Dotaz XENONY Bora

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Dotaz XENONY Bora

Příspěvek od GolfinoIV »

ZbynaK píše:Chtel jsem se zeptat jestli ma nekdo v origo svetlech prestavbovou sadu HID H4. Popripadne jak jste s tim spokojeni a jak to sviti, dekuji!
Hid Tam nedaVAJ JE PROBLEM ZOHNAT NOVU VYBOJKU NIEKTO SA TU XENONMI ZAOBERA ALE KTO NEVIEM
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
Kombajnista
Pilot
Pilot
Příspěvky: 850
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rožnov

Re: Dotaz XENONY Bora

Příspěvek od Kombajnista »

přišetřit na origo xenony..

borabora
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jednou nohou vw Praze

Re: Dotaz XENONY Bora

Příspěvek od borabora »

ZbynaK píše:Chtel jsem se zeptat jestli ma nekdo v origo svetlech prestavbovou sadu HID H4. Popripadne jak jste s tim spokojeni a jak to sviti, dekuji!
Taky by mě to zajímalo. HID sada je o pulku levnější než origo a ještě máš bixenon. Muže se vyjádřit někdo kdo s HID má skušenost a ne že at koupime origo. Díky

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz XENONY Bora

Příspěvek od Pitrx »

Kombajnista píše:přišetřit na origo xenony..
jj plně souhlas...origo stojí okolo 15 tis. nové a myslím že je seženeš u Kubiho http://www.kubidesign.cz je tam na něj kontakt :999:
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Uživatelský avatar
TDiBora
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov

Re: Dotaz XENONY Bora

Příspěvek od TDiBora »

Prominte za OT ale mě by spíš zajímalo jestli by tu nebyl někdo kdo by dokázal dát čočku s bixenonem dp origo lampy. Jednou jsem to viděl a líbylo se mi to víc než original. Jinak ta hid sada nemusí být špatná protože kamarád to měl na Boře a dělalo to peknou rovinu atd. Udajně to má shodné parametry jako žárovka. Nemyslím svítivost ale uložení ložiska ve svetle.

Uživatelský avatar
martintdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz XENONY Bora

Příspěvek od martintdi »

TDiBora píše:Prominte za OT ale mě by spíš zajímalo jestli by tu nebyl někdo kdo by dokázal dát čočku s bixenonem dp origo lampy. Jednou jsem to viděl a líbylo se mi to víc než original. Jinak ta hid sada nemusí být špatná protože kamarád to měl na Boře a dělalo to peknou rovinu atd. Udajně to má shodné parametry jako žárovka. Nemyslím svítivost ale uložení ložiska ve svetle.
Určitě to půjde,jde všechno ale musíš si s tím pohrát.Já si dělám na golfa xenony.Budu do origo světel dávat čočku.Už to mám celkem promyšlené ale časově to nedávám tak si s tím budu hrát pomalu jak mi vyjde čas.čočku už mám usazenou ale jo plno věci kolem ní co je třeba dodělat.Jak mi někteří psali v jinačích příspěvcích,bude s tím dobrá prcačka.Někdo by si raději koupil origo xenony než by se s tím měl mordovat.Byl jsem taky zvědavý jestli si to už na golfa někdo dělal,že by mi když tak někdo poradil aspoň jakou čočku použil atd.Psal jsem několikrát jednomu klubákovi co si to tady na forum dělal ale ani mi neodpověděl i takoví jsou mezi námi.Myslel jsem si že forum funguje jinak,že ti někdo poradí,když ví a už to dělal.Jak jsem párkrát zjistil jsou lidi kteří to nikomu neřeknou aby to náhodou neměl ještě někdo jiný než on.Co k tomu říct člověk si musí poradit sám :D až bude moje dílo hotovo určitě nahodím foto :wink:
Naposledy upravil(a) martintdi dne 01.11.2007 19:25, celkem upraveno 1 x.
Škoda 130 TDi 81KW
VW Golf IV TDi PD Variant 85KW

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz XENONY Bora

Příspěvek od Toxyz »

TDiBora píše:Prominte za OT ale mě by spíš zajímalo jestli by tu nebyl někdo kdo by dokázal dát čočku s bixenonem dp origo lampy. Jednou jsem to viděl a líbylo se mi to víc než original. Jinak ta hid sada nemusí být špatná protože kamarád to měl na Boře a dělalo to peknou rovinu atd. Udajně to má shodné parametry jako žárovka. Nemyslím svítivost ale uložení ložiska ve svetle.
jeden čas se tu prodávala bora s instalovanými xenony...ale už je to dlouho

jinak v galerii inspirace GIV/bora jsou ted fotky bory zřejmě s bixenonama :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

borabora
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jednou nohou vw Praze

Re: Dotaz XENONY Bora

Příspěvek od borabora »

Dal jsem si na boru HID sadu a je to výborný hlavně ty dálkový. Ještě jsem s tim nikde nebyl takže nevim jak to bude s oslnovánim ale seřídit to šlo dobře.

Uživatelský avatar
TDiBora
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov

Re: Dotaz XENONY Bora

Příspěvek od TDiBora »

borabora píše:Dal jsem si na boru HID sadu a je to výborný hlavně ty dálkový. Ještě jsem s tim nikde nebyl takže nevim jak to bude s oslnovánim ale seřídit to šlo dobře.
To by chtělo asi nějaké foto. :D

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“