvěděl jsem se, že se to řeší i předěláním na lanko - zřejmě přepákováním ze svislého na vodorovný pohyb, ale vůbec nevim jak a nebo jeden to řešil na G4 taky kombinací tyče a lanka. Taky jsem viděl řešení, že jak se otevírá rukojeť tak tahá za lanko - to jest díra skrz kliku a to se mi nelíbí a moc bych tomu nevěřil :)

něco z úprav na G4 - ten zobáček takhle ale není finálně...
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Polo 6N - upravená klika, protože tady se taky řeší mininální volné místo u skla
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kliky AUDI A6 návod

Příspěvek od xerxes »

chtělo by to zkouknout od audi jak to tam maka podle toho to kopirovat

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“