Odkial kupujete svetla

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Odkial kupujete svetla

Příspěvek od tomec »

Chcel by som sa vas(odbornikov) spytat, ze odkial (z akych i-stranok)a od akeho vyrobcu, kupujete svetla na svojho golfiiiiika. Poprosil by som o skusenosti s kvalitou, dobou dodania (aj na slovensko) a cenou. Prosim dajte aj odkazy.
PS: ja pozeram nieco taketo http://vw.autodoplnky.cz/volkswagen-gol ... -s11090767

Uživatelský avatar
RostaTDI
Profík
Profík
Příspěvky: 964
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkial kupujete svetla

Příspěvek od RostaTDI »

Koukám, že máš zájem spíše o zadní světla...podle toho odkazu, co si sem hodil...nicméně když už chceš zadní světla, nekupoval bych tento styl. Vypadá to teď už trošku lacině. Výběr z LED světel, které vypadají o moc líp je už dost velký. Krystalové vypadají taky super...to už je ale věc vkusu.
Ještě pak záleží na jakou barvu auta to chceš. Výběr je fakt velký.
Tady bych si asi i vybral: :mrgreen: http://www.f2tuning.cz/katalog/36-zadni-svetla.html
My life is my car! Das Auto!

Uživatelský avatar
tomec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkial kupujete svetla

Příspěvek od tomec »

Konkretne myslim aj vyrobcov, ake mate skusenosti s vyrobkami FK Automotive, HELLA, Sonar , ...

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Odkial kupujete svetla

Příspěvek od vtuni »

no určitě hella... tam nešlápneš vedle.... tam se dá s kvalitou počítat...(i když dnes už to taky nemusí platit)
pokud jde o FK tak se musís dopasováním trošku pohrát aby seděly pěkně...a stejně nesedívají vždy na 100% tak jako origo (nebo Hella ...hella je jedna z firem co dodává origo ...stejně jako třeba Valeo..atd..) ale s troškou trpělivosti se vše dá ale nemusí to být až tak úplně dokonaly...(mívají třeba trošičku jiný tvar a lomení oblouků a tak nesedí úplně na mm přesně podle nárazníku...ale neber mě moc za slovo...jsem v tomhle dost perfekcionista.. :mrgreen: .. u všech světel doporučuju ještě dodatečně zatesnit spáry silikonem... dost často se mlží protože netěsní..( u helly jsem se s tím nesetkal..).. co se týče těch sonar tak podle designu to bude nějaká kopie FK... patrně dělaná v číně a nebo ze starých forem...tak jako třeba neorigo jiný díly (auto kelly...atd....nárazníky apod... takže kvalita bude určitě nižší než u FK... alespoň podle ceny soudě.... :| ale osobní zkušenost s tímhle výrobcem nemám... ale o tehle firmě slyším poprve...což ale taky asi o něčem svědčí... :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
alfonso3006
Závodník
Závodník
Příspěvky: 686
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Odkial kupujete svetla

Příspěvek od alfonso3006 »

ja som kúpil od člana klubu VERTIGO a maximálna spokojnosť. Ceny má výborné, výber tiež a spolupráca fakt super :D
TDI je TDI a basta

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkial kupujete svetla

Příspěvek od vento »

mohu ti objednat z DE.Jinak kvalita dle meho nazoru Hella NO.1,pak In.Pro-Jom,a treti misto FK.je to hlavne o penezich ktere na to máš
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Uživatelský avatar
tomec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkial kupujete svetla

Příspěvek od tomec »

vtuni píše:no určitě hella... tam nešlápneš vedle.... tam se dá s kvalitou počítat...(i když dnes už to taky nemusí platit)
pokud jde o FK tak se musís dopasováním trošku pohrát aby seděly pěkně...a stejně nesedívají vždy na 100% tak jako origo (nebo Hella ...hella je jedna z firem co dodává origo ...stejně jako třeba Valeo..atd..) ale s troškou trpělivosti se vše dá ale nemusí to být až tak úplně dokonaly...(mívají třeba trošičku jiný tvar a lomení oblouků a tak nesedí úplně na mm přesně podle nárazníku...ale neber mě moc za slovo...jsem v tomhle dost perfekcionista.. :mrgreen: .. u všech světel doporučuju ještě dodatečně zatesnit spáry silikonem... dost často se mlží protože netěsní..( u helly jsem se s tím nesetkal..).. co se týče těch sonar tak podle designu to bude nějaká kopie FK... patrně dělaná v číně a nebo ze starých forem...tak jako třeba neorigo jiný díly (auto kelly...atd....nárazníky apod... takže kvalita bude určitě nižší než u FK... alespoň podle ceny soudě.... :| ale osobní zkušenost s tímhle výrobcem nemám... ale o tehle firmě slyším poprve...což ale taky asi o něčem svědčí... :wink:
Tak to bola velmi vycerpavajuca odpoved :D . Diky moc
Aj som si myslel, ze HELLA bude najlepsia. Vedel by si vsak dodat nejaky i-shop odkial sa da nieco od HELLy kupit a dovazaju aj na slovensko?

Uživatelský avatar
Mr_Oizo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 496
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkial kupujete svetla

Příspěvek od Mr_Oizo »

tomec píše:
vtuni píše:no určitě hella... tam nešlápneš vedle.... tam se dá s kvalitou počítat...(i když dnes už to taky nemusí platit)
pokud jde o FK tak se musís dopasováním trošku pohrát aby seděly pěkně...a stejně nesedívají vždy na 100% tak jako origo (nebo Hella ...hella je jedna z firem co dodává origo ...stejně jako třeba Valeo..atd..) ale s troškou trpělivosti se vše dá ale nemusí to být až tak úplně dokonaly...(mívají třeba trošičku jiný tvar a lomení oblouků a tak nesedí úplně na mm přesně podle nárazníku...ale neber mě moc za slovo...jsem v tomhle dost perfekcionista.. :mrgreen: .. u všech světel doporučuju ještě dodatečně zatesnit spáry silikonem... dost často se mlží protože netěsní..( u helly jsem se s tím nesetkal..).. co se týče těch sonar tak podle designu to bude nějaká kopie FK... patrně dělaná v číně a nebo ze starých forem...tak jako třeba neorigo jiný díly (auto kelly...atd....nárazníky apod... takže kvalita bude určitě nižší než u FK... alespoň podle ceny soudě.... :| ale osobní zkušenost s tímhle výrobcem nemám... ale o tehle firmě slyším poprve...což ale taky asi o něčem svědčí... :wink:
Tak to bola velmi vycerpavajuca odpoved :D . Diky moc
Aj som si myslel, ze HELLA bude najlepsia. Vedel by si vsak dodat nejaky i-shop odkial sa da nieco od HELLy kupit a dovazaju aj na slovensko?
Těch E-shopů moc nebude. Pokud nic nenajdeš, tak mi pošli SZ s objednacím číslem a já ti zjistím cenu. A když bude ok, tak ti je můžu objednat...ale určitě v tom případě budu potřebovat zálohu na firemní účet. A poslání na Slovensko není problém.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“