Z originálních xenonů na halogeny

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Z originálních xenonů na halogeny

Příspěvek od majrek001 »

to kolečko bys měl dodělat - je poměrně dost důležité, aby si mohl sklopit světla, když vezeš lidi vzadu - to je pak zážitek jet proti oslňujícím halogenům to je horší jako proti xenonům, protože se vždycky sklopí sami..


a nevím jak se na to budou tvářit na STK, že nemáš kolečko s regulací toto vždycky zkouší, alespoň u nás na STK
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

plevamartin
Člen klubu
Příspěvky: 40
Registrován: 07.07.2012 17:26
Bydliště: České Budějovice

Re: Z originálních xenonů na halogeny

Příspěvek od plevamartin »

Ale já regulaci mám na světlech tam si to můžu sestelovat jak chci já. A prý ji mít nemusím podle tchána automechanika.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Z originálních xenonů na halogeny

Příspěvek od xerxes »

pokud nebudeš mít na stk regulaci světel na kolečko tak tě nepustí,přistě to musí u halogenu fungovat,to že máš světla seřiditelná na světlech tak to ti je seřídí na místě ale u zatížení jak je pak budeš šeřizovat?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Z originálních xenonů na halogeny

Příspěvek od majrek001 »

přesně tak jak píše xerxes - když jedeš ve čtyřech lidech tak by si měl sklopit kolečkem světla, aby neoslňoval protijedoucí..

na stk určitě neprojdeš jelikož tam zkouší to kolečko jestli se sklápí světla

to budeš před každou jízdou seřizovat světla, aby jsi neosňoval.. tady těm lidem co neví na co to kolečko mají jim osvěžuji paměť bixenonem to si pak pomatují
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

plevamartin
Člen klubu
Příspěvky: 40
Registrován: 07.07.2012 17:26
Bydliště: České Budějovice

Re: Z originálních xenonů na halogeny

Příspěvek od plevamartin »

ANO před každou jízdou si je budu seřizovat, abych neoslňoval a takový ty s prominutím tupci, kteří to kolečko mají a stejně jim nefunguje bych já nakopal někam. Ale narozdíl od tebe nejsem agresivní řidič, abych jako vypatlaný blbec protijedoucímu autu pustil naplno světla do obličeje. Za to bych nejradši vytáhnul dotyčného z auta a dal mu přes hubu.

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Z originálních xenonů na halogeny

Příspěvek od Dymák »

tak to žeru... jako že pojedeš na nákup, uděláš si na zeď Lidlu křídou čáru a až naložíš kufr, tak to podle tý čáry budeš rovnat??? :158:
vždyť dodělat a zapojit kolečko na motorky světel je banalita

nehledě na to, že na STK ofiko neprojdeš (já vím, od toho je nadívanej popelník)...
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Z originálních xenonů na halogeny

Příspěvek od majrek001 »

plevamartin: já rozhodně nejsem agresivní řidič, ale když nějaký id*t (tomu by to proplesknutí opravdu svěčilo) co jede proti tobě s přeloženým autem má kolečko na regulaci světel jen, aby neměl díru v palubce, tak ho upozorním bliknutí pokud to nepochopí, tak mu taky posvítím jak svítí on mě, že absolutně nevidím kam jedu a jak rychle pochopi co udělal špatně (bohužel těchto vypaltan*ch lidí jezdí po silnici čím dál víc a že ohrožuji protijedoucího jelikož ten nic nevidí je nezajimá)..



p.s.
a pak ještě mě těší ty borci co absolutně neumí používat mlhovky a v koloně ti je tam pustí ty jedeš 15km za ním a po kilometru už před sebe nevidíš díky tomu, že on má zaplnute mlhovky, abych ho náhodou nepřehlédl, ale to jsem nepatří..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“