stupel do nadrze + odstrasovac zvierat?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
mydlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

stupel do nadrze + odstrasovac zvierat?

Příspěvek od mydlo »

tak dnes bol nejaky divny den,najprv som zistil ze mi asi tecie nafta,tak som zastavil otvoril kapotu a tam sa vyhrieval potkan , zacal som teda buchat a dufal ze odide.no nic.tak som siel na pumpu,pozrel ci tam este je a stale tam bol tak som zase buchal a zliezol niekam dole.natankoval som a siel som do servisu nech to tam pozrieme. dali sme dole kryt a tam prekusane kable kde tiekla nafta.vymenili sme ich ,hladali sme potkana ale nic. tam som natankoval ale jak som bol vystresovany zabudol som zavriet nadrz ,co som zistil az teraz ked som dosiel domov. Stale mi hlavou beha ze ci tam ten potkan este je,alebo ci sa mi zase nestane nieco podobne, a nahodou mi neprekusne napr. brzdovy kabel alebo nieco ine.

takze kde by som zohnal stupel?pasuje tam aj z inych aut ze by som siel na vrakovisko?(mam golf IV)

a nejaky napad ako sa zbavit tych zvierat co sa teraz v zime chodia ohrievat k teplemu motoru ?
TVORBA WWW STRANOK
PC servis
DIAGNOSTIKA AUDI-VW-ŠKODA-SEAT od r.v95-2010
blizsie info TU

Uživatelský avatar
PP603
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA-OKOLIE

Re: stupel do nadrze + odstrasovac zvierat?

Příspěvek od PP603 »

mydlo píše:tak dnes bol nejaky divny den,najprv som zistil ze mi asi tecie nafta,tak som zastavil otvoril kapotu a tam sa vyhrieval potkan , zacal som teda buchat a dufal ze odide.no nic.tak som siel na pumpu,pozrel ci tam este je a stale tam bol tak som zase buchal a zliezol niekam dole.natankoval som a siel som do servisu nech to tam pozrieme. dali sme dole kryt a tam prekusane kable kde tiekla nafta.vymenili sme ich ,hladali sme potkana ale nic. tam som natankoval ale jak som bol vystresovany zabudol som zavriet nadrz ,co som zistil az teraz ked som dosiel domov. Stale mi hlavou beha ze ci tam ten potkan este je,alebo ci sa mi zase nestane nieco podobne, a nahodou mi neprekusne napr. brzdovy kabel alebo nieco ine.

takze kde by som zohnal stupel?pasuje tam aj z inych aut ze by som siel na vrakovisko?(mam golf IV)

a nejaky napad ako sa zbavit tych zvierat co sa teraz v zime chodia ohrievat k teplemu motoru ?
STUPEL PASUJE AJ Z OCTAVIE. DOSTAT KUPIT SPREJ NA KUNY ALE CI TO ZABERA AJ NA POTKANY TAK NEVIEM.. :roll: ALE NA KUNY NA 100% OSOBNA SKUSENOST.:zzz:

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: stupel do nadrze + odstrasovac zvierat?

Příspěvek od GolfinoIV »

ano pasuje s octavie a mozno aj s pasata B5.

To s tym potkanom je dobre na zasmiatie ale zait by to nechcel asi nik
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: stupel do nadrze + odstrasovac zvierat?

Příspěvek od AmOc1982 »

tak o tomhle slysim poprve ale kdyz lezou kocky pod kapotu se hrat v zime tak proc ne potkani :lol:
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: stupel do nadrze + odstrasovac zvierat?

Příspěvek od Type-17 »

kdyz jsem kupoval auti tak typek bydlel u pole a mel na motoru zavesene dve silonky s vlasy. pry ze kdyz citi cloveka tak tam nelozi. a muzu rict ze koberec na kapote je zcela neporusen. zkus a dej vedet jak jsi dopadl.

Uživatelský avatar
Majllo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 604
Registrován: 06.03.2008 09:15
Bydliště: SR

Re: stupel do nadrze + odstrasovac zvierat?

Příspěvek od Majllo »

exsistujte tiez plasic zveri.zapoji sa to normanle do vypinaca a zevraj to vysiela nejaku frekvenciu ktora potkany a mysi odhana.
raz som to videl na pumpe,ale neviem kde by sa to dalo zohnat teraz .iste niekde na nete

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“