Poškozený lak:(

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

alcapone
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 25.09.2007 17:12

Poškozený lak:(

Příspěvek od alcapone »

Na autě mam těkolik šrámů a malých odřeninek :( a nevite jak se jich zbavit?
Ale co mě nejvíce trápý..do přední kapoty mě vletěl kámen a dost velkej:( a je tam pěknej důlek a lak je sloupnutý až na plech:( nevíte někdo co stím? a jsem docela bez peněz takže si nějaký vykitovaní a přelakování celý kapoty nemůžu dovolit:( děkuji za rady:)
VW GOLF IV
r.v.2000
motor 1.4 16v (APE)
najeto: 193k km

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Poškozený lak:(

Příspěvek od GolfinoIV »

alcapone píše:Na autě mam těkolik šrámů a malých odřeninek :( a nevite jak se jich zbavit?
Ale co mě nejvíce trápý..do přední kapoty mě vletěl kámen a dost velkej:( a je tam pěknej důlek a lak je sloupnutý až na plech:( nevíte někdo co stím? a jsem docela bez peněz takže si nějaký vykitovaní a přelakování celý kapoty nemůžu dovolit:( děkuji za rady:)
je viacero veci na opravy laku ci uz korekcne preá alebo kopa ineho ale najlepsie je prelakovat, na kapote pristrek nedoporucujem bolo by to dost vidno. aky je to rocnik farba
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

alcapone
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 25.09.2007 17:12

Re: Poškozený lak:(

Příspěvek od alcapone »

Je to černá perleťová metalíza.. z roku 2000
VW GOLF IV
r.v.2000
motor 1.4 16v (APE)
najeto: 193k km

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Poškozený lak:(

Příspěvek od Skrat-G4 »

alcapone píše:Je to černá perleťová metalíza.. z roku 2000
Přeleštit celý auto

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Poškozený lak:(

Příspěvek od molczik »

alcapone píše:Na autě mam těkolik šrámů a malých odřeninek :( a nevite jak se jich zbavit?
Ale co mě nejvíce trápý..do přední kapoty mě vletěl kámen a dost velkej:( a je tam pěknej důlek a lak je sloupnutý až na plech:( nevíte někdo co stím? a jsem docela bez peněz takže si nějaký vykitovaní a přelakování celý kapoty nemůžu dovolit:( děkuji za rady:)
Zjisti si číslo laku (v servisní knížce je štítek nebo stejný štítek je na dně kufru) a podle toho si ve VW kup opravnou sadu na lak. Stojí to 270,- a jsou to dvě malé lahvičky, barva + lak. Já s tim takhle nedávno opravoval tečky na kapotě od šutrů a super!
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
RRR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškozený lak:(

Příspěvek od RRR »

molczik píše:
alcapone píše:Na autě mam těkolik šrámů a malých odřeninek :( a nevite jak se jich zbavit?
Ale co mě nejvíce trápý..do přední kapoty mě vletěl kámen a dost velkej:( a je tam pěknej důlek a lak je sloupnutý až na plech:( nevíte někdo co stím? a jsem docela bez peněz takže si nějaký vykitovaní a přelakování celý kapoty nemůžu dovolit:( děkuji za rady:)
Zjisti si číslo laku (v servisní knížce je štítek nebo stejný štítek je na dně kufru) a podle toho si ve VW kup opravnou sadu na lak. Stojí to 270,- a jsou to dvě malé lahvičky, barva + lak. Já s tim takhle nedávno opravoval tečky na kapotě od šutrů a super!

Úplný souhlas, udělal jsem to stejně a relativně spokojenost za ti peníze. Chce to pak pevnou ruku při opravě :D

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Poškozený lak:(

Příspěvek od Skrat-G4 »

RRR píše:
molczik píše: Zjisti si číslo laku (v servisní knížce je štítek nebo stejný štítek je na dně kufru) a podle toho si ve VW kup opravnou sadu na lak. Stojí to 270,- a jsou to dvě malé lahvičky, barva + lak. Já s tim takhle nedávno opravoval tečky na kapotě od šutrů a super!

Úplný souhlas, udělal jsem to stejně a relativně spokojenost za ti peníze. Chce to pak pevnou ruku při opravě :D
Známej mi nalakoval celou kapotu za 500Kč, ale to není metla ale jen barva :mrgreen: Za ty lowe no neber to :D

Uživatelský avatar
PepekCZ
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha to je raj..
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškozený lak:(

Příspěvek od PepekCZ »

no když jsme u laku kolik muze chtit lakyrnik za nastrik predniho a zadniho podspoileru do barvy auta??

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Poškozený lak:(

Příspěvek od GolfinoIV »

PepekCZ píše:no když jsme u laku kolik muze chtit lakyrnik za nastrik predniho a zadniho podspoileru do barvy auta??
ak nebol lakovany je to dost roboty lebo treba plnic a kopu sprostosi aby ten lak drzal
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
PepekCZ
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha to je raj..
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškozený lak:(

Příspěvek od PepekCZ »

lakovanej nebyl je to zaklad cernej plast...orientacne cena??pls :D

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Poškozený lak:(

Příspěvek od Skrat-G4 »

PepekCZ píše:lakovanej nebyl je to zaklad cernej plast...orientacne cena??pls :D
Hlavně se na to musí hodit základ na plasty a potom teprve můžeš lakovat. Ten lakýrník co to dělá mě tak řekl 500Kč ze známosti :P

Uživatelský avatar
PepekCZ
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha to je raj..
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškozený lak:(

Příspěvek od PepekCZ »

jako je mi jasny ze je to voser :)
muzu bejt taky znamej??:o))))))
chci to udelat na jaře na novou sezonu neco new :)
chtel bych i masku bez znaku nechat navarit ten kousek kapoty a lak to bude tak za 5litru minimalne.. :(

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Poškozený lak:(

Příspěvek od Skrat-G4 »

PepekCZ píše:jako je mi jasny ze je to voser :)
muzu bejt taky znamej??:o))))))
chci to udelat na jaře na novou sezonu neco new :)
chtel bych i masku bez znaku nechat navarit ten kousek kapoty a lak to bude tak za 5litru minimalne.. :(
Kapota a nárazník, jestli chceš masku bez znaku

Uživatelský avatar
PepekCZ
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha to je raj..
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškozený lak:(

Příspěvek od PepekCZ »

mas pravdu sem na naraznik uplne zapomel :)

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Poškozený lak:(

Příspěvek od suchyra »

tak třeba jen kapota v metalíze je tak 2500-3000 kč :? jinak ty obyč plasty, to je celkem složitý, nechal jsem stříkat zrcátka, celý i s tím neopracovaným "adpatérem" a lakýra z toho moc nadšenej nebyl :lol: ale povedlo se to..
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“