Xenóny

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenóny

Příspěvek od maweric »

prowmen píše:
maweric píše:na to se vyser :mrgreen: už se to tady řešilo min 3x :lol:
Neneašel jsem...je to až tak na h***o?
ještě víc :mrgreen: jestli chceš zkurvit mlhovky na denní svícení tak si to kup, jinak bych o tom do auta neuvažoval :lol:

Uživatelský avatar
Cpt._Hunter
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3968
Registrován: 11.10.2008 18:22
Bydliště: Ostrava

Re: Xenóny

Příspěvek od Cpt._Hunter »

na h***o... to je spíš jen tak na srazy, nebo si s tím můžeš svítit na hajzlu při čtení novin..
!!! Podstatou všeho je nafta !!!
My silver-gray TDI a tak trošku .:R http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=108998" onclick="window.open(this.href);return false;

Detailing-Obchod.cz - autokosmetika Autoglym, Dodo Juice a vůně California Scents

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenóny

Příspěvek od maweric »

Cpt._Hunter píše:na h***o... to je spíš jen tak na srazy, nebo si s tím můžeš svítit na hajzlu při čtení novin..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
barborka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 17.02.2009 22:03
Bydliště: PREŠOV OKOLIE SR

Re: Xenóny

Příspěvek od barborka »

zdravim klubaci chcem sa spytat ci pri rozsvieteni dialkovych svetiel by mal xenon zhasnut podla mna nie ak nie nevedel by mi niekto napisat aky kabel kam dopinovat ?? lebo to prerabal nejaky saso a prerobil origo xenony na 10 pin a asi nieco zle napinoval inak funguje vsetko oki akorat ma trapi to ze pri zapnuty dialkovych mi zhasne xenon ato sa mi nepaci :evil:
barborka

Zvaranie TIG technologiou nerez,ocel

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Xenóny

Příspěvek od vtuni »

to se ti nedivím že se ti to nelíbí... když jedeš 130 po dálnici rozsvítíš dálkový..zhasneš dálkový a jedeš po tmě dokud ti nenastartuje xenon :mrgreen:

koukni do FAQ.. tak je schéma zapojení těch redukcí z 10 pinu na 12 ti pin... tak podle toho to nějak vykoumat... :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
barborka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 17.02.2009 22:03
Bydliště: PREŠOV OKOLIE SR

Re: Xenóny

Příspěvek od barborka »

zdravim nevie mi niekto z vas vysvetlit alebo povedat kam sa zapaja nejaky K LINK ktory ide do budikov a sluzi vraj na diagnostiku cez VAG lebo vo FAQje obrazok ale to je pre zapojenie xenonov u octavii,u golfa ci bory je to ine lebo cidla maju vlastny 4 pin konektor v lavom svetle.tak odkial sa napaja ten K link ci ide na ten 4 pin ku snimacom alebo ide k tej redukcii z 10 na 12 pin a uz len posledna vec ako mate prepojene prave a lave svetlo aby fungovalo naklapanie ?? lebo na obrazku su prepojene jednym kablom z levaho svetla na prave a toto ma zaujima dakujem vam za odpovede :wink:
barborka

Zvaranie TIG technologiou nerez,ocel

Uživatelský avatar
barborka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 17.02.2009 22:03
Bydliště: PREŠOV OKOLIE SR

Re: Xenóny

Příspěvek od barborka »

takze mi nevie nikto z vas poradit ako je to zo zapojenim toho K Linku ??
barborka

Zvaranie TIG technologiou nerez,ocel

Uživatelský avatar
fox-golfik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Xenóny

Příspěvek od fox-golfik »

Ahojky. Chci se jen zeptat, dneska jsem byl na STK a dost mě fakovali kvůli přestavbě světel (měl jsem tam namontovanou sadu tu xenonovou), asi půl hodiny něco mlel ale nakonec jsem jí dostal. Tak jsem rád, ale strašil mě s policajtama atd. jaké máte zkušenosti. Děkuji

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenóny

Příspěvek od Toxyz »

pokud máš HIDku v parabolách tak se nediv, spíš je zajímavý že ti STK vůbec dali....koneckonců můžeš brzo narazit na policajty a ty tak mírný být nemusí
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
barborka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 17.02.2009 22:03
Bydliště: PREŠOV OKOLIE SR

Re: Xenóny

Příspěvek od barborka »

chlapi chcem sa spytat tych co uz dorabali naklapanie na xenon podla akych rozmerom vrali tie diery na tie skrutky na ten drziak.a tiez co sa nachadza za tym plechom mozem ho kludne prevrtat ? dakuem vam za rady :wink:
Přílohy
P1020543.jpg
barborka

Zvaranie TIG technologiou nerez,ocel

Uživatelský avatar
Dobytek96
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 20.09.2011 17:32
Bydliště: Vysočina

Re: Xenóny

Příspěvek od Dobytek96 »

g*o*l*f* píše::lol: Proč se tu vůbec hádáte? Popravdě jsem nepotkal (večer) ještě auto s xenonama, které by alespoň trochu neoslňovalo. Ať má čočky nebo ne,tak to oproti halogenu tak moc září, že to stejně není příjemné. Sám mám na autě xenony v parabole naštelované dolů odstín 10000K a když jsem jel proti tomu, tak to určitě neoslňovalo tak moc, jak když proti mě jede blbec, který má zářivě bílý odstín a svítí před sebe jak s dálkovýma, to pak pár vteřin nic nevidím :D . Dnes už má xenony každý druhý a jak už tu bylo řečeno, je lepší hodit to do paraboly a naštelovat dolů, než prasácky nacpat čočku(mimochodem i origo pěkně září).

cus mel bych dotaz... taky mam klasicky paraboly na GIV a chci do toho dat xenonovou vybojku H7R se stinitkem primo delanou pro parabolu, mas taky neco takovyho?? A jeste by me zajimalo, jestli se tam ta vybojka vubec v klidu vejde, kdyz bude na miste pro tlumenou zarovku, vybojka je delsi jak klasika, tak mam obavy aby mi tam neprekazela takova ta plechova cepicka co je tesne pred parabolou... prosim o radu, diky moc :) nebo nekdo jinej mate jakoukoliv podobnou zkusenost? diky
VW Golf IV 1.9 TDI PD ASZ 120 kW 374 Nm Highline EGR OFF, KAT OFF

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenóny

Příspěvek od chev »

Tak radost z nových xenonů mě vydržela asi tak den :-D klasicky.. Takže dotaz: Pravý světlo občas svítí, občas ne. Přehodil sem i výbojku a pořád je problém u pravého světla.. Když sem ho poprvé pustil, po startu asi tak 10 vteřin pískal (jestli to má nějakou spojitost). Každopádně předpokládám, že chyba bude u startéru, nebo řídící jednotky, nebo jak se tomu nadává? Takže jakej bude pro mě teď další postup? Vyměnit celou tu stříbrnou krabičku na zadku té lampy?
Golf IV 1,8 20V Highline

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenóny

Příspěvek od chev »

Tak jinak: když pustím xenony a občas se mi pustí a občas ne: může za to špatný trafo, nebo špatná řídící jednotka??
Golf IV 1,8 20V Highline

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Xenóny

Příspěvek od vtuni »

startér.??
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenóny

Příspěvek od chev »

vtuni píše:startér.??
Myslel sem asi trafo:)) takže je to trafem a ne řídící jednotkou myslíš?
Golf IV 1,8 20V Highline

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“