výměna stávajících zrcátek za M3...

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
bauic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 30.12.2007 19:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna stávajících zrcátek za M3...

Příspěvek od bauic »

Promin,ale nevim co jsou to lukasy... :oops:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: výměna stávajících zrcátek za M3...

Příspěvek od Tomm »

DworiBak píše:
bauic píše:Dekuji za radu,ale ja vubec nevim,jak se do ty palubovky leze,abych se dostal k tem vystraznym svetlum.Neslo by se nejak chytit z original blinkru,co jsou z boku nebo z pojistkove skrine?Diky...
Tak to napoj na vývody od lukasu.
Tak nez sundavat ty plasty na volantu, to uz mi prijde rychlejsi vyloupnout spinac vystraznych a ma to hned :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: výměna stávajících zrcátek za M3...

Příspěvek od DworiBak »

Tomm píše:
DworiBak píše: Tak to napoj na vývody od lukasu.
Tak nez sundavat ty plasty na volantu, to uz mi prijde rychlejsi vyloupnout spinac vystraznych a ma to hned :lol:
to je fakt a když to tahá na obě strany tak mu bude stačit stejná míra kabelu.
Lukasy jsou packy za volante.
Stejně budeš muset odstrojit spodní část palubky

Uživatelský avatar
bauic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 30.12.2007 19:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna stávajících zrcátek za M3...

Příspěvek od bauic »

Tak ja mam opravdu smulu,po namontovani druheho zrcatka jsem zjistil,ze zrcatko nefunguje,jdou pouze 2smery,vypada to,ze je spatny moturek.Zrcatko jsem rozebral a zjistil jsem,ze moturek je zrejme stejny jako v originalu,takze to zkusim vymenit a uvidime.Blinkry jsem tedy jeste neresil a uprimne mam strach vrtat se do palubky.Snad mi ten vypinac na vystrazny pujde nejak vydloubnout.Jeste bych mel dotaz.Koupil jsem si chromovy vydechy topeni,ale nevim,jak demontovat ty originalni.Staci je pouze vydloubnout nebo musim odstrojit ty ramecky kolem?Diky za rady...

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna stávajících zrcátek za M3...

Příspěvek od Pitrx »

jestli mysliš viz foto tak stačí mezi to zasunout šroubovák a opatrně otočit aby jsi nic neodřel a řámeček ti vyskočí :)
Přílohy
DSC01776.JPG
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Uživatelský avatar
bauic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 30.12.2007 19:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna stávajících zrcátek za M3...

Příspěvek od bauic »

Jo presne ty mrizky jsem mel na mysli,jeste jsem se chtel zeptat,jak je to s tim naklapenim,co je uvnitr tech mrizek,to se vynda z tech puvodnich?Me totiz prisli ty mrizky bez toho vnitniho naklapeni. 8O

Uživatelský avatar
vlenko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lipt. Mikulas SK

Re: výměna stávajících zrcátek za M3...

Příspěvek od vlenko »

bauic píše:Zdar lidi,tak po urputnem boji se mi zrcatko podarilo pridelat.Mam ale problem se zapojenim,aby fungovalo,tak jak ma.Z originalniho zrcatka jsem odstrihl tu spojku,kde je 5dratu (hnedy,bily,sedy,fialovy a fialovo-sedy).Ze zapojeni jsem vyloucil hnedy a bily,jelikoz jsou na vyhrev a to ty M3 nemaji.Tudiz mi zustaly 3dratky,ale nevim jak je spravne napojit na ty M3,ty maji take 3dratky barev(bila,cerna a cervena).Zkousel jsem ruzne kombinace pripojeni,ale zrcatko nefunguje jak ma a navic i kdyz mam na joystiku navolenou levou stranu,tak tim ovladam i to druhe prave.Uz jsem z toho fakt blazen a navic mam strach,ze jsem neco uz zkazil.Zkuste mi tedy prosim poradit,budu vam moc vdecny.Pak mam jeste jeden dotaz,ale ten az potom,co vyresim tento.Zatim diky
Ahoj ako si to zapojil nakoniec, napis mi prosim Ta farby m ktoru si spojil s ktorou. Hlavne ovladanie.
Dakujem

Uživatelský avatar
bauic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 30.12.2007 19:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna stávajících zrcátek za M3...

Příspěvek od bauic »

vlenko píše:
bauic píše:Zdar lidi,tak po urputnem boji se mi zrcatko podarilo pridelat.Mam ale problem se zapojenim,aby fungovalo,tak jak ma.Z originalniho zrcatka jsem odstrihl tu spojku,kde je 5dratu (hnedy,bily,sedy,fialovy a fialovo-sedy).Ze zapojeni jsem vyloucil hnedy a bily,jelikoz jsou na vyhrev a to ty M3 nemaji.Tudiz mi zustaly 3dratky,ale nevim jak je spravne napojit na ty M3,ty maji take 3dratky barev(bila,cerna a cervena).Zkousel jsem ruzne kombinace pripojeni,ale zrcatko nefunguje jak ma a navic i kdyz mam na joystiku navolenou levou stranu,tak tim ovladam i to druhe prave.Uz jsem z toho fakt blazen a navic mam strach,ze jsem neco uz zkazil.Zkuste mi tedy prosim poradit,budu vam moc vdecny.Pak mam jeste jeden dotaz,ale ten az potom,co vyresim tento.Zatim diky
Ahoj ako si to zapojil nakoniec, napis mi prosim Ta farby m ktoru si spojil s ktorou. Hlavne ovladanie.
Dakujem


Ahoj,no moc ti bohuzel nepomohu,jelikoz si to nepomatuji a rozebirat znovu dvere se mi nechce.Zkratka jsem zkousel ruzne vyrianty,az se mi to povedlo.Nejprve jsem delal to zrcatko u ridice,tam mi to sice chodi,ale kdyz naklopim joystik dolu,tak mi zrcatko jede nahoru.Myslel jsem,ze uz jina moznost zapojeni neni a tak jsem to nechal,jelikoz to fungovalo nejlepe ze vsech moznosti(to zapojeni mam jeste napsane).Jenze asi po 14dnech jsem delal to druhe zrcatko a tam se mi povedla varianta,ze to funguje,tak jak ma,ale tu uz bohuzel napsanou nemam.Musel bych rozebrat ty dvere a pak si to tedy rovnou prehodit i na tech druhych.Prave do toho se mi nechce,jelikoz naklapeni pouzivam malokdy. :)

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna stávajících zrcátek za M3...

Příspěvek od Pitrx »

bauic píše:Jo presne ty mrizky jsem mel na mysli,jeste jsem se chtel zeptat,jak je to s tim naklapenim,co je uvnitr tech mrizek,to se vynda z tech puvodnich?Me totiz prisli ty mrizky bez toho vnitniho naklapeni. 8O
musíš to přendat z toho origo a bycha rádo to praská :)
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Uživatelský avatar
bauic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 30.12.2007 19:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna stávajících zrcátek za M3...

Příspěvek od bauic »

Pitrx píše:
bauic píše:Jo presne ty mrizky jsem mel na mysli,jeste jsem se chtel zeptat,jak je to s tim naklapenim,co je uvnitr tech mrizek,to se vynda z tech puvodnich?Me totiz prisli ty mrizky bez toho vnitniho naklapeni. 8O
musíš to přendat z toho origo a bycha rádo to praská :)
tuto zalezitost uz mam vyresenou...ale diky.... :ura1:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“