Autofolie LLUMAR

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zajic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Teplice

Autofolie LLUMAR

Příspěvek od Zajic »

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak je to s foliema llumar, když mají ATEST jestli mohou být i na předních dveří a jestli se musí zapsat do velkého TP. Díky

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: Autofolie LLUMAR

Příspěvek od KamilGTTDI »

samozrejme ze do TP se folie nepisou, mas k tomu atest nalepen na oknech a karticku o homologaci ale na prednich oknech folie mit nemuzes, i kdyby to byly folie ze zlata, predni okna jsou upravene uz od vyrobce, tudiz uz je tam nejake max. zatmaveni, ktere zplnuje evropske normy.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Autofolie LLUMAR

Příspěvek od vtuni »

pokud máš skla bez tonování můžeš mít lehce tonovaný folie (lehce ale znamená že to skoro nepoznáš.... :arrow: takže škoda peněz..) pokud už jsou tónovaný od výrobce (poznáš to tak že mají v popisu nápis TINTED ) tak už tam nesmí být nic...
jinak ja osobně mám odbrý zkušenosti s foliema bruxafol
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie LLUMAR

Příspěvek od Mirinda »

Tak folie se zapisuji do technicaku...mel bys k tomu dostat homologacni formulare pro dane zapsani...karticka ti slouzi pouze pri kontrole policii, na technicky budou chtit videt k tomu papiry...

Jinak co vim ja tak neexistuje folie ktera by se dle zakona mohla dat na predni bocni okna...protoze novejsi auta maji v originale zatmaveny okna na povolenych 30 %...takze jde jen o znamostech kdo ti tam ty homologacni stitky da a da ti k tomu i vsechny doklady :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
RostaTDI
Profík
Profík
Příspěvky: 964
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie LLUMAR

Příspěvek od RostaTDI »

Mirinda píše:Tak folie se zapisuji do technicaku...mel bys k tomu dostat homologacni formulare pro dane zapsani...karticka ti slouzi pouze pri kontrole policii, na technicky budou chtit videt k tomu papiry...

Jinak co vim ja tak neexistuje folie ktera by se dle zakona mohla dat na predni bocni okna...protoze novejsi auta maji v originale zatmaveny okna na povolenych 30 %...takze jde jen o znamostech kdo ti tam ty homologacni stitky da a da ti k tomu i vsechny doklady :wink:
Tohle slyším poprvé..to je nějaká novinka??? 8O Vím, že k tomu dávají ty kartičky, ale kdo mi to zapíše do techničáku??? Přímo na technické...??? Tak to jsem zvědavý, jak prošli technickou všechny ty novější auta s fóliemi? Nemyslím si, že má každý známost na technické...
Nechám se poučit...popř informovat! :wink: :P
My life is my car! Das Auto!

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie LLUMAR

Příspěvek od Mirinda »

RostaTDI píše:
Mirinda píše:Tak folie se zapisuji do technicaku...mel bys k tomu dostat homologacni formulare pro dane zapsani...karticka ti slouzi pouze pri kontrole policii, na technicky budou chtit videt k tomu papiry...

Jinak co vim ja tak neexistuje folie ktera by se dle zakona mohla dat na predni bocni okna...protoze novejsi auta maji v originale zatmaveny okna na povolenych 30 %...takze jde jen o znamostech kdo ti tam ty homologacni stitky da a da ti k tomu i vsechny doklady :wink:
Tohle slyším poprvé..to je nějaká novinka??? 8O Vím, že k tomu dávají ty kartičky, ale kdo mi to zapíše do techničáku??? Přímo na technické...??? Tak to jsem zvědavý, jak prošli technickou všechny ty novější auta s fóliemi? Nemyslím si, že má každý známost na technické...
Nechám se poučit...popř informovat! :wink: :P
Mne to normalne zapsali na Magistratu do velkyho technicaku ...stejne jako ti zapisou alternativni pouziti pneu ci jine homologovane upravy :wink: Moji kamaradku ted vyhodili z technicky protoze na zadnim okne mela jen stitek a nemela k tomu papiry, i kdyz to tak uz koupila :roll: Zalezi na technickych...ale ja ke vsem foliim co jsem mela jsem dostala homologacni certifikaty ktery si oni zalozili na magistratu...ted si zrovna chci zapisovat ty co mam na bore...mam jen stitky a karticku...ale ty ti udelaji kdekoliv 8)
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Haacker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bučovice

Re: Autofolie LLUMAR

Příspěvek od Haacker »

moje zkušenosti..................
mám folie llumar, nezapsaný v techničáku, když jsem s tím došel na magistrát tak mi řekli že stačí ta malá kartička a atesty na oknech do velkých to nepíšou, mám zatmavený i přední okna kde propustnost musí být 73% je to i na těch štítkách, na zadních můžeš mít folie jaký chceš (samozdřejmě schválené s atestem) a na propustnosti nezáleží takže mám úplně černý i s kufrem

záleží asi na úředníkovi :lol:

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie LLUMAR

Příspěvek od Mirinda »

prdivous píše:moje zkušenosti..................
mám folie llumar, nezapsaný v techničáku, když jsem s tím došel na magistrát tak mi řekli že stačí ta malá kartička a atesty na oknech do velkých to nepíšou, mám zatmavený i přední okna kde propustnost musí být 73% je to i na těch štítkách, na zadních můžeš mít folie jaký chceš (samozdřejmě schválené s atestem) a na propustnosti nezáleží takže mám úplně černý i s kufrem

záleží asi na úředníkovi :lol:

Jde hlavne o úřady....v sokolove ti je pry nezapisou protoze se jim to nelibi folie na prednich oknech a i policajti s tim delaji velky problemy i kdyz mas stitek a karticku :roll:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie LLUMAR

Příspěvek od valec1 »

kolik stoji ty folie llumar bez instalace? popripade odkaz dik

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie LLUMAR

Příspěvek od zviratko »

valec1 píše:kolik stoji ty folie llumar bez instalace? popripade odkaz dik

http://www.topcarcz.cz
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
RostaTDI
Profík
Profík
Příspěvky: 964
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie LLUMAR

Příspěvek od RostaTDI »

Mirinda píše:
RostaTDI píše: Tohle slyším poprvé..to je nějaká novinka??? 8O Vím, že k tomu dávají ty kartičky, ale kdo mi to zapíše do techničáku??? Přímo na technické...??? Tak to jsem zvědavý, jak prošli technickou všechny ty novější auta s fóliemi? Nemyslím si, že má každý známost na technické...
Nechám se poučit...popř informovat! :wink: :P
Mne to normalne zapsali na Magistratu do velkyho technicaku ...stejne jako ti zapisou alternativni pouziti pneu ci jine homologovane upravy :wink: Moji kamaradku ted vyhodili z technicky protoze na zadnim okne mela jen stitek a nemela k tomu papiry, i kdyz to tak uz koupila :roll: Zalezi na technickych...ale ja ke vsem foliim co jsem mela jsem dostala homologacni certifikaty ktery si oni zalozili na magistratu...ted si zrovna chci zapisovat ty co mam na bore...mam jen stitky a karticku...ale ty ti udelaji kdekoliv 8)
Tak to asi opravdu záleží magistrát od magistrátu... :roll: Je to tu opravdu jak v kocourkově...jak s tím tématem o dálničních známkách...tuším klásek měl problém s policajtem na cestě kvůli platnosti. Když s tím nemám v jedné části ČR problém a dojedu jinde, kde ten problém s fóliemi nedejbože mít budou..akorát je na*eru, když povím, že jinde s tím problém neměli...to mi to daj sežrat i s botama...už to vidím... :roll: ... KOCOURKOV hadra... :| :roll:
My life is my car! Das Auto!

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie LLUMAR

Příspěvek od Mirinda »

Rosto tak v tom s tebou jedine souhlasim :roll:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“