Kde seženu tyto svislé lišty ?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
sedli01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 11.11.2015 21:14
Bydliště: Brno

Kde seženu tyto svislé lišty ?

Příspěvek od sedli01 »

Zdarec, dotaz, kde sehnat tyto ! svislé ! lišty na hraně dvěří. Ve spodní části mi část chybí. Byl jsem u dealera VW, že byhc koupil nové ( jsou jen na předních dvěřích ), ale není to prý originál, jelikož to v náhledech dveří vůbec neměl, zkoumal jsem to s ním. Na internetu jsem hledal a našel pouze tu podélnou lištu, já ale potřebuji ty gumové na lemy dveří, je to už strouchnivělé.

Foto :)
Přílohy
IMG_20160910_122920_HDR.jpg
GIV variant 1.4 16V 55kW 2001; výbava Basic, rozuměj žebrák; doděláno - loketní opěrka, denní svícení, tónovaná skla, disky 16" VW, volant v kůži, centrál na dálku, otevřené sání KN.

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Kde seženu tyto svislé lišty ?

Příspěvek od Dymák »

to fakt není origo... prodává se to na metry a je to určený na náklaďáky (na stejný místo, jako to máš ty)
takže nějaký autodíly, autodoplňky a podobný kšefty
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
sedli01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 11.11.2015 21:14
Bydliště: Brno

Re: Kde seženu tyto svislé lišty ?

Příspěvek od sedli01 »

To na svých golfech vůbec nemáte ? Vždyť ty hrany musí být omlácené, i když je člověk opatrnej, občas tím někde bouchne, škrábne....tak pohledám
GIV variant 1.4 16V 55kW 2001; výbava Basic, rozuměj žebrák; doděláno - loketní opěrka, denní svícení, tónovaná skla, disky 16" VW, volant v kůži, centrál na dálku, otevřené sání KN.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Kde seženu tyto svislé lišty ?

Příspěvek od vtuni »

ne nemáme... v garáži mám obehnaný stěny vodovodní trubkou obalenou v miralonu ... a všude kde můžu parkuju co nejdál od jakékoliv civilizace...no a pak opravná sada laku.... a prostě každý místečko opravíš....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
sedli01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 11.11.2015 21:14
Bydliště: Brno

Re: Kde seženu tyto svislé lišty ?

Příspěvek od sedli01 »

Pro mě je lepší přístup mít tam tu lištu, aby se lak nemusel opravovat, navíc se mi to tam i líbí. Zatím jsem nesehnal, kdyby někdo věděl, budu rád za odkaz případně tip ;) V Autokelly nic takového nemají.
GIV variant 1.4 16V 55kW 2001; výbava Basic, rozuměj žebrák; doděláno - loketní opěrka, denní svícení, tónovaná skla, disky 16" VW, volant v kůži, centrál na dálku, otevřené sání KN.

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Kde seženu tyto svislé lišty ?

Příspěvek od Dymák »

Jsem v dobrèm rozmaru a věnuju ti 30 vteřin svýho času... Máš kliku, že strýc Google je tak rychlej :laugh: http://www.autodoplnky-prodej.cz/8434-l ... m-2ks.html
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
sedli01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 11.11.2015 21:14
Bydliště: Brno

Re: Kde seženu tyto svislé lišty ?

Příspěvek od sedli01 »

No to kecáš :) :D Já jsem se strýčkem Googlem právě taky mluvil, ale asi nebyl tak sdílnej, hned objednávám :)
Nevím, jak bych ti oněch 30 sekund vrátil, tak alespoň tak, že : Pánbůh ti to zaplať ? :) Ne, díky moc
GIV variant 1.4 16V 55kW 2001; výbava Basic, rozuměj žebrák; doděláno - loketní opěrka, denní svícení, tónovaná skla, disky 16" VW, volant v kůži, centrál na dálku, otevřené sání KN.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“