Dveřní lišty - odlepování

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od barbarez »

speed7 píše:jak ty listy dverni sundam bez poskozeni laku a zlomeni listy??
To by zajímalo asi víc lidí...včetně mě. Už jsem se na to ptal lidí a taky mi to dost vymlouvají... Chtěl jsem je taky sundat. A to komplet. Vepředu, vzadu, z boku... a nastříkat. Ale prej je jednak z ohýbáš .... popř zlámeš. A když už je budeš mít stříknuté a budeš je dávat zpátky, tak se ti ohnout, (popř. zlomíš :? ) a lak de dopr...le ...

takže dyby někdo věděl o nějakém řešení - krom přestříkání celýho auta za 60 klacků...tak sem s radou ;)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od vtuni »

celý auto stříkat nemusíš stačí dveře.... :lol:
no mylsím, že to ani nijak řešený není..to je jako když máš skla v na autě v gumách (ne lepený), když to chceš vyndat, tak se musíš rozhodnout, jestli si necháš gumu nebo sklo....oboje dost dobře nejde.....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
OLDSCHOOL_DAVE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: česká lípa

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od OLDSCHOOL_DAVE »

A jak je to teda s tema listama na dverich? jsou jen prilepene nebo i nacvalke abych ji nesundal a nezustali mi dirky ve dverich...?

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od bear »

OLDSCHOOL_DAVE píše:A jak je to teda s tema listama na dverich? jsou jen prilepene nebo i nacvalke abych ji nesundal a nezustali mi dirky ve dverich...?
nalepené i nacvaklé :D

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od vtuni »

tak tak..jsou nalepené ale mají takový proslisy pro přesný usazení... něco jako znak VW na zadních dveřích...ten je taky jen nalepený ale když ho sundáš tak tam pod ním zůstane prolis, kterej tak nechceš....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od barbarez »

vtuni píše:celý auto stříkat nemusíš stačí dveře.... :lol:
no mylsím, že to ani nijak řešený není..to je jako když máš skla v na autě v gumách (ne lepený), když to chceš vyndat, tak se musíš rozhodnout, jestli si necháš gumu nebo sklo....oboje dost dobře nejde.....

Tak fakt vyndavat dveře neci. Nemyslim si že by to dopadlo dobře dělat to s nasazenýma. Vzhledem k tomu že ty černé lišty jsou jak ve předu tak i vzdu, nejen tedy na dveřích ...takže vlastně můžu stříknout celý auto ....to je fest dementní....

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od MaF »

haha... jednoduse...je to nalepeny lepici paskou ktera mrte drzi... plus je to na takovych cudlech nacvakly do plechu...

jednoduse vezmete nozik, odloupnete si kraj lehce nehtem, a pak uz jen odrezujete gumu... veme to trochu casu, lak netrefite nebojte, vcera mi to zdelaval znamy, slo to do lakovny... a za chvily si proto jedu :mrgreen: zadek je nacvanknuty stejne jako predek...
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od vtuni »

jj tak tak .... sundáš lišty z obou nárazníků, sundáš lišty ze čtyřech dveří... protože jsi dával masku bez znaku tak musíš zadělat díru v kapotě a nárazníku... sudáš znak z 5 dveří a ten zahladíš , zahladíš blinkry v blatnících .......
a jediný co jsi nemusel lakovat je střecha a zadní blatníky.... :lol: :lol: :lol:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od barbarez »

2 MAF: tak jsem si to také představoval....ale známej mi zase říkal že to je vražda to dělat. Že jak to sundnam... na 90% zohýbam lišty a už nikdy nebudou sedět tak jak seděli a i při nasazování zpět už nebudou tolik držet a budou se odlepovat.... A ještě lepší že když už budou stříknuté tak jak je budu nandavat tak se zlámou- nebo zohnou a lak de...... takže fakt nevim jestli do toho mam jít :? :( :roll: :|

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od MaF »

barbarez píše:2 MAF: tak jsem si to také představoval....ale známej mi zase říkal že to je vražda to dělat. Že jak to sundnam... na 90% zohýbam lišty a už nikdy nebudou sedět tak jak seděli a i při nasazování zpět už nebudou tolik držet a budou se odlepovat.... A ještě lepší že když už budou stříknuté tak jak je budu nandavat tak se zlámou- nebo zohnou a lak de...... takže fakt nevim jestli do toho mam jít :? :( :roll: :|
zadny strachy jezus :idea:

umyjes si ho (auto myslim samozrejme :mrgreen: ) odmastis plochu kam budes listy lepit, vemes kvalitni oboustranku, nejlip od 3M, a jedes! fakt to neni problem!
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od barbarez »

Jinak, že prej je nějakých lištách - ted nevim jestli v bočních nebo předních a zadních- nějakej plech a ten se prej zohejbá bud při sundání, a když se to podaří dobře, tak se zohne při nasazování- a už to prej neni ono- nemluvě o laku :-(

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od MaF »

barbarez píše:Jinak, že prej je nějakých lištách - ted nevim jestli v bočních nebo předních a zadních- nějakej plech a ten se prej zohejbá bud při sundání, a když se to podaří dobře, tak se zohne při nasazování- a už to prej neni ono- nemluvě o laku :-(
zadnej plech nikde neni
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od barbarez »

určitě?

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od MaF »

barbarez píše:určitě?
zadnej jsem tam nenasel :)
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Dveřní lišty - odlepování

Příspěvek od barbarez »

Mohl by mi někdo dát link nebo hodit sem foto na tu 3M oboustranou lepenku...? Je jich milion a nevim kterou máte namysli.
Jinak bych ještě chtěl vědět čim jinym krom špachtlí od kitu sundat ty lišty? díky

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“