výměna skel u světel

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
VWTomVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

výměna skel u světel

Příspěvek od VWTomVW »

Ahoj
Zajímá mě,jestli má někdo nějaké zkušenosti s výměnou skel u předních světel.Mám tam polámané packy na uchycení,ale doma mám ty plasty s prasknutýma sklama.Tak se chci zeptat jesli to jde.Ty co jsou na autě klidně můžu poškodi-ty plasty,ale potřebuju,aby mě neprasklo sklo-mám se do toho vůbec pouštět?A nebo raději koupit druhé světla?

Uživatelský avatar
VWTomVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Re: výměna skel u světel

Příspěvek od VWTomVW »

teď se dívám,že jsem to hodil do špatného oddílu :oops:

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna skel u světel

Příspěvek od bear »

Jo v blbé sekci to máš, a za druhé není na škodu si přečíst FAQ je to tam viz http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... a&start=48

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: výměna skel u světel

Příspěvek od Tomm »

Daji se sehnat jen samotne ty "packy" na prisroubovani. Prodava se to jako sada u VW, ale cena nebude pekna :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: výměna skel u světel

Příspěvek od matiass »

Tomm píše:Daji se sehnat jen samotne ty "packy" na prisroubovani. Prodava se to jako sada u VW, ale cena nebude pekna :?
To slyšim prvně a jak se tam přidělaji to je tam navaříš nebo jak? Docela by mě to zajímalo... :wink:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: výměna skel u světel

Příspěvek od Tomm »

matiass píše:
Tomm píše:Daji se sehnat jen samotne ty "packy" na prisroubovani. Prodava se to jako sada u VW, ale cena nebude pekna :?
To slyšim prvně a jak se tam přidělaji to je tam navaříš nebo jak? Docela by mě to zajímalo... :wink:
Kdyz se poradne podivas na ten puvodni uchyt, tak pod nim uvidis pripravu na sroubek, takze pokud se ti uchyt ulomi, vezmes pilku, zbytky uchytu zahladis a prisroubujes novej uchyt 8)

Navarit to jde taky, ale sroub mi prijde elegantnejsi (a ne kazdej ma vybavu na kvalitni svarovani plastu)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: výměna skel u světel

Příspěvek od matiass »

Tomm píše:
matiass píše: To slyšim prvně a jak se tam přidělaji to je tam navaříš nebo jak? Docela by mě to zajímalo... :wink:
Kdyz se poradne podivas na ten puvodni uchyt, tak pod nim uvidis pripravu na sroubek, takze pokud se ti uchyt ulomi, vezmes pilku, zbytky uchytu zahladis a prisroubujes novej uchyt 8)

Navarit to jde taky, ale sroub mi prijde elegantnejsi (a ne kazdej ma vybavu na kvalitni svarovani plastu)
Tak toho sem si opravdu nevšim dobrý o tom vědět :wink: dík za info máš u mě jedno velký bezvýznamný plus :lol:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
martintdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna skel u světel

Příspěvek od martintdi »

matiass píše:
Tomm píše:Kdyz se poradne podivas na ten puvodni uchyt, tak pod nim uvidis pripravu na sroubek, takze pokud se ti uchyt ulomi, vezmes pilku, zbytky uchytu zahladis a prisroubujes novej uchyt 8)

Navarit to jde taky, ale sroub mi prijde elegantnejsi (a ne kazdej ma vybavu na kvalitni svarovani plastu)
Tak toho sem si opravdu nevšim dobrý o tom vědět :wink: dík za info máš u mě jedno velký bezvýznamný plus :lol:
jj dírka tam pro šroub je. Zajímalo by mě kolik stojí ty úchytky myslím tim horní.
Škoda 130 TDi 81KW
VW Golf IV TDi PD Variant 85KW

Uživatelský avatar
GARETT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 06.10.2007 17:09
Bydliště: SLOVENSKO-Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna skel u světel

Příspěvek od GARETT »

no ja ti viem povedat ze vo vw to nebude lacne ale vyaba to este aj firma BERNER a unich to je sto pro lacnejsie

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: výměna skel u světel

Příspěvek od Tomm »

martintdi píše:
matiass píše: Tak toho sem si opravdu nevšim dobrý o tom vědět :wink: dík za info máš u mě jedno velký bezvýznamný plus :lol:
jj dírka tam pro šroub je. Zajímalo by mě kolik stojí ty úchytky myslím tim horní.
Jmenuje se to Opravna sada pro svetlomet. Cena - nerad bych kecal, tusim kolem 1000, ale nevim pro kolik svetel to je. Ja kupoval pro Opla a stalo to 500 pro obe svetla :roll:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: výměna skel u světel

Příspěvek od matiass »

Tomm píše:
martintdi píše: jj dírka tam pro šroub je. Zajímalo by mě kolik stojí ty úchytky myslím tim horní.
Jmenuje se to Opravna sada pro svetlomet. Cena - nerad bych kecal, tusim kolem 1000, ale nevim pro kolik svetel to je. Ja kupoval pro Opla a stalo to 500 pro obe svetla :roll:
No kdybych to nedejbože někdy urval tak to tam radši navařim kus plastu za ty prachy 8O :lol:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
martintdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna skel u světel

Příspěvek od martintdi »

matiass píše:
Tomm píše:Jmenuje se to Opravna sada pro svetlomet. Cena - nerad bych kecal, tusim kolem 1000, ale nevim pro kolik svetel to je. Ja kupoval pro Opla a stalo to 500 pro obe svetla :roll:
No kdybych to nedejbože někdy urval tak to tam radši navařim kus plastu za ty prachy 8O :lol:
to je fakt raději tam navařit kus plastu než dávat takové kačky skoro za nic.To jsou ale kosmické ceny kde oni na to chodí :roll:
Škoda 130 TDi 81KW
VW Golf IV TDi PD Variant 85KW

Uživatelský avatar
VOTR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna skel u světel

Příspěvek od VOTR »

Dnes jsem zjištoval cenu opravárenské sady světlometu ve VW v Hodoníně,stojí 410,-

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“