naklápanie xenonov na kolečko skusenosti+rady,ako na to

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: naklápanie xenonov na kolečko skusenosti+rady,ako na to

Příspěvek od kanec.h »

čau chci se optat :) sehnal jsem origo xenony + origo redukce ........a tedka bych to potreboval predelat tak aby mě to šlo na kolečko :D ....... sice navod tady je ale ja bych to dom*dal neudělal by mi to někdo za uplatu :?: nemam na to věci abych to přepinoval :| ani zkušenost (žlutej kablik uz mam spojeny s černym ve světle) díky
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: naklápanie xenonov na kolečko skusenosti+rady,ako na to

Příspěvek od kanec.h »

Tak už vyřešeno :good: nakonec jsem nakoupil vše potřebné a pustil se do toho....už naklápíme :mrgreen:
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
paranek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 469
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: naklápanie xenonov na kolečko skusenosti+rady,ako na to

Příspěvek od paranek »

vtuni píše:tak celá sada fungl novejch věcí stojí 200€ se vším..čidla, držáky kabelž..atd.. :wink:
No ji ale kde k tomu vezmu kabeláž???
Můj dětský sen: "GII mTDI Wintercar a GII 16V G60 limited Rally jako leštěnka" ;)
Asistence při nákupu ojetého vozidla - více než 15let zkušeností http://www.auta-pocitace.cz/

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: naklápanie xenonov na kolečko skusenosti+rady,ako na to

Příspěvek od vtuni »

nějak jsem nepochopil dotaz :? ...ten potřebnej kabelovej svazek je součástí té sady.. :idea:
Obrázek
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
paranek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 469
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: naklápanie xenonov na kolečko skusenosti+rady,ako na to

Příspěvek od paranek »

vtuni píše:nějak jsem nepochopil dotaz :? ...ten potřebnej kabelovej svazek je součástí té sady.. :idea:
Obrázek
A tenhle komplet se da za burka nekde objednat? Nebo treba jen ta kabelaž? Díky V.

Myslel jsem ze za toho bura jsou jen ty mechanicka cidla na obe napravy....
Můj dětský sen: "GII mTDI Wintercar a GII 16V G60 limited Rally jako leštěnka" ;)
Asistence při nákupu ojetého vozidla - více než 15let zkušeností http://www.auta-pocitace.cz/

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: naklápanie xenonov na kolečko skusenosti+rady,ako na to

Příspěvek od kanec.h »

tady jsem :) něco našel tak to sem prásknu
sice to neni G4/bora ale třeba se to bude hodit
http://www.fm.tul.cz/files/projektme/El ... iberec.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
paranek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 469
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: naklápanie xenonov na kolečko skusenosti+rady,ako na to

Příspěvek od paranek »

kanec.h píše:tady jsem :) něco našel tak to sem prásknu
sice to neni G4/bora ale třeba se to bude hodit
http://www.fm.tul.cz/files/projektme/El ... iberec.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Jo,jo pěkněj materiál. Mně je celkem jasné jak to funguje ;) Ale teorie a praktické zapojení ve voze bývá docela odlišné ;)
Můj dětský sen: "GII mTDI Wintercar a GII 16V G60 limited Rally jako leštěnka" ;)
Asistence při nákupu ojetého vozidla - více než 15let zkušeností http://www.auta-pocitace.cz/

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: naklápanie xenonov na kolečko skusenosti+rady,ako na to

Příspěvek od kanec.h »

paranek píše:
kanec.h píše:tady jsem :) něco našel tak to sem prásknu
sice to neni G4/bora ale třeba se to bude hodit
http://www.fm.tul.cz/files/projektme/El ... iberec.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Jo,jo pěkněj materiál. Mně je celkem jasné jak to funguje ;) Ale teorie a praktické zapojení ve voze bývá docela odlišné ;)
:mrgreen: no to nemělo vůbec stebou nic společného :lol: a ani to nemělo patřit k příspěvku :wink:
jiné téma sem nenašel kam to dát :)
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Karbi 69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 12.06.2012 20:32

Re: naklápanie xenonov na kolečko skusenosti+rady,ako na to

Příspěvek od Karbi 69 »

vtuni píše:jo a ještě jedna podstatná věc...pokud kouíš už hotový redukce z DE tak josu jinak napinovaný ..jsou napinovaný na autoleveling... budou se muset přepinovat... na manuál..jinak ti světla budou fiungovat tak jak mají .. ale motorek levelingu nebude mít šťávu... ta se musí přivýst v redukci na pin 1

pokud je to koupená redukce bude napinovaná na automatickou regulaci pomocí čidel tatko

12 pin 10 pin
5 9
7 4
8 8
3 10
4 6
6 7

na regulaci kolečkem musíš přivýst plus na pin 1 ..vezmeš ho z pinu 7 na desetipinu což je + pro potkávačky

výsledný zapojení tedy bude

12pin 10 pin
5 9
7 4
8 8
3 10
4 6
1 7
6 7




Čau,

mám golfíka a původně měl xenon, jenže byli rozbité a ta dotyčná místo toho aby jí napadlo něco zachovat, tak je komplet vyhodila..... abych se vrátil k věci, dostal jsem prachy z pojistky, tak mě napadlo že si koupím new xenon od Bosch, obětoval jsem 24tis, když mi přišli tak sem si sedl a jen se pousmál smůlou, v zadu nebyla roznětka pro xenon, tak jsem pátral kolik stoji a na moje xenony by stála jedna přes 6tis, takže celkově by mi vyšli na cca 36tis což přesáhlo všechno i mojí hranici touhy po xenonu :-( ...
Takže mám dotaz. Když si koupím klasické světla, které jsou 10 pin a já mám 12 pin, tak po přepojení by měli fungovat. něco jsem si pročetl, ale chci mít jasno.
Když přepojim kabely jak zde uvadíte 5 na 9,,,7 na 4 atd.... bude mi to fungovat, tak jak má i s tím automat.. naklápěním ???

Vřele moc děkuji za odpověď

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“