Zateklo mi do auta - kudy?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Zateklo mi do auta - kudy?

Příspěvek od tomakecTD »

Zdarec, nyní jsem se vrátil z dovolené z hor. Chytl jsem tam takovou bouřku, kterou jsem snad ještě neviděl. Nemělo cenu ani jet, nebylo vůbec vidět. Objem vody byl tak hrozný, že stěrače neměly smysl. Stál jsem tedy na místě a vše sledoval.

Po chvilce začlo přítelkyni kapat na nohy - u spolujezdce - celá tato bouřka trvala asi 35 minut. V autě byl mokrý koberec.

Kudy se to tam mohlo dostat? Napadá mě pylový filtr k ventilátoru? Nebo je to při takovém objemu vody normální? Co jsou u nás bouřky, jakékoliv deště, nikdy se mi nic do auta nedostalo.
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

vanhouten
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 11.06.2010 20:57

Re: Zateklo mi do auta - kudy?

Příspěvek od vanhouten »

mi nateklo tak 70 litru vody pres lanko od otevirani kapoty - v lednu. vody po dvere, kupodivu nic neodešlo/nezkratovalo. susil jsem to 3 mesice. z druhe strany jedine ten filtr nebo okolo nejakych kabelu.
VW Bora "Froggy" 1.8T GT Sport (AUM), VW Bora "Honey Bunny", 1.6 16V, 77kw (BCB). Vw "Lupo(rn)" , 1.0 (AHT).

No turbo, no diesel, no power?, NO PROBLEM!!!

Killswitch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.05.2016 23:54

Re: Zateklo mi do auta - kudy?

Příspěvek od Killswitch »

Zkontroluj těsnění okolo pyláku, dále pak jestli ti sedí torpédo v okně. Pokud nezapadá dobře do drážky, může propouštět vodu dál.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“