xenony origo GIV

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
jordeeman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02

xenony origo GIV

Příspěvek od jordeeman »

pride mi ze to svieti nic moc ..nastavil som ich ale samozrejme za pomoci VAGu
.ale zdaju sa mi dost slabe?

aku farbu/teplotu pouzivate..skusenosti kto ich ma..? a aka je naj do dazda a mokra?

Uživatelský avatar
jordeeman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: xenony origo GIV

Příspěvek od jordeeman »

jordeeman píše:pride mi ze to svieti nic moc ..nastavil som ich ale samozrejme za pomoci VAGu
.ale zdaju sa mi dost slabe?

aku farbu/teplotu pouzivate..skusenosti kto ich ma..? a aka je naj do dazda a mokra?
hladal som nejaku firmu co renovuje xenony a svetla ..ale nejak uz GIV nerobia. nepoznate niekoho kto to robi este..pripadne odporucania..vlastna skusenost ??

dik

Uživatelský avatar
RoboT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 23.02.2008 20:34
Bydliště: Košice

Re: xenony origo GIV

Příspěvek od RoboT »

Ja som pred 5 rokmi kupil uplne nove origo xenony II.generacie, prerobil na kolecko a nainstaloval na auto. Dodnes ich mam, maju najazdene asi 130 tis.km a stale su super. Na zaciatku tam boli vybojky Philips. Pred rokom som preventivne vymenil vybojky, ziadna China, origo OSRAM Xenarc 66240 s teplotou chromaticnosti 4150 K. Optimalne riesenie aj do dazda. Ked som menil vybojky, tak som paraboly a sosovky precistil jemnym hadrikom s alkoholom.
Mam aj Passata 3C s bixenonami s dynamickym corneringom. Vsetky moje buduce auta, ktore kedy budem vlastnit budu mat prinajmensom xenony/bixenony alebo mozno aj LED.
VW Golf IV Variant, 1.9 TDI PD + Passat 3C

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: xenony origo GIV

Příspěvek od xerxes »

:good:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“