Zadní ostřikovač

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Zadní ostřikovač

Příspěvek od Mr. Death »

Mám nějakej problém se zadním ostřikovačem. Nejdřív jsem si myslel, že stříká mimo, ale spíš to vypadá, že je slabej tlak nebo co. Teď mám auto v garáži, zkoušel jsem ostřikovat a dokonce nic neteklo. Díval jsem se pod tapec zadních dveří, ale tam nic není, takže to nevypadá na prasklou tyčinku ostřikovače. Ani nikde uvnitř auta není nějak výrazně cítit voda do ostřikovačů, že by to prasklo někde cestou. V motoru taky nic cítit není, čerpadlo vydává zvuk jako obvykle. Napadá mně, že mně někde cestou zamrzl nějaký zbytek vody, co nebyla dostatečně smíchaná s tou nemrznoucí. Uvidíme, jestli to třeba nějak nerozmrzne, ale moc na to nesázím. Netušíte někdo, co přesně bych měl kdyžtak omrknout?

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Zadní ostřikovač

Příspěvek od vtuni »

zkus pročistit trysku ...třeba se ucpala nějakým bordelem... (když jsem měl fačko tak tam se to stávalo celkem pravidelně a to má ostřik nahoře na dveřích)
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Zadní ostřikovač

Příspěvek od Tomm »

Hadicka vede levym prahem, zkusil bych tedy pro jistotu odklopit koberec u ridice a pak vzadu, jestli tam nebudes mit mokro (zkus to po vydatnem "ostrikovani", protoze ten material na spodku pod kobereckem je dost savej). Prostor vlevo vzadu v kufru jsi doufam kontroloval - nejcasteji se hadicka lame prave v pruchodce do dveri, takze to tece budto do auta a nebo do 5.dveri...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Zadní ostřikovač

Příspěvek od Mr. Death »

No včera jsem to nechal asi dvě hodiny rozmrznout, zkusil jsem nějak vyčistit tu trisku a vypadá to, že to pomohlo. Kdyby to někde teklo, tak by to v tom autě neuvěřitelně smrdělo. Takže díky za rady...

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Zadní ostřikovač

Příspěvek od matiass »

No kdyby ti to nedejbože někde teklo v autě tak třeba u mě se rozpojila hadička na spoji nad nášlapem co je relátková deska a pěkně mi to chcalo na relátka...
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
pelo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní ostřikovač

Příspěvek od pelo »

jj, me se zase rozpojila plastova spojka v kufru v levym hornim rohu a pochcalo mi to bocni tapecy a taky strechu. Vcera jsem to rozebral a zapojil zpatky a uz to netece. Jen doufam, ze ty modry mapy z toho tapecu nejak dostanu dolu...modra nemrzka sheron...

Uživatelský avatar
Gotak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 03.04.2008 12:23

Re: Zadní ostřikovač

Příspěvek od Gotak »

Teď lezu ven to pročistit uvidíme ...doufám že ten sraz bude v poho :twisted:

Uživatelský avatar
Gotak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 03.04.2008 12:23

Re: Zadní ostřikovač

Příspěvek od Gotak »

Už to šlape,Jsem rád že nemusím vychytávat mouchy v hadičce :P

Uživatelský avatar
vacekzl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní ostřikovač

Příspěvek od vacekzl »

pelo píše:jj, me se zase rozpojila plastova spojka v kufru v levym hornim rohu a pochcalo mi to bocni tapecy a taky strechu. Vcera jsem to rozebral a zapojil zpatky a uz to netece. Jen doufam, ze ty modry mapy z toho tapecu nejak dostanu dolu...modra nemrzka sheron...
:roll: :roll: mě to včera začlo téct někde z vrchu pátých dveří, jak je třetí brzdové světlo... o víkendu se do toho budu muset pustit :twisted: :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“